رتبه بندی بازی: Expedia سر سهام برای بهترین روز از سال 2015 و پس از Diller بازگشت سرمایه گذاران را آرام

مخلوط درآمد گزارش به نظر می رسید به اندازه کافی خوب برای Expedia Group Inc. سرمایه گذاران در حال حاضر که این کتاب بسته شده در شرکت مدیریت تیم است.

Expedia Group Inc. باغ, +11.50% اعلام کرد که رهبری لرزش تا اواخر سال گذشته با هر دو مدیر اجرایی و رئیس امور مالی خروج این شرکت است. در طول بعد از ظهر پنجشنبه درآمد تماس با سرمایه گذاران رو به شنیدن از یک صدای آشنا اجرایی رئیس Barry Diller که نظارت بر همه چیز در آنلاین-سفر غول تا زمانی که جایگزینی دائمی یافت.

“در حالی که سه ماهه خود را تا حدودی ناامید کننده رئیس Barry Diller زمان بندی بی عیب و نقص بود, به عنوان قبل از مدیریت تیم در حال حاضر می شود به پاییز برای نتایج” معیار تحلیلگر دانیل Kurnos نوشت: در یک یادداشت به روز رسانی Expedia سهام برای خرید از نگه دارید. “علاوه بر این با توجه به انتقال ما انتظار Expedia داده خواهد شد و یک پاس برای حداقل شش ماه آینده بر روی چیزهایی مانند coronavirus یا افزایش هزینه های سطح کوتاه مدت هدایت نیز مجموعه ای پایین و یک طبقه زیر سهام با تشکر از تهاجمی به اشتراک گذاری بیع متقابل.”

سهام بزرگترین استفاده کننده در S&P 500 SPX -0.13% جمعه تا 10.9% پس از شرکت تحویل داده و بهتر از حد انتظار درآمد افتاد اما کمی کوتاه بر درآمد است. سهام آنها در مسیر درجه یک خود بزرگترین واحد-بعد بدست آوردن درصد از جولای 15, 2015, زمانی که آنها به دست آورده 12.9%.

“ما اعتقاد داریم که از پایین به خط ضرب و شتم بیشتر بود رانده شده توسط رئیس Diller تصمیم به از بین بردن بی فایده صرف بازاریابی (55 اساس نقطه بهبود و ساده کردن عملیات این شرکت بسیاری از مارک های منحصر به فرد” نوشت Jefferies تحلیلگر برنت Thill که دارای یک خرید امتیاز در سهام و افزایش قیمت هدف برای $155 از 140 دلار.

کلی احساسات در میان تحلیلگران شد که Expedia نیست و در عین حال از جنگل به عنوان آن را همچنان به صورت های مختلف headwinds از جمله تغییرات در موتور جستجو الگوریتم ضرر و زیان در آن خانه های واحد Vrbo و در حال حاضر شیوع COVID-19 بیماری در آورده با این رمان coronavirus است که فشار هزینه های سفر.

Coronavirus به روز رسانی: 1,383 مرگ و میر بیش از 63,000 بیمار Expedia پیش بینی تاثیر فراتر از Q1

گفت: برخی از تحلیلگران صدا بیشتر با اعتماد به نفس دانستن که وجود دارد مسیر جدید در بالای صفحه.

“در حالی که Expedia هنوز هم نیاز به تشریح برنامه های خود را صرفه جویی در هزینه های, هدف, نشانه رشد و آقای Diller اطمینان بخش تفسیر تمام شد قطعا تشویق به ما” گوگنهایم را جیک فولر نوشت. “این طرح که ما تا کنون: برنامه شامل بیشتر عقلانی عملکرد بازاریابی 300 میلیون دلار به 500 میلیون دلار صرفه جویی در هزینه بالای آن و چه برای تلفن های موبایل مانند یک داخلی تمرکز بر هسته اصلی کسب و کار است.”

او نرخ سهام یک خرید در حالی که بالا بردن قیمت خود را هدف به 160 دلار از $135.

جزئیات: Nvidia انبار موج به بالا به ضبط اطلاعات-مرکز فروش فوری تحلیلگر عشق متحرک

بازارهای سرمایه RBC تحلیلگر علامت Mahaney گفت که او “تا حدودی محتاط در Expedia مسلما عامل بدون تمام وقت مدیر عامل شرکت” اما که او نیز “به طور کامل احترام تقریبا بی نظیر تجربه Barry Diller است” در اینترنت بخش شده است.

“بله, ما در ابتدا شک و تردید – و ما معتقدیم بازار خواهد شد و همچنین از Expedia توانایی ارائه دو رقمی Ebitda رشد در سال 2020,” او نوشت. “خبر خوب این است که این شک و تردید است که مسلما قیمت در… بنابراین اگر Expedia در واقع می تواند انجام این کار وجود دارد صعودی به سهام.”

Mahaney است بهتر امتیاز در سهام و رشد قیمت خود را به هدف $143 از $125.

Expedia سهام افزایش یافته است 28 درصد بیش از سه ماه گذشته هر چند آنها خاموش 3.4 درصد در 12 ماه بر اساس. S&P 500 به اضافه 8 درصد بیش از سه ماه و 23 درصد بیش از 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>