نیویورک پست: می گویند این طوری نیست! پاپا جان بنیانگذار روشن او نیست در واقع غذا خوردن 40 پیتزا در 30 روز

پاپا جان رفته اند ممکن است از پای پیتزا-er به دروغگو.

سابق honcho در حال حاضر backpedaling در ادعای او ساخته شده در ماه نوامبر است که او “تا به حال بیش از 40 پیتزا در … 30 روز” از او اسم شرکت.

در مصاحبه با H3 پادکست جان Schnatter, 58, به نظر می رسد به تغییر لحن خود را هنگامی که آن را تکه تکه ضبط.

“من می گویند من می خواهم خورده 40 پیتزا در 30 روز به من گفت که من تا به حال 40 پیتزا در 30 روز” گفت: میزبان اتان و هیلا کلاین.

این در واقع درست است که او اصرار دارد.

“زمانی که من گفت من تا به حال پیتزا به این معنی که من در بازرسی” ادامه داد Schnatter. “من نمی خوردن هر پیتزا, من ممکن است غذا خوردن بخش هایی از پیتزا.”

خوار سابق Papa john’s International Inc. PZZA, +1.05% رهبر می گوید: او در حال حاضر تنها می خورد حدود هشت یا نه برش یک هفته هر چند که او هنوز هم با شرکت خود او با خوردن نزدیک به 12 یا 15. این به این معنی در بسیاری از او با خوردن تنها 1½ پیتزا در هر هفته یا شش ماه است که دور از 40.

Schnatter ثبت شد و با استفاده از n-word در یک کنفرانس تلفنی و سپس استعفا داد به عنوان رئیس شرکت در ماه جولای سال 2018 است. این تماس بود که به طور خاص طراحی شده به عنوان یک بازی نقش, ورزش برای جلوگیری از روابط عمومی حوادث, حال Schnatter شکایت که KFC را سرهنگ ساندرز هرگز مواجه عمومی میکند.

“سرهنگ ساندرز به نام سیاه پوستان ‘n–rs,’ ” Schnatter گفت. ساندرز’ خانواده را رد کرده است خوار پیتزا گای اتهامات.

سال قبل از او گرفتار توپخانه ضد هوایی برای نقد سرود ملی تظاهرات در NFL.

در حال حاضر معروف نوامبر 2019 مصاحبه پای حرفه ای گود در سابق شرکت وضعیت بدون او. “این همان محصول است. آن را فقط به عنوان طعم خوب,” او گفت:. “راه آنها در حال ساخت پیتزا است و نه فقط بنیادی برای چه چیزی باعث می شود یک Papa john’s pizza.”

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>