نتیجه استیضاح فرایند دیگر برخی

لحظه ای از عدم قطعیت وارد تهمت استیضاح.

وجود دارد در حال حاضر شاهد. آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون. او یک کتاب بیرون آمدن در ماه مارس به تشریح شد که به بیرون درز به نیویورک تایمز.

رئیس جمهور تهمت خود گفت, مشاور امنیت ملی در ماه اوت که او می خواست برای ادامه انجماد $391 میلیون دلار کمک امنیتی به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد کمک کرد تا با تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens گفت:” نیویورک تایمز گزارش.

شما می توانید آن تماس بگیرید اخاذی تقاضا برای رشوه و یا بجای. در این زمینه بولتون است فوق العاده معتبر شاهد. او یک نئو-con قهرمان من-را-بیشتر-جنگ جمهوری خواهان و خطرناک جناح راست لون به دموکرات ها. آن است که نسبتا سخت برای جمهوری خواهان به او حمله هر چند آنها در حال حاضر آغاز شده و ادامه خواهد داد به انجام این کار.

بولتون ادعا می کنند به طور مستقیم به رهبری تهمت دفاع. حداقل به عنوان به آنچه که در واقع اتفاق افتاده است.

کتاب خود را نیز به تصویر می کشد اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و دادستان کل ویلیام بار به همه دروغ گفتن در مورد آنچه آنها می دانستند و زمانی که آنها آن را می دانستند.

تا این لحظه به نظر می رسید کاملا مشخص است که جمهوری خواهان مجلس سنا نمی خواهد رای برای پیدا کردن تهمت گناه است و نمی خواهد رای به حذف او از اتاق که آنها حتی نمی خواهد اجازه می دهد اضافی شهود و اسناد و مدارک و انجام همه آنها می توانند برای دریافت آن با عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

که حل و فصل شد ،

در ماه نوامبر گروهی از سناتور جمهوریخواه از جمله لیندزی گراهام, Mike Lee, Ron Johnson, تد کروز, تام پنبه و جان کندی (از لوئیزیانا, هیچ ارتباطی با, ماساچوست, Kennedys) رفت و به کاخ سفید برای دیدار با پت Cipollone تهمت به کاخ سفید وکیل میک Mulvaney جارد کوشنر, کلیان کانوی و دیگران. آنچه مورد بحث بود که چگونه به زودی محاکمه بخشی از استیضاح در مجلس سنا می تواند رد کرد.

بازگشت در اواسط ماه دسامبر حتی قبل از اینکه آن را به سنا لیندزی گراهام گفت: من را ساخته اند تا ذهن من است. من سعی به تظاهر به یک نمایشگاه داور در اینجا. … [آن] فقط یک حزبی بی معنی است. … این چیزی که خواهد آمد به سنا و آن را مرگ به سرعت و من همه چیز را من می توانم به آن می میرند به سرعت.”

میچ مک کانل اعلام عمومی که ثابت است. “من هماهنگی با کاخ سفید مشورت. وجود خواهد داشت هیچ تفاوتی بین رئیس جمهور و موقعیت و موضع ما.” هیچ خجالت و شرم در مورد آن.

حقایق قرار نیست برای ماده.

خود دفاع نمی کند و به دنبال رد دادستان حقایق است. به دنبال اخراج دادستان به عنوان نامشروع به شکایت دارند که دموکرات ها برگزار می شود “راز” جلسات حتی اگر جمهوری خواهان وجود دارد و به حفظ که آنها را اجازه نمی دهد که رئیس جمهور به صلیب بررسی آن شاهد حتی اگر او خواه مدافعان می تواند انجام دهد تا از طرف او.

به دنبال آن به ادعا که پتو امتناع کاخ سفید به عرضه اسناد و سفارش همه اعضای اجرایی به شهادت بودند و با دقت نظر حقوقی بررسی اعمال موضوع توسط موضوع.

در جهان, تمایل دموکرات ها به مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل پاکسازی اهمیت که آیا وجود دارد عمل می کند که برای مغلوب ساختن پیشی جستن باید بدست در حالی که حزب جمهوری خواه عدالت در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن آنقدر بزرگ است که درست یا غلط آن است که همیشه درست است.

این ایده که وجود واقعی “جمهوریخواهان میانه” مثل دوایت آیزنهاور نلسون راکفلر, George H W بوش و یا حتی جان مک کین, فانتزی است. به ادعا می کنند که تهمت اتحادش را تغییر حزب جمهوری خواه است و بهانه ای. تمام آنچه که او انجام داده است که اجازه می دهد آنها را به بیرون آمدن از گنجه به عنوان nakedly نگران حفظ قدرت و کاهش مالیات برای ثروتمندان و لازم نیست که به زحمت با پانسمان تا به عنوان متفکر و معقول و بندگان است.

صاحب نظران و مفسران و تحریریه و نویسندگان در جستجوی درام شده است هل دادن داستان وجود دارد که چهار یا احتمالا بیشتر جمهوری خواهان که می تواند سوئیچ و رای به نفع احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک. چهار نام معمولا شناور سوزان کالینز, لیزا Murkowski, Lamar, الکساندر, و میت رامنی.

تا بولتون که تا به حال در نظر گرفته شود یک غم حتی احساساتی ،

در حال حاضر کالینز و رامنی را به شدت. کالینز گفت: “گزارش ها “تقویت مورد شهود”. رامنی گفت: “من فکر می کنم آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون.”

این دانش است که بسیار معتبر و دست اول شاهد انتظار و حاضر به شهادت فقط در خارج از اتاق باید همه چیز را تغییر دهید. در حال حاضر که تمام جهان (از کسانی که توجه) می داند که او را می گویند که تهمت درگیر در یک طرح اخاذی (هر چند او ممکن است استفاده از آن کلمه) ما همچنین می دانیم که سناتور که حاضر به او اجازه شهادت را درگیر شدن در یک واقعی پوشش.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>