رتبه بندی بازی: آن زمان برای خرید کاترپیلار سهام تحلیلگر می گوید

سهام Caterpillar Inc. تبدیل بالاتر در معاملات صبح دوشنبه در صورت شدید فروش در گسترده تر بازار سهام پس از Stifel نیکلاس استنلی تحلیلگر الیوت تبدیل صعودی در ساز ساخت و ساز و تجهیزات معدن با استناد به بهبود ارزیابی انتظارات از درآمد محدود نزولی و نسبتا بالا بازده سود سهام.

الیوت خود را مطرح امتیاز برای خرید پس از اینکه در برگزاری حداقل از دسامبر 2016. او کمرنگ سهام خود را با قیمت هدف برای $137 بود که 35 درصد بالاتر از سطح فعلی از 140 دلار.

سهام گربه +4.46% بسیج 2.1% در معاملات صبح پاک کردن زودتر از دست دادن از آنجا که 11.2 درصد. در معاملات روزانه کم از $88.50 سهام بود در مسیر به پایین ترین سطح خود از نوامبر سال 2016.

کاترپیلار بهترین بازیگر از میانگین صنعتی داو جونز است DJIA, -7.79% قطعات روز دوشنبه به عنوان داو سقوط 1,635 امتیاز یا 7.1 درصد رشد نگرانی که COVID-19 همه گیر خواهد شد و باعث رکود اقتصادی جهانی است.

دیدن مرتبط: تغذیه فقط اعلام شده خود را ملی اضطراری آن را به عنوان هدف سپر اقتصاد از coronavirus.

الیوت گفت: در حالی که او معتقد است سال 2020 خواهد بود “دشوار” در سال کاترپیلار داده COVID-19 همه گیر و نفت و گاز اختلالات و underproduction به چین بهتر فروشنده سطوح موجودی او معتقد است که کاهش اخیر در کاترپیلار سهام ایجاد کرده است “جذاب نقطه ورود.”

او گفت: بسیاری از اخبار بد برای سال بوده است “به جلو کشیده” و در حال حاضر قیمت به سهام.

“در حالی که ما تمایلی به تماس با یک پایین در سهام کوتاه مدت و فکر می کنم در این بازار گسترده تر باقی خواهد ماند فرار ما یک کسب و کار است که دارای ساختاری بهبود یافته در آن سود و جریان نقدی پروفایل” الیوت نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “ترکیبی از این دو باید در حد درآمد نزولی مقابل قبل از چرخه و بهبود جریان های نقدی باید به کمک سرمایه گذاران تعادل بهبود خطر پاداش مشخصات.”

از طریق جمعه کاترپیلار سهام سقوط کرده بود 28.7 درصد بیش از ماه گذشته در حالی که داو تا به حال کاهش یافته است 21.2%.

سهام فعلی سه ماهه سود سهام از $1.03 سهم متضمن سود سهام عملکرد 4.05% است که در مقایسه با عملکرد در SPDR صنعتی انتخاب بخش صندوق ارز داد و ستد XLI, -7.09% از 2.69% و ضمنی عملکرد در شاخص S&P 500 SPX -7.12% از 2.39%.

الیوت گفت: کاترپیلار عملکرد فعلی است و بالاتر از 20 سال به طور متوسط حدود 2.6%.

“تاریخ نشان داده است که 4 درصد عملکرد شده است در طول تاریخ حمایت از سهام و ثابت می تواند زمان مناسبی برای خرید سهام” الیوت نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>