رتبه بندی بازی: تسلا سود برنده ستایش حتی از ترديدكنندگان: “ما به طور کامل اعتراف چیز بهتر از ما انتظار می رود’

تسلا Inc.’s قابل ملاحظه درآمد ضرب و شتم وادار برخی از تواضع و فروتنی از منتقدان و نقشه کشی effusive ستایش از گاو اردوگاه.

سهام TSLA, +2.49% بودند تا 9 درصد در premarket تجارت پس از این گزارش داد که سرمایه گذاران اعتماد به نفس بیشتری در این شرکت جریان نقدی و موقعیت. تسلا مدیران نیز صدا خوش بین در مورد سال پیش رو به عنوان شرکت مجموعه به فروش بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه در طول سال 2020 است.

مشاهده بیشتر در: تسلا موج درآمد پس از ضرب و شتم پاکستان به فروش بیش از نیم میلیون دستگاه خودرو در این سال

بیرد تحلیلگر بن Kallo خود را آغاز کرد توجه داشته باشید به مشتریان با اذعان اجرایی ایلان ادعای اینکه “بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی در واقع باید عمیق تر و دقیق تر بینش نسبت به بسیاری از سرمایه گذاران نهادی و قطعا یک بینش بهتر از بسیاری از تحلیلگران” که در طول تسلا درآمد تماس بگیرید.

“با توجه به تصمیم گیری ما برای جمع و جور کردن زمانی که سهام بودند ~$150 پایین تر ما قبول انتقاد” نوشت Kallo که خنثی امتیاز در سهام و افزایش قیمت هدف به 650 $از $525. او پرچم برخی از مثبت takeaways از نتایج و کنفرانس از جمله این عوامل است که چین نمی صدمه زدن به تسلا حاشیه تا آنجا که او یک بار فکر می کردم اما اشاره کرد که او به دنبال یک “سازنده تر” نقطه ورود پس از انبار عظیم تجمع اخیر.

تسلا سهام اضافه شده اند 40 درصد بیش از ماه گذشته که از روز چهارشنبه و 84 درصد بیش از مدت سه ماه به عنوان S&P 500 SPX -0.09% افزایش یافته است 1.6% و 7.4 درصد بیش از یک و سه ماه از دهانه.

نظر: تسلا در نهایت ارائه در مشک را وعده داده که تنها بزرگتر شدن

بازارهای سرمایه RBC تحلیلگر یوسف Spak نوشت که برخی از فرضیات در تسلا شد و “غلط” هر چند او نگه داشته underperform امتیاز در انبار.

“ما به طور کامل اعتراف چیز بهتر از ما انتظار می رود و بسیاری از اخبار مثبت و جریان داده ها نقاط رفتن تسلا راه,” او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. از نکات برجسته این گزارش شامل تسلا تفسیر در مورد افزایش ظرفیت تولید و زمان قبل قاب برای مدل Y تحویل اما جنبه های منفی شامل نشانه های شانگهای که مدل 3 تولید ممکن است بهتر حاشیه مشخصات از کالیفرنیا تولید.

هر چند Spak بهینه سازی خود را تسلا مدل به یک “احتمال-وزن هدف” و افزایش قیمت خود را به هدف $530 از $315, او هنوز هم می بیند سهام به عنوان گران قیمت روی آوردند و در مورد پایه.

J. P. Morgan را Ryan Brinkman اذعان کرد که تسلا ساخته شده پیشرفت در سال گذشته به ویژه با رایگان-جریان وجوه نقد, اما او می گوید که سهام را ارزیابی “به طور فزاینده ای بی ربط از اصول” داده بزرگ آن اجرا شود و این واکنش به اعلام نتایج.

“درست است: برای همه صحبت از یک برک آوت سه ماهه برای یک hyper-رشد شرکت حق تجارت در 96x به جلو اجماع EPS تسلا در 4Q رشد درآمد فقط +2 ٪ در سال بیش از سال (با وجود تحویل +23%) در حالی که رشد غیر GAAP درآمد خالص فقط 12 درصد و EPS فقط +7% (با توجه به رقت)” نوشت: Brinkman که خود را نگه داشته کم وزن امتیاز در انبار در حالی که بلند کردن اجسام خود قیمت هدف برای $260 از 240 دلار. هدف جدید است که برخی از 50 درصد کمتر از دوشنبه است.

نظر: Facebook سهام در حال سقوط است به دلیل آن است که یک قربانی موفقیت خود را

برای خریداران این گزارش فرصتی برای یک پیروزی دامان.

“این روشن شدن به نظر ما که تسلا در یک مسیر به سمت تبدیل شدن به جهان تنها مربوط به عموم لیست خودرو ساز” نوشت پیپر سندلر را الکساندر پاتر.

پاتر است که تحت تاثیر قرار گرفته توسط تسلا “ادامه داد: صرفه جویی” است که او را وادار به قطع سرمایه-هزینه های پیش بینی شده است. “ما همچنین ارائه تسلا اعتبار بیشتر برای اهرم عملیاتی, چرا که حتی پس از این سه ماهه q/q افزایش در هزینه های تسلا thriftiness همچنان به تحت تاثیر قرار دادن.” با توجه به پاتر یک “مسئله غیر” به عنوان شرکت آماده برای محصولات جدید و “ظاهرا قریب به اتفاق تعدادی از Cybertruck سفارشات.”

او دارای یک امتیاز اضافه وزن در تسلا سهام و در زمان خود قیمت هدف تا $729 از $553.

Canaccord Genuity را Jed Dorsheimer گفت که بزرگترین کوتاه مدت خطر برای تسلا در آن انتظار برای یک تا یک و نیم هفته تاخیر در رمپ شانگهای مدل 3 تولید با توجه به شیوع کروناویروس.

“با توجه به متعدد مثبت و نقاط داده ها است که مورد بحث قرار گرفت و سنگ بنای ادامه سودآوری و [رایگان-جریان نقدی] نسل ما با مشاهده این شرکت به عنوان استوار قرار به عنوان رهبر EV, انقلاب,” او نوشت. Dorsheimer نرخ سهام یک خرید در حالی که بلند کردن هدف خود را به $750 از $515.

تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس نگه دارید نه در ستایش خود را برای شرکت, حتی اگر او همچنان در حاشیه. “شب گذشته کامل ‘comeback داستان برای سنین’ از روز تاریک دیده می شود در ماه آوریل گذشته با روشن حرکت در اطراف جهانی برقی-خودرو تقاضا عطف به عنوان سال 2020 و فراتر از آن با تسلا منجر به اتهام,” او نوشت.

ایوس انتظار تسلا “گاو حزب” به ادامه شانگهای تقاضا به نظر می رسد “بسیار قوی است.” او را تشویق توسط شرکت 22.5% خودرو حاشیه ناخالص که او گفت: “بسیار چشمگیر بر روی پاشنه از پایین حاشیه, مدل 3 شیفت.”

او مطرح شده هدف خود را در تسلا سهام به $710 از $550 در حالی که نگه داشتن یک خنثی امتیاز. هنوز ایوس گفت: اجرا تا 1000 $است که در داخل قلمرو امکان است.

“به نظر ما جدید گاو نر بلند مدت سناریو در سهام $1,000 با تسلا توانایی به سطح شیب دار تولید و تقاضا در کلید چین منطقه در طول دوره 2020/2021 عمده عامل نوسان در بازار سهام و 20 دلار از درآمد قدرت توسط 2024,” ایوس نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>