رتبه بندی بازی: زوم تصویری سهام اسلاید به اندازه 15% پس از تحلیلگر در واکنش در ارزیابی ترس

زوم تصویری Communications Inc. سهام تصادفا دوشنبه پس از یک تحلیلگر کاهش داد و سهام پیوستن به یک واکنش در برابر ویدئو کنفرانس شرکت آن را به عنوان معاملات با موج بی سابقه ای از کاربران در خانه گیر کرده در COVID-19 بیماری همه گیر.

زوم ZM, -3.88% سهام کاهش یافت و به اندازه 15% دوشنبه به روزانه کم از $108.53 در حالی که گسترده تر در بازار بسیج بیش از 5 درصد است. سهام گذشته پایین حدود 7% پس از کاهش 15 ٪ در هفته گذشته بسته شده برای سهام بدترین هفته در آن نزدیک به yearlong تاریخ است.

جزئیات: زوم تصویری lurches از رونق به واکنش در میان مسائل مربوط به حریم خصوصی, ‘زوم بمباران حملات

حتی با روز دوشنبه سقوط زوم است که هنوز هم تا 75 ٪ در سال در مقایسه با 19 درصد کاهش در شاخص S&P 500 SPX +5.96% و 13 درصد کاهش tech-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +6.15%.

کردیت سوئیس تحلیلگر براد Zelnick کاهش داد و زوم به یک underperform امتیاز از خنثی دوشنبه و مطرح خود را به قیمت هدف برای $105 از 95 دلار بر اساس “قیمت فعلی سهم تعبیه شده است به طور قابل توجهی بیشتر تبدیل رایگان کاربران از ما حرکت صعودی مدل سناریو.”

“ما ستایش زوم برای اینکه یک قهرمان از زمان بحران بهداشتی هر چند مسئولیت ما به عنوان سهام تحلیلگران وادار ما را به تشخیص شرکت های بزرگ از سهام” Zelnick گفت. در دراز مدت Zelnick گفت که او معتقد است Microsoft Corp. MSFT, +5.68% تیم سرویس ویدئو “باقی می ماند مهم ترین تهدید رقابتی.”

برای مطلب: فقط در یک هفته, مایکروسافت می افزاید: به عنوان بسیاری از کاربران به آن تیم نرم افزار به عنوان رقیب شل است و در مجموع

در یک یادداشت با عنوان “هیچ عمل خوب می رود بدون مجازات” برنشتاین تحلیلگر زین Chrane که دارای یک بهتر امتیاز و یک هدف قیمت $125 گفت: بزرگنمایی کاستی ها در حال گرفتن نامتناسب توجه به افزایش با که این شرکت تا به حال برای مقابله.

Chrane گفت: “این انتظار می رود که هر شرکت است که دارای یک 20x افزایش تقاضا در 90 روز به ناچار باید برخی از دردهای در حال رشد اگر آنها حتی می تواند به ارائه خدمات در همه, پس از آن با توجه به ارزش کامل متن زوم را مغفول و ادعا گناهان.”

زوم سهام شروع به رها کردن خود از مارس 23 رکورد نزدیک $159.56 به عنوان COVID-19-سوخت افزایش خدمات و محبوبیت خود را در معرض نگرانی های امنیتی. در ژانویه Check Point Software Technologies, Inc. CHKP, +4.77% شناسایی یک نقص در زوم است که اجازه مزاحمان استراق سمع در جلسات. در حالی که نقص شده بود ثابت, بررسی نقطه به تازگی منتشر شده دستورالعمل در مورد نحوه زوم کاربران بهتر می تواند از خود محافظت کنند در حالی که آنها با استفاده از این سرویس است.

“زوم را رشد نمایی در استفاده منجر به اضافی موشکافی از آن فناوری به های اخیر افزایش نگرانی های امنیتی” کردیت سوئیس را Zelnick گفت. “در حالی که بسیاری از این مسائل به ویژه کسانی که ناشی از خطای کاربر خواهد شد به احتمال زیاد حل و فصل شود در مدت زمانی پیش بینی ما دیگران ممکن است برای برخی از زمان معطل.”

روز جمعه زوم اجرایی اریک یوان در پاسخ به نگرانی هایی است که برخی از جلسات شده بود مجاز به اتصال به سیستم ها در چین و این که این شرکت تا به حال موفق به “اجرای کامل معمول ما geofencing بهترین شیوه است.”

کسانی که نگرانی های امنیتی باعث شد شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش برای گفتن اصلی برای متوقف کردن با استفاده از زوم نشان می دهد آنها با استفاده از Microsoft تیم یا خدمات ویدئویی از طریق حروف الفبا, Inc.’s GOOG +6.72% GOOGL, +6.84% Google Hangouts با توجه به CNBC گزارش.

از 25 تحلیلگران که پوشش زوم و نه اضافه وزن و یا خرید رتبه 12 را نگه رتبه بندی و فروش رتبه بندی با قیمت متوسط هدف از $118.90 با توجه به FactSet داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>