نیویورک پست: Harvey Weinstein گفت: به آزمایش مثبت برای coronavirus در زندان

خوار فیلم مغول Harvey Weinstein دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در زندان — و به احتمال زیاد قرارداد این بیماری در Rikers Island, یک مقام مطلع در این باره گفت: پست در روز یکشنبه.

Weinstein, 68, است که در انزوا در Wende Correctional Facility در نزدیکی بوفالو, n. y., جایی که او آزمایش مثبت در روز شنبه ،

وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت انرا تایید یا رد Weinstein وضعیت با استناد به فدرال بهداشت و درمان-مراقبت از حریم خصوصی در قانون اما گفت که دو زندانی در Wende بود coronavirus.

Weinstein — محکوم شده بود و در اوایل این ماه به 23 سال زندان برای آزار جنسی دو زن — اعتقاد بر این است آلوده شده اند در Rikers که در آن او به طور خلاصه در قفل شده است و تا قبل از انتقال به Wende روز چهارشنبه گفت:.

شهر نیویورک را تجربه کرده است و این کشور بزرگترین زندان شیوع کروناویروس با حداقل 38 زندانیان — از جمله در Rikers — تست مثبت آسوشیتد پرس گزارش روز شنبه.

Weinstein اجازه برای وکلای او و یک مشاور پزشکی خود را برای به دست آوردن اطلاعات اما هیچ یک از آنها گفته شده است او coronavirus سخنگوی Juda Engelmayer گفت.

Weinstein مورد آزمایش قرار گرفت در بللوو بیمارستان زمانی که او یک سرفه وجود دارد در حالی که برای درمان افزایش فشار خون خود پس از مارس 11 محکومیت یک منبع آشنا با این موضوع گفت: پست.

Weinstein گفت دیپلم که او نگه داشته بود در قرنطینه برای “چند روز” شد و فرستاده شده به Rikers روز دوشنبه پس از او آزمایش منفی این منبع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>