رتبه بندی بازی: اینتل سهام می افتد به عنوان تحلیلگر می بیند ‘امید کمی برای سرمایه گذاران پس از FCC را 5G طیف پیشنهاد

سهام اینتل S. A. در زمان جست و خیز جمعه پس از J. P. Morgan تحلیلگر فیلیپ gem noble گفت: کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai پیشنهاد به سرعت رایگان تا طیف برای 5G شبکه های برگ “کمی امید” برای سرمایه گذاران ،

Gem noble کاهش داد و بر اساس لوکزامبورگ-خدمات ماهواره ای شرکت به نادر و کم وزن, امتیاز پس از اینکه در خنثی سه ماه گذشته و در اضافه وزن به مدت هفت ماه قبل از آن است. او را برداشته قیمت هدف از $9 نوشتن در یک توجه داشته باشید به مشتریان است که “ما به هیچ اساسی ارزش حقوق صاحبان سهام در سهام” داده Pai پیشنهاد.

تنها 15 درصد از شرکت های تحت پوشش J. P. Morgan تحلیلگران دارای کم وزنی در حالی که 41 درصد رتبه های خنثی و 45 درصد دارای اضافه وزن.

سهام من +0.27% تضعیف آنجا که 15.5% روزانه قبل بریده شده برخی از ضرر و زیان به پایین 9.4% در فعال ظهر تجاری.

در روز پنج شنبه به عنوان Pai به سخنان خود سرمایه گذاران whipsawed چند بار روزانه نوسانی بین کاهش آنجا که 13.4 درصد به دست از آنجا که 61.2% قبل از بسته شدن تا 0.5%. سهام متوقف شد برای نوسان کمتر از 10 بار در روز پنج شنبه.

FactSet, MarketWatch

Pai اذعان خود که “آن را هزینه پول” برای شرکت های ماهواره ای به نقل مکان عملیات در داخل C-band و یا طیف در 3.7-به-4.2 گیگاهرتز باند است که خواهد شد مورد استفاده برای استقرار شبکه های 5G. او گفت: FCC برآورد هزینه به طیف وسیعی از $3 میلیارد به 5 میلیارد دلار.

“پس به من پیش نویس قوانین برنده مناقصه در C-band, حراج مورد نیاز خواهد بود به بازپرداخت اپراتورهای ماهواره ای برای خود مناسب هزینه های جابجایی,” Pai گفت.

او به دنبال پیشنهاد به اپراتورهای ماهواره ای این فرصت را به دریافت “شتاب جابجایی پرداخت” از 9.7 میلیارد تقسیم می شود توسط اپراتورها اگر آنها با نقاط عطف برای پاکسازی طیف سرعت.

“این است که به خوبی در زیر ما قبل از برآورد ~12 میلیارد دلار خالص از حرکت هزینه های آینده در طول زمان به جای جلو, ارائه, اینتل سهام ارزش کمی توجه و حمایت ~$14 میلیارد بدهی بار و 9.6 X [بدهی] اهرم به عنوان به خوبی به عنوان آن را بسیار به چالش اساسی ماهواره ای, کسب و کار” gem noble نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: در ماه اکتبر که با توجه اینتل را اهرم “در اطراف 10X” آن دارای اعتبار این شرکت در Caa2 است که هشت شکاف عمیق به “آشغال” قلمرو.

در ماه نوامبر سهام از دست داده و حدود سه چهارم از ارزش خود را پس از Pai تصمیم به حرکت به جلو با عمومی-حراج گزینه جدید برای 5G طیف که نیاز است که حداقل نیمی از حراج درآمد بود این سایت متعلق به مالیات دهندگان.

از دست ندهید: اینتل سهام غرق دوباره به عنوان کنگره به نظر می رسد به ‘حمله’ در درآمد حاصل از 5G طیف حراج.

Gem noble گفت: این امکان وجود دارد که شرکت های ماهواره ای مذاکره برای پول بیشتر اما نه به احتمال زیاد به اندازه کافی برای تغییر نظر خود را در ارزش حقوق صاحبان سهام.

در اینجا نحوه C-Band داد (CBA) که شامل اینتل لوکزامبورگ را SES S. A. SESG, -5.27% و کانادا بر اساس Telesat Holdings, Inc. در پاسخ به Pai پیشنهاد:

“امروز دیدگاه توسط رئیس Pai قابل توجهی در توسعه این مهم اقدام. ما نگاه رو به جلو به بررسی پیش نویس یک بار صادر شده به جای رئیس Pai نظرات کامل در زمینه.”

Gem noble گفت: واقعیت این است که CBA نیست در ابتدا با فشار به عقب به معنی “برخی از سطح از دانش و رضایت” و باعث می شود آن را به احتمال زیاد است که اپراتورهای ماهواره ای در نهایت قبول FCC پیشنهاد.

که گفت: نه همه تحلیلگران خیلی بدبینی. ریموند جیمز Ric Prentiss خود را تکرار کرد بهتر امتیاز روی Intelsat اما اذعان کرد که می تواند یک بار تغییر جزئیات شناخته شده در مورد چگونه آنها پرداخت شده تقسیم ماهواره ای شرکت.

سهام کاهش یافت 85% در طول 12 ماه گذشته در حالی که S&P 500 شاخص SPX -0.54% اجرا شده است تا 23 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>