همه گیر ممکن است تغییر روسیه حساب دیفرانسیل و انتگرال در خاورمیانه

بیش از دو هفته گذشته گسترش COVID-19 در روسیه شتاب گرفته است. این کشور در حال حاضر بیش از 18,000 رسمی ثبت نام موارد و 148 مرگ و میر. اگر چه این اعداد و کمتر از آنچه که اعلام کرد در کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا و انگلستان شیوع بیماری به نظر می رسد هنوز هم در آن اوایل فاز و دارای پتانسیل برای گسترش به یک سطح بسیار بالاتر.

اگر چه کرملین در تلاش است تا پروژه های بین المللی قدرت نرم با ارسال تجهیزات پزشکی و کارکنان به ایتالیا و صربستانو فروش تجهیزات به ایالات متحده وجود دارد نگرانی را افزایش داده که اوضاع در این کشور بدتر خواهد شد به سرعت و شدید سیاسی و اقتصادی. در حال حاضر بسیاری از بیمارستان های دولتی در پایتخت مسکو باید ظرفیت رسیده و قادر به مراقبت از تمام بيماران جریان خود را به واحد اورژانس.

این قطعا تاثیر سیاست خارجی کشور طرح و به طور خاص تر طرح های خود را از قدرت در خاورمیانه است.

بلندی بحران اقتصادی

چشم انداز در اقتصاد روسیه خوب نبود حتی قبل از COVID-19 همه گیر را شکست. به عنوان تاثیر رکود اقتصادی جهانی هنوز در حال بررسی این سرانجام برای کشور در حال گرفتن گریمر.

در اواخر ماه مارس استاندارد & ضعیف برآورد شده است که اقتصاد روسیه است که به احتمال زیاد به کوچک شدن با 0.8 درصد در این سال در حالی که در ماه آوریل Fitch گفت: انتظار می رود این تعداد تا به 1.4 درصد است. دولت روسیه خود را در پروژه های که در بدترین سناریو آن تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد به میزان 10 درصد است.

اگر چه وزیر مالیه آنتون Siluanov ادعا کرد که دولت آماده است تا برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر او همچنین اشاره کردن که “بار موفق” برای اقتصاد روسیه بیش از, به عنوان کشور بعید است برای دیدن دوباره بالا درآمد نفت آن لذت می برد در طول 2000s.

اخیر اوپک+ معامله شد تبلیغ به عنوان یک موفقیت در سراسر روسیه رسانه دولتی, اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای افزایش قیمت نفت و جلوگیری از این سال رکود است. بعلاوه با توجه به برخی از چالش های فنی روسیه ممکن است در تلاش برای تحقق تعهدات خود از برش نفت خروجی.

آینده اقتصادی نیز به احتمال زیاد مهار توسط روسیه را عدم توانایی به قرض گرفتن در خارج از کشور با توجه به تحریم های غرب. در طول G20 تصویری-اجلاس در مارس 26, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پیشنهاد تعلیق تحریم های مربوط به کالاهای ضروری. چند روز بعد روسیه را به جلو یک پیشنهاد کاهش تحریم های یک جانبه در سازمان ملل متحد بود که سرزنش توسط کشورهای غربی و ملاقات با مخالفت شدید از اوکراین.

در ماه مارس پوتین گفت: TASS خبرگزاری که با توجه به برخی از تخمین ها در این کشور از دست داده بود تا آنجا که $50bn به دلیل خارجی تحریم. این تعداد ممکن است بسیار بالاتر توجه کنیم.

یک حامی سرسخت مالی محافظه کاری پوتین بعید است که به دنبال راه از بسیاری از کشورهای غربی و تخصیص وجوه انباشته شده در طول رونق نفت برای کمک به کسب و کارهای کوچک و یا ارائه یک تور ایمنی برای جمعیت عمومی است.

در آخرین آدرس جمهور روسیه اعلام کرد به جای ناچیز پشتیبانی برای شرکت های خصوصی از جمله شش ماه تاخیر در پرداخت تأمین اجتماعی و برخی از مالیات و دستور دولت به پیش نویس اضافی امداد برنامه.

پتانسیل افزایش بیکاری همراه با کاهش دستمزد واقعی برای ششمین سال متوالی به احتمال زیاد بیشتر هم بزنید نارضایتی اجتماعی در روسیه است. پوتین را تایید و اعتماد رتبه بندی شده اند در حال سقوط پس از آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2018 و اعلام اخیر از اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت گذشته 2024 باعث عمومی polarisation.

یک مارس نظرسنجی توسط Levada مرکز مستقل ناظر انتخابات نشان داد که روس ها در حال تقسیم بر تغییرات پیشنهادی: 47 درصد مخالف و 48 درصد حمایت از آن است. بیشتر مشکلات اقتصادی خواهد شد به احتمال زیاد ترجمه به بیشتر سیاسی قطب بندی است که می تواند نشت و به مخالفت با تظاهرات خیابانی به عنوان اتحاد در گذشته اتفاق افتاده است.

تجدید نظر در سیاست خارجی

داخلی در حال رشد اجتماعی و اقتصادی و بحران های سیاسی می تواند نیروی کرملین به تجدید نظر در سیاست خارجی خود نیز هست که خود را رانده شده داخلی ملاحظات بالقوه بی ثباتی سیاسی.

یکی از مناطق که در آن روسیه و نرم و قدرت سخت شده است در حمله پس از 2015 شده است خاورمیانه است.

در نظر بسیاری از مداخله روسیه در سوریه به تلاش برای وادار کردن غرب به مذاکره در اوکراین و لغو تحریم ها که فلج اقتصاد روسیه و باعث نارضایتی اجتماعی. اما امروز تقریبا پنج سال پس از نیروهای نظامی در سوریه و کمک به رژیم اسد به نوبه خود جزر و مد در جنگ داخلی روسیه به نظر نمی رسد هیچ کمکی به آشتی با غرب است.

بنابراین اهداف و برنامه های بلند مدت برای حضور خود در منطقه باقی می ماند مشخص نیست.

درست مسکو طرح از قدرت سخت و خلاء آمریکا در خاورمیانه کمک کرده اند آن را به دست آوردن مجدد برخی از مواضع در پایتختهای عربی و اجازه آن را به لرزش کردن انزوای بین المللی, اما که لزوما تحت تاثیر روسیه شهروندان.

نظر سنجی به طور مداوم نشان دادن رشد خستگی میان روسیه با کرملین “سیاست خارجی ماجراهای”. با توجه به یک ماه اوت سال 2019 نظرسنجی افکار عمومی بنیاد 42 درصد از روس ها را در سیاست خارجی کشور به عنوان موفق از 60 درصد در سال 2017; 27 درصد در نظر آن را یک شکست بالاتر از 17 در سال 2017. فقط 10 درصد دیدن جنگ در سوریه به عنوان یک “موفقیت”.

یک مارس 2019 نظرسنجی نشان داد که 55 درصد از روس ها می خواهند ارتش روسیه به عقب نشینی از سوریه; 37 درصد ترس است که سوریه می تواند تبدیل به روسیه جدید “افغانستان” – اتحاد جماهیر شوروی بود و گرفتار کمک به دوستانه رژیم در کابل مبارزه با شورش به مدت 10 سال است که در آن صدها هزار نفر کشته شدند و بیش از 15000 سربازان شوروی قبل از خروج بدون یک پیروزی است.

در میان عمده بهداشتی و بحران اقتصادی این احتمال وجود دارد که برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی خواهد رکود و حتی پایین تر.

در همان زمان روسیه را با موفقیت تا کنون به نظر نمی رسد تضمین شده و آسیب پذیر هستند به اخلال گران. تشدید در ادلب در اوایل سال جاری نشان از رشد تنش میان ایران و روسیه در سوریه است. هر دو در حال رقابت برای نفوذ بیش از دمشق که تلاش می کند تا آنها را به بازی در برابر یکدیگر.

اگر چه مسکو موفق به رسیدن به توافق با آنکارا و بخشی در رژیم نیروهای ایران با وجود مخالفت آن را با چالش مواجه کند ، برخی از گزارش ها حتی پیشنهاد کرد که جدا از, ایران, امارات متحده عربی بیش از حد به دنبال تضعیف مقابله با تلاش برای رشوه دادن به رژیم اسد به تجدید تهاجمی خود را.

در صورت عدم وجود سود اقتصادی قابل توجهی از جنگ روسیه و ناتوانی به پشتوانه بازسازی و روند صلح ممکن است در نهایت توقف درگیری محدود روسی منافع استراتژیک به لاذقیه منطقه است.

در سال گذشته کرملین در حال رشد نامزدی در لیبی به نظر می رسید بیشتر گسترش قدرت خود در منطقه است. با این وجود تحولات اخیر نشان داده اند که نقش خود را به محدودیت های آن است. در ماه ژانویه در مسکو شکست خورده را وادار به لیبی ژنرال خلیفه Haftar به امضای آتش بس با سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت لیبی در طرابلس.

به همین ترتیب روسیه جذابیت توهین آمیز در خلیج فارس بود که همراه با سطح بالا بازدیدکننده داشته است بیش از سه سال گذشته تا به ظاهر خود رسیده محدودیت. بسیاری از قراردادهای چند میلیارد دلاری که وعده داده شده بود در طول جلسات رسمی هرگز محسوس.

با سقوط قیمت نفت خلیج احتمال افزایش سطح مالی محافظه کاری و توسل به احتیاط بیشتر در خارجی خود را صرف. نتیجه های عظیم سرمایه گذاری در دارایی روسیه بعید است که در آینده نزدیک.

همه این فشار ممکن است روسیه را به تجدید نظر در حضور آن در منطقه است. اگر چه در آن باقی خواهد ماند و با نفوذ منطقه ای, بازیکن, را, احتمالا خواهد شد مجبور به مقیاس پایین آن دخالت نظامی سیاسی و اقتصادی است. این به این معنی انجماد دخالت خود در سوریه به چند دارایی های استراتژیک, در حالی که حفظ نوسان بیش از رژیم اسد حفظ برخی از نقش در لیبی اما نه گسترش آن و recalibrating تعامل آن با خلیج فارس.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>