نیویورک پست: در حرکت رادیکال MLB ممکن است گسترش برگشتی اجازه دهید تیم های برتر خود را انتخاب کنید مخالفان

تصور کنید یک تیم چیدن آن حذفی حریف. فکر می کنم در مورد برایان Cashman و یانکی ها تصمیم گیری به صورت Red Sox و یا اجتناب از آنها را در دور اول از postseason. همه در برنامه های زنده تلویزیونی.

آن است که احتمالا به زودی به لیگ های بزرگ.

MLB است که به طور جدی با وزن یک حرکت از پنج به هفت حذفی تیم در هر لیگ در ابتدای سال 2022 این پست یاد کرده است.

در این مفهوم این تیم با بهترین رکورد در هر لیگ را دریافت خداحافظ برای جلوگیری از وحشی-کارت دور و به طور مستقیم به بخش سریال. دو بخش دیگر برندگان و کارت های وحشی با بهترین رکورد خواهد هر میزبان هر سه بازی در یک best-of-three وحشی-کارت دور. بنابراین پایین سه کارت های وحشی را بدون در دور اول بازی های خانگی است.

بخش برنده دوم-بهترین رکورد در لیگ را پس از دریافت اولین انتخاب از حریف خود از کسانی که پایین تر از سه کارت های وحشی و سپس سایر بخش برنده را انتخاب کنید, خروج دو کارت های وحشی به بازی هر یک از دیگر.

برای استفاده از AL در فصل گذشته به عنوان مثال Astros با بهترین رکورد را دریافت خداحافظ. یانکی ها با دوم بهترین رکورد را داشته اند انتخاب برای انتخاب از میان اشعه سرخپوستان و Red Sox. بوستون تا به حال بدترین رکورد از آن گروه. آیا Yanks آنها را انتخاب کنید و یا جلوگیری از چمدان یک سری با رقیب ؟ آن را ایجاد یک تن از استراتژی و علاقه و این چیزی است که MLB می خواهد به فروش برساند. دوقلوها را انتخاب کنید و سپس بعدی به عنوان دیگر بخش برنده و سپس یک را با بهترین wild-کارت ضبط خواهد بازی این تیم انتخاب نشده توسط یانکی ها یا دوقلوها.

برنامه این است که این همه بازی در یک نمایش در یکشنبه شب به طور منظم فصل به پایان می رسد و نمایندگان چیدن تیم ها در برنامه های زنده تلویزیونی — فکر می کنم NCAA انتخاب نشان می دهد اما فقط با تیم های, ساخت انتخاب. حقوق به نشان می دهد که بخشی از این ترفند به پتانسیل تلویزیون همکاران.

فاکس جدید مقابله با MLB باقی می ماند منحصر به فرد گوینده جهان سری دو بخش سری و یک قهرمانی سری اجرا می شود از طریق 2028. اما MLB معاملات با دیزنی قطع +1.11% ESPN و AT&T T -0.29% ترنر اجرا از طریق 2021. بنابراین MLB می توانید زمان گسترش برگشتی به عنوان یک فریب برای معاملات جدید با یکی از این شبکه های — به یاد داشته باشید که ESPN ارائه می دهند شبکه تلویزیونی با شبکه ABC به عنوان به خوبی هر دو شبکه یا نه در زمانی که جریان نیروگاهی مانند آمازون AMZN, +2.63% , DAZN ، همچنین می تواند وارد مناقصه.

این برآورده آنچه در شبکه می خواهید که 1) postseason موجودی و 2) به عنوان بسیاری از عقد حالات ممکن است. وجود دارد خواهد بود شش best-of-سه سری. بازی 1 خواهد بود حذفی موجودی بازی 2 خواهد بود یک پرچ سناریو برای یک تیم و اگر وجود دارد یک بازی 3 آن خواهد بود مرگ ناگهانی برای هر دو باشگاه است. سه برندگان در دور خواهد پیوستن به شماره 1 به طور کلی دانه در این بخش سری. علاوه بر این بسیاری از مقامات تیم شکایت کرده بود پس از شروع وحشی-کارت مرگ ناگهانی در سال 2012 که هیچ تیم باید حذف شود در یک بازی. بنابراین این سیستم را حداقل به یک فرصت برای یک تیم به دوباره بجای اول برگشتن از یک عملکرد ضعیف.

هر گونه تغییر در حذفی فرمت باید در مجموع سودا با اتحادیه; به CBA — مانند تلویزیون معاملات با ESPN و ترنر — پس از انقضای فصل آینده است. در تئوری هر چند اضافی حذفی تیم باید با ارائه عناصر که اتحادیه شده است که مایل است. بیشتر حذفی دهانه را ایجاد انگیزه در تیم بیشتر سعی کنید که باید معنی کمتر تانک.

اگر تیم بیشتر قابل دوام برای پلی آف آنها صرف خواهد شد بیشتر به تعقیب یک نقطه. یک باشگاه است که پروژه های خود را داخل به می گویند 81 برنده خواهد فکر می کنم در مورد اضافه کردن برای رسیدن به 84-85 و شانس بودن حتی یکی از هفت حذفی تیم در لیگ. علاوه بر این تیم که در بازی به صورت یک کارت وحشی شده اند مردد به صرف به دلیل ترس از یکی-و-انجام قالب گیری هر گونه افزایش در حقوق و دستمزد احساس بیش از حد مخاطره آمیز است. خواهد این شانس را به در یک سری — حتی یکی که فقط بهترین-از-سه — تشویق بیشتر هزینه ؟

MLB همچنین امیدوار است که بیشتر حذفی دهانه درایوهای بیشتر طرفداران و علاقه است. در سال 2019 حضور و غیاب پایین بود برای هفتمین سال متوالی. بسیاری از عوامل منجر به شیب اما به وضوح یکی است بسیاری از تیم ها تسلیم حذفی اهداف قبل از و یا در طول فصل. MLB می خواهد به عنوان بسیاری از به طور منظم فصل بازی های ماده به عنوان امکان پذیر است.

در این قالب وجود دارد که مزایای زیادی برای به پایان رساندن با بهترین رکورد در لیگ و اجتناب از دور اول تا تیم را حفظ خواهد کرد بازی سخت برای پایان دادن به آن. وجود دارد مزایای زیادی برای برنده شدن در یک بخش از آنجا که شما را وادار به بازی که در دور اول به طور انحصاری در خانه و حریف خود را انتخاب کنید. و وجود دارد یک مزیت برای داشتن بالا وحشی-کارت ضبط چون شما دور اول در خانه است. نیز وجود خواهد داشت نه بیشتر tiebreaker 163rd بازی. را به طور منظم فصل بیشتر معنی دار این تیم که برنده فصل سری در برابر حریف خود بهره مند خواهد بود که آیا به دانه بالا یا به سادگی نهایی کارت های وحشی. اگر دو تیم در پایان به عنوان چهارمین کارت های وحشی و هر دو دارای 84 برنده پس از آن تیم که برنده فصل سری را به پلی آف.

MLB نیز درک می کند آن است که در مبارزه ثابت در حال حاضر نه تنها به گسترش فن پایه, اما برای حفظ آنچه در آن است. NFL در حال حرکت است و نزدیک به تجاوز در آغاز بهار آموزش اگر آن را می رود به یک 17th بازی با یک سوم bye هفته. NBA وزن midseason مسابقات و یا کاهش تعداد قبل از کریسمس بازی ها برای فرار از سایه NFL که می تواند فشار پلی آف NBA بازگشت شاید به ماه جولای است.

همه از این MLB فکر کردن در مورد خود را افزایش حذفی محتوا با اعتقاد به آن را افزایش علاقه در میان هواداران و پخش شرکای.

این گزارش در ابتدا در ظاهر NYPost.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>