نیویورک پست: مرد می میرد, همسر در شرایط بحرانی پس از خوردن کلروکين فسفات به امید دفع coronavirus

یک مرد پس از خوردن یک افزودنی استفاده می شود برای تمیز کردن تانک ماهی — که شامل یک دارو تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان است.

در عرض 30 دقیقه از مصرف کلروکين فسفات مرد در 60s تجربه “اثرات فوری” و مجبور به بستری در نزدیکی یک بنر, بهداشت, بیمارستان, پزشکی سیستم در آریزونا گفت: در آزادی مطبوعات دوشنبه.

همسر خود را نیز در 60s در شرایط بحرانی پس از مصرف افزودنی است که در آکواریوم استفاده می شود برای کشتن برخی از موجودات مانند جلبک است که ممکن است ماهی است.

این مرد گفت: ان بی سی نیوز, او می خواهم به تماشای جلسات مطبوعاتی که در آن تهمت صحبت در مورد مزایای بالقوه کلروکين — و او به یاد می آورد نام از درمان او استفاده در koi fish.

“من آن را دیدم نشسته در پشت قفسه و فکر کردم هی نیست که مسائل آنها در حال صحبت کردن در مورد در تلویزیون است؟,'” او گفت: خروجی به شرط ناشناس ماندن.

زن و شوهر مخلوط مقدار کمی از ماهی خود را درمان با مایعات و نوشیدن آن به عنوان یک راه برای جلوگیری از coronavirus, او گفت:.

“ما ترس از بیمار شدن.”

در عرض 20 دقیقه هر دو بیمار شد در ابتدا احساس “سرگیجه و گرم است.”

سپس “من شروع به استفراغ” زن گفت: خروجی. “شوهر من آغاز شده در حال توسعه مشکلات تنفسی و می خواستم به نگه داشتن دست من است.”

شوهر او در مدت کوتاهی پس از ورود به بیمارستان.

تمیز کردن عامل مصرف توسط زن و شوهر است همان مواد تشکیل دهنده فعال به عنوان ضد مالاریا داروی کلروکين اما فرموله شده است متفاوت است.

قیمت این محصول در eBay سر به فلک کشید پس از برخی از مطالعات نشان داد که نسخه دارویی ضد مالاریا, داروی کلروکين و مشتق شده از آن به نام هیدروکسی کلروکین بودند موثر در کشتن این ویروس در آزمایش های آزمایشگاهی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: این مواد مخدر را به زودی شروع به توزیع می شود برای درمان برخی از coronavirus بیماران. FDA کمیسر Stephen هان روشن است که مواد مخدر خواهد بود در دسترس ساخته شده به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی است.

مقامات هشدار داده و مردم را به مواد مخدر برای درمان علائم کروناویروس مگر اینکه از آن شده است به طور خاص تجویز شده توسط پزشک.

“آخرین چیزی که ما می خواهم در حال حاضر به سیل زده های ما در بخش اورژانس با بیمارانی که به اعتقاد آنها مبهم و خطرناک راه حل است که به طور بالقوه می تواند سلامت خود را به خطر اندازد” گفت: دکتر دانیل بروکس مدیر پزشکی بنر سم و دارو, مرکز اطلاعات.

کلروکين است به خصوص توصیه می شود برای استفاده غیر بستری بیماران است.

“ما به شدت اصرار جامعه پزشکی به تجویز این دارو برای هر غیر بستری بیماران” بروکس گفت.

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>