رتبه بندی بازی: اگر مک دونالد با استفاده از مرغ منجمد آن را نمی تواند در رقابت با Popeyes و Chick-fil-A, جی پی مورگان می گوید

ذکر مداوم ساندویچ مرغ, جنگ, mcdonald’s Corp. می گوید آن را با تمرکز بر محصول جدید در این گروه اما جی پی مورگان تحلیلگران می گویند این مواد غذایی سریع غول باید یک زمان سخت در رقابت با Popeyes و Chick-fil-A به صورت عملیاتی ،

با وجود تا حد زیادی نشسته کردن ساندویچ مرغ, رقابت, mcdonald’s گزارش سود و درآمد ضرب و شتم برای سه ماهه چهارم در روز چهارشنبه.

در سود کنفرانس تلفنی, مدیر اجرایی, Chris Kempczinksi گفت: شرکت MCD, -1.13% اتحاد “بسیار دقیق و صمیمی درک درستی از آنچه که رقبای ما در حال انجام است.”

در روز سه شنبه, مک دونالد اعلام کرد علاوه بر این از دو زمان محدود ساندویچ مرغ برای صبحانه منو با استفاده از آن موجود McChicken patty.

جزئیات: استارباکس می گوید شیوع کروناویروس به احتمال زیاد به آمار سود در این سال

“ما منو به عنوان شما می دانید بسیار گسترده تر از برخی از رقبای ما, به طوری که چیزی است که ما باید به فکر از نظر آنچه که ما ممکن است انجام این کار در مرغ چه اثر حذفی که ممکن است در بقیه منو از سرعت سرویس” Kempczinksi گفت: با توجه به FactSet متن چهار شنبه درآمد تماس بگیرید.

در این شرکت بر اساس تفسیر, جی پی مورگان تحلیلگران فکر می کنم مک دونالد محدود است در این نوع از محصول آن می توانید استفاده کنید برای رقابت در حال انجام ساندویچ مرغ جنگ است که صدمه زدن به مواد غذایی سریع ،

“برای این به معنی سریع-اعدام-از-frozen محصول است که قادر خواهد بود به طور کامل با این محصول تازه آغاز شده و با در Popeyes یا Chick-fil-A,” تحلیلگران نوشت: در یک توجه داشته باشید.

Popeyes بخشی از رستوران مارک های بین المللی وارز. QSR, -1.71% نمونه کارها و Chick-fil-A خصوصی برگزار شد.

جی پی مورگان نرخ مک دونالد اضافه وزن با $215 قیمت هدف.

مک دونالد نیز رو به یک صبحانه نبرد با وندی Co. ون -0.69% است که با سرمایه گذاری 20 میلیون دلار برای راه اندازی یک صبح منو.

“در داخل کشور مک دونالد همچنان به مبارزه در صبحانه که می تواند پیچیده تر و با ملی صبحانه راه اندازی در وندی در هفته های آینده هر چند مدیریت نشان داد این خواهد بود که بیشترین تمرکز برای سال آینده گفت: BTIG تحلیلگران به رهبری پیتر صالح در یک توجه داشته باشید.

مک دونالد رئیس امور مالی کوین Ozan گفت که تماس گرفتن مهمان شمارش بازگشت به رشد در ایالات متحده یک “اولویت است.”

“به ویژه در ایالات متحده متمرکز شده است در ترافیک ناشی ضرر و زیان در صبحانه daypart با تمرکز بر روی اجرای بهتر عملیات جدید معرفی آیتم های منو و ارائه مواد غذایی خوشمزه در یک فوتی و فوری, قیمت,” او گفت:.

داو جونز در بازار اطلاعات گروه

BTIG اشاره می کند که همه بخش ها از آن روز تا به حال کاهش است اما در صبحانه مک دونالد نیز ممکن است با یکی دیگر از زنجیره ای.

“در حالی که ما دریغ به این باور است که مک دونالد و استارباکس قابل توجهی مشتری همپوشانی ما معتقدیم که در حاشیه استارباکس’ دستاوردهای اخیر تا به حال برخی از تاثیر” تحلیلگران گفت.

استارباکس SBUX, -1.08% گزارش مالی سه ماهه اول نتایج در روز سه شنبه.

ببینید: استارباکس می اید خود را مطرح ارشاد اگر نه برای coronavirus

BTIG نرخ مک دونالد خرید سهام با 240 دلار قیمت هدف.

SunTrust رابینسون هامفری نیز بالا می برد شبح تبلیغاتی خطر است. تحلیلگران رهبری جیک Bartlett فکر می کنم franchisees که ضبط جریان های نقدی می تواند تمرکز بر روی ارزش را در دیگر فست فود های زنجیره ای.

“[W]e هنوز هم انتظار متعادل تبلیغاتی محیط زیست اما نگرانی ما در حال افزایش است,” SunTrust گفت.

باید ارزش را به بازی می آیند SunTrust گفت: وندی, جک در جعبه Inc. جک -0.82% و Carrolls رستوران Group Inc. TAST -3.61% بزرگترین برگر کینگ franchisee خواهد شد در معرض.

Burger King, مانند, Popeyes بخشی از رستوران مارک های بین المللی نمونه کارها.

SunTrust نرخ مک دونالد خرید سهام با قیمت 250 دلار قیمت هدف.

مک دونالد سهام به دست آورده 19.5 درصد بیش از سال گذشته در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.06% است تا 13 درصد برای دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>