نیویورک پست: دیرین ایسنا روزنامه نگار ماریا Mercader می میرد از coronavirus

برنده جایزه ایسنا جانباز ماریا Mercader درگذشت COVID-19 در بیمارستان نیویورک در روز یکشنبه این شبکه اعلام کرد.

او 54.

منهتن بومی که تحت پوشش اخبار برای فردا پس از پیوستن به این شبکه در سال 1987 بوده است در مرخصی پزشکی برای نامربوط و هر زمانی که او آلوده به این شبکه گفت: در حالی که تایید مرگ او در روز یکشنبه ،

دن و نه به نام از دست دادن یک “ضربه سخت به قلب است.”

“معیار شن و فضل او مجسم بهترین @CBSNews ماموریت. میلیون ها نفر از آمریکایی ها یاد گرفته از جهان از طریق تلاش های خود را. در حال حاضر جهان ما کمتر است با از دست دادن” او هنوز توییتی.

ایسنا رئیس جمهور سوزان Zirinsky به نام Mercader — که در حال مبارزه با سرطان برای بیش از 20 سال — یک “جنگجو” و “هدیه ما گرامی.”

“حتی بیشتر از استعداد او به عنوان یک روزنامه نگار ما را از دست او سرکش روح” Zirinsky گفت. “ماریا بخشی از تمام زندگی ما.”

شبکه, معاون ارشد رئیس جمهور از استعداد لوری اورلاندو نیز نام او را “یک دوست به همه است.”

“آن را تقریبا غیر ممکن است برای کسی که هر کس را دوست دارد اما ماریا بود” اورلاندو اصرار داشت. “او همیشه به حال یک آغوش گرم یک کلمه از مشاوره و یا پشتیبانی و یک لبخند بزرگ برای هر کس در زندگی خود. او یک نور روشن خواهد شد و بشدت از دست رفته است.”

Mercader که زندگی در منهتن حضور داشتند همه دختران دومینیکن آکادمی در منهتن قبل از فارغ التحصیلی از کالج نیو راشل در سال 1987. در CBS او کمک به تولید بسیاری از عصر خود بزرگترین اخبار از جمله مرگ پرنسس دایانا و 9/11 حملات تروریستی CBS گفت.

او برنده یک کسب و کار امی در سال 2004 برای او کار بر روی یک “CBS یکشنبه صبح” گزارش کامپیوتر دادن.

“ماریا یکی از دلیرترین, جالب ترین و بیشترین حمایت همکاران بسیاری از ما تا کنون شناخته شده است” گفت: Al اورتیز, شبکه های معاون رئیس جمهور از استانداردها و شیوه های .

Mercader است جان سالم به در برد توسط پدر و برادر هر دو از آنها نام مانوئل CBS گفت.

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>