رتبه بندی بازی: زوم ارتباطات سهام صعود به عنوان تحلیلگران تشویق درآمد و پیش بینی coronavirus افزایش

زوم تصویری Communications Inc. ‘s سهام زیان های ابتدایی برای به دست آوردن بیش از 9% دوشنبه به عنوان تحلیلگران استقبال بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم سود و هوا که coronavirus رانندگی خواهد شد تقاضا برای این شرکت از راه دور-ابزار کار.

زوم ZM, +8.75%, ارائه می دهد که خدمات نهفته از جمله جلسات ویدیویی به صوتی آموزشی و چت در سراسر رومیزی و دستگاه های تلفن همراه دیده می شود آن سهام افزایش می یابد 47 درصد در یک ماه به عنوان coronavirus گسترش یافته است و بیشتر شرکت مستقیم کارکنان به محل کار از خانه. این ویروس در حال حاضر بیمار بیش از 95,000 مردم و ایجاد بیش از 3200 مرگ و میر با چین هنوز هم حسابداری برای بخش عمده ای از موارد و مرگ و میر.

“جهانی coronavirus بیماری همه گیر خواهد شد و بدون شک رانندگی با آگاهی و پذیرش این شرکت در ویدئو کنفرانس پلت فرم و انتظار ما این محیط را بیشتر فعال شرکت پست, صنعت پیشرو نرخ رشد” Stifel تحلیلگران به رهبری تام Roderick نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

اما “با وجود همه این ارزیابی از سهام باقی مانده در خاک و خون دماغ شدن, ما را نگه می دارد در حاشیه با برگزاری یک امتیاز گفت:” توجه داشته باشید.

به صورت روزانه پوشش ببینید:Coronavirus به روز رسانی: 95,748 موارد 3,286 مرگ و میر هواپیمایی سهام جست و خیز کردن

جی پی مورگان گفت که در حالی که این ویروس در حال رانندگی استفاده از زوم محصولات بسیار افزایش جذب است که این شرکت برنامه رایگان و هنوز معلوم نیست که آیا آن دسته از کاربران می تواند تبدیل به پرداخت هستند. مدیر اجرایی اریک یوان گفت: در یک ویدئو کنفرانس ارسال شده پس از این نتایج است که او انتظار دارد که این ویروس تاثیر به بیش از موقت اما او اذعان کرد که خیلی زود به ارزیابی مالی خود را ضربه.

دفعات بازدید:همچنین: فن آوری را نشان می دهد رفتن به مسیر دیجیتال در میان coronavirus خطرات

جی پی مورگان ستایش این شرکت برای از بین بردن زمان کلاه خود برنامه رایگان برای کاربران در آسیا بهتر کمک به آنها در مقابله با اثرات ویروس و گفت: آن را می سازد استراتژیک ، “در نهایت گرفتن بیشتر مردم سعی کنید راه حل ما معتقدیم که منجر به حتی بهتر در دراز مدت نفوذ در بازار” تحلیل گران به رهبری استرلینگ Auty نوشت: در یک توجه داشته باشید.

جی پی مورگان تصریح کرد آن اضافه وزن امتیاز در سهام و افزایش قیمت آن هدف به 150 $از $125 برابر با 27% بالاتر از قیمت فعلی آن.

ببینید:این سهام به ثمر رساند که بزرگترین افزایش از شیوع کروناویروس — اما این شرکت شده است از کسب و کار برای سال

زوم گزارش درآمد خالص از $15.3 میلیون یا 5 سنت یک سهم برای سه ماهه در مقایسه با درآمد خالص از $1.2 میلیون یا 1 درصد سهم در سال-پیش سه ماهه چهارم. تنظیم هر سهم درآمد آمد به 15 سنت جلوتر از 7 سنت FactSet اجماع.

درآمد افزایش یافت 78 ٪ به $188.3 میلیون از $105.8 میلیون سال پیش. فروش برای همه 2019 آمد به $622.7 میلیون تا 88% سال بیش از سال. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند فروش $176.5 میلیون دلار است.

“این یک پایان قوی برای ما سال مالی” مدیر عامل یوان گفت: در این وبینار زیر فصلنامه نتایج. وی با اشاره به 81,900 مشتریان با حداقل 10 نفر از کارکنان یک 61 درصد بهبود از همان سه ماهه از یک سال پیش. VMware, Inc. VMW, -2.06% و Johnson & Johnson JNJ, -1.19% در میان زوم بزرگتر مشتریان, او گفت:.

زوم ارائه شده در سه ماهه اول درآمد راهنمایی از بین $199 میلیون و 201 میلیون دلار بیش از FactSet این طرح از $185.6 میلیون. برای سال مالی 2021 زوم انتظار بین $905 میلیون و 915 میلیون دلار در صدر $869.5 میلیون پیش بینی FactSet.

جی پی مورگان را Auty گفت: زوم تلفن تصویب می تواند یکی دیگر از راننده و رشد. خدمات جذب کرده است بیش از 2900 مشتریان با بیش از 10 نفر از کارکنان در سال اول پس از راه اندازی خواهد شد و به زودی در دسترس خواهد بود در 18 کشور جهان است. عامل حاشیه 20.4 درصد نیز به طور قابل توجهی بالاتر از خیابان اجماع از 10 درصد است.

KeyBanc گفته تحلیلگران این شرکت اجرای قوی بود اما موافقت با Stifel که ارزیابی آن است که به دنبال کشیده در حدود 28 برابر برآورد 2021 ارزش سرمایه گذاری به درآمد. KeyBanc چسبیده است با آن بخش امتیاز وزن در انبار.

زوم سهام هستند تا 86 درصد در سال تا کنون, در حالی که S&P 500 SPX -2.09% کاهش یافته است 5 درصد و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.27% کاهش یافته است 7 درصد.

در صورتی که شما آن را از دست رفته:پس از تنها یک روز معاملاتی زوم تصویری است بسیار با ارزش سهام تکنولوژی توسط این متریک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>