شماره 1 ‘شادترین کشور در جهان نیز دارای یکی از بالاترین نرخ خودکشی — اقتصاددانان نظریه چرا

فنلاند شد شماره 1 از 156 کشور در سال 2019 “دنیای شادی, گزارش,” پس, دانمارک, نروژ, ایسلند هلند و سوئیس. ایالات متحده trailed در شماره 19. کشورهای برتر رتبه بسیار در تمام عوامل اصلی برای حمایت از شادی: مراقبت از آزادی سخاوت و صداقت و سلامت درآمد و حکومت داری خوب.

فنلاند شد شماره 1 از 156 کشور در سال 2019 جهان شادی گزارش’ به دنبال دانمارک و نروژ است.

“دولت در تنظیم سازمانی و چارچوب سیاست است که در آن افراد کسب و کار و دولت ها خود را به کار گیرند” نویسندگان نوشت. “ارتباط بین دولت و شادی کار در هر دو جهت: آنچه دولت ها را تحت تاثیر شادی و, در نوبت شادی از شهروندان در بسیاری از کشورهای تعیین چه نوع از دولت آنها حمایت کند.”

“جهان شادی گزارش” نظرسنجی از 1000 ساکنان هر کشور توسط سازمان تحقیقاتی گالوپ. که در آن لازم گالوپ به دنبال مجوز از ملی, منطقه ای و محلی می باشد. “شادتر مردم نه تنها بیشتر احتمال دارد به درگیر در سیاست و رای نیز بیشتر احتمال دارد به رای دادن برای وقت احزاب” در این گزارش به این نتیجه رسیدند. گزارش تولید شده توسط سازمان ملل متحد توسعه پایدار راه حل های شبکه در همکاری با ارنستو Illy پایه و اساس است.

فنلاند نیز در بالای رتبه از سازمان همکاری های اقتصادی را “شاخص زندگی بهتر” در آموزش و پرورش مهارت های ذهنی خوب بودن و آن را در رتبه بالاتر از متوسط درآمد و ثروت و شغل و درآمد وضعيت سلامت و کیفیت محیط زیست شخصی, امنیت, ارتباطات اجتماعی, مسکن و تعادل کار و زندگی, اما زیر در مشارکت مدنی. آنها رای خود را به طور کلی رضایت از زندگی 7.6 از 10 بطور قابل توجهی بالاتر از متوسط OECD 6.5 پاریس-تحقیق بر بدن گفت.

برخی از 70 درصد از افراد 15 تا 64 سال باید پرداخت کار در فنلاند بالاتر از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه اشتغال متوسط 68 درصد.

فنلاند دارای یک تحصیل کرده از جمعیت. برخی از 1.7 میلیون بزرگسال و یا حدود 60 درصد از جمعیت بزرگسال, شرکت در آموزش بزرگسالان در هر سال است. برخی از 70 درصد از افراد 15 تا 64 سال باید پرداخت بالاتر از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه اشتغال متوسط 68 درصد. “در فنلاند 88 درصد از بزرگسالان در سن 25-64 را به اتمام دبیرستان, آموزش و پرورش, بالاتر از متوسط OECD از 78% ، امید به زندگی در بدو تولد تقریبا 82 سال و دو سال بالاتر از متوسط OECD از 80 سال است.

اما OECD گفت: به طور متوسط سالانه خانوار net-تنظیم درآمد قابل تصرف سرانه $29,943 است که پایین تر از متوسط OECD از $33 604. بالا 20% از جمعیت فنلاند را کسب تقریبا چهار برابر حد پایین 20% اما نابرابری و شکاف است که هنوز هم به طور قابل توجهی پایین تر از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا. فنلاند که به مدت طولانی و تاریک زمستان نیز دارای یکی از بالاترین نرخ خودکشی در جهان (11.6 در هر 100000 نفر در مقابل 10.1 در ایالات متحده).

در سال 2011 مطالعه منتشر شده در مجله کارشناسی از رفتار اقتصادی و سازمان تا به حال یک نظریه خودکشی و رضایت از زندگی ، اقتصاددانان از بانک فدرال رزرو سان فرانسیسکو دانشگاه وارویک در انگلستان و همیلتون کالج در نیویورک نگاه ایالات متحده که در آن وجود دارد نرخ بالای خودکشی و با کیفیت بالا از زندگی است. آنها این باورند که بستن نابرابری و شکاف می تواند منجر به بیشتر مقایسه و ناامیدی در میان همسایگان و خانواده و همکاران.

مردم به شدت گزارش احساس خود را بدترین در همان زمان زندگی: پایین ترین جزر ضربه زمانی که آنها به 50.

—دیوید Blanchflower, کالج دارتموث

مطالعه دیگری منتشر شده در این هفته گفت: شادی است که فقط در آنجا نهفته سن. “در حال رشد است شواهد از سراسر جهان است که نخست-سنی بزرگسالان در حال مبارزه و به خصوص اگر آنها سطح پایین آموزش و پرورش” کالج دارتموث اقتصاددان دیوید Blanchflower نوشت: در یک مطالعه در دوشنبه منتشر شد. “این است که به ویژه آشکار در ایالات متحده است که دیده می شود یک افزایش سریع در مرگ و میر ناشی از ناامیدی اصولا به مواد مخدر مسمومیت و خودکشی.”

Blanchflower نگاه در 41 کشور با استفاده از مجموعه داده های مختلف نشان می دهد که چگونه ناخشنودی به اوج می رسد در میانسالی است. آنچه که او در بر داشت مشابه در سراسر کشور: مردم در پایین ترین جزر زمانی که آنها ضربه 50.

“بسیاری از مردم در حال صدمه زدن به,” او نوشت. “همه از این اتفاق می افتد با نرخ بیکاری در پایین تاریخی در بسیاری از کشورهای با نرخ زیر 4% از جمله جمهوری چک (2.2%) و آلمان (3.1%) مجارستان (3.5%) اسرائیل (3.4%) و ژاپن (2.4%); مالت (3.4%); ایسلند (3.5%); مکزیک (3.6%); هلند (3.5%) نروژ (3.9 درصد) و لهستان (3.2%) و کره جنوبی (3.5%), ایالات متحده (3.5%) و انگلستان (3.8%).”

منبع: ‘ناخشنودی و سن, کار, کاغذ توسط دیوید Blanchflower

Blanchflower یافت وارونه شادی منحنی در 15 اقدامات ناخشنودی از جمله اینکه در ناامیدی و اضطراب, غمگین, بی خوابی, تنهایی, خسته و افسرده زمان تحت فشار و بیشتر. وی ارائه برخی از نظریه ها به عنوان به آنچه که در پشت این “ناخشنودی منحنی”: اول مردم یاد بگیرند برای انطباق با نقاط قوت و ضعف, او گفت:, “و در میانسالی سرکوب خود را infeasible آرمان.”

تنها گروهی که شروع به کاهش خوش بینی در 70s خود بودند کمتر-از-دانشگاه-تحصیل سفید مردم است.

—’ناخشنودی و سن و سال’ یک مقاله به کار توسط دیوید Blanchflower

دوم مردم مقایسه در میانسالی اما شاید بر خلاف Instagram-پیمایش FB +0.50% millennials آنها نمی ناامیدی در همسالان خود زندگی می کند. با ادراک و زمان دریافت آنها صحت بیشتر زم تصویر از زندگی مردم است. آنها ممکن است فکر می کنم “من را دیده اند مدرسه-دوستان مرگ آمده و در نهایت به ارزش نعمت های من در طول سال باقی مانده است,” او گفت:.

سوم Blanchflower گفت: مطالعات نشان می دهد که خوش بینانه, مردم دیگر زندگی می کنند و نشان می دهد که “در حالی که هر دو زنان و سیاه پوستان شد بیشتر خوش بینانه در دهه 70 با توجه به احتمال زیاد به بهبود حقوق, تنها گروهی که شروع به کاهش خوشبینی کمتر-از-دانشگاه-تحصیل سفیده یا کمتر از دبیرستان در آن روز — دقیقا زمانی که اولین موج از تولید کاهش یافته است اتفاق افتاده است.”

منبع: ‘ناخشنودی و سن, کار, کاغذ توسط دیوید Blanchflower

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>