نیویورک پست: don’t buy China داستان: coronavirus ممکن است به بیرون درز از یک آزمایشگاه

در یک جلسه اضطراری در پکن برگزار شد تاریخ و زمان آخرین جمعه, چینی, رهبر Xi Jinping صحبت در مورد نیاز به شامل coronavirus و راه اندازی یک سیستم برای جلوگیری از شبیه همه گیر در آینده است.

یک سیستم ملی برای کنترل امنیت زیستی خطرات باید در جای خود قرار داده “برای حفاظت از سلامت مردم,” یازدهم گفت: از آنجا که آزمایشگاه ایمنی “امنیت ملی” موضوع است.

یازدهم نیست در واقع پذیرفت که کروناویروس در حال حاضر ویرانگر بزرگ swathes از چین فرار کرده بود از یکی از کشور bioresearch labs. اما روز بعد مدارک بدست آمده نشان می دهد که این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است به عنوان چینی وزارت علوم و فن آوری های جدید منتشر شد بخشنامه تحت عنوان: “دستورالعمل بر تقویت مدیریت امنیت زیستی در آزمایشگاه میکروبیولوژی است که رسیدگی پیشرفته ویروس ها مانند رمان coronavirus.”

که دوباره خواندن. این مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند چین دارای یک مشکل نگه داشتن خطرناک بیماری زا در لوله های آزمایش که در آن آنها تعلق نمی کند ؟ و فقط چگونه بسیاری از “میکروب شناسی آزمایشگاه” وجود دارد در چین که مسئولیت رسیدگی به “پیشرفته ویروس ها مانند رمان کروناویروس”?

معلوم می شود که در چین تنها یک وجود دارد. و این یکی واقع در شهر ووهان که فقط اتفاق می افتد به . . . کانون این بیماری همه گیر.

درست است. چین تنها سطح 4 میکروبیولوژی آزمایشگاه است که مجهز به رسیدگی مرگبار coronaviruses به نام ملی ایمنی زیستی آزمایشگاه بخشی از ووهان موسسه ویروس شناسی.

چه چیزی بیشتر افراد ارتش آزادی بخش را بالا متخصص در جنگ بیولوژیکی یک مسلح ، ژنرال Chen Wei شد اعزام به ووهان در پایان ماه ژانویه برای کمک به تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

با توجه به PLA روزانه ژنرال چن تحقیق شده است coronaviruses از شیوع سارس در سال 2003 و همچنین ابولا و سیاه زخم. این را نمی توان او را اولین سفر به ووهان موسسه ویروس شناسی یا پس از آن است که یکی از تنها دو bioweapons آزمایشگاه های تحقیقاتی در تمام چین است.

می کند که نشان می دهد به شما که رمان coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 ممکن است فرار از آن بسیار آزمایشگاه که ژنرال چن کار این است که سعی کنید و با قرار دادن جن در بطری آن را به عنوان بود ؟ آن را به من.

اضافه کردن به این تاریخ چین از حوادث مشابه. حتی مرگبار سارس ویروس فرار کرده است — دو بار — از پکن آزمایشگاه که در آن بود — و احتمالا — در حال استفاده در آزمایش. هر دو “انسان ساخته” همه گیر شد و به سرعت, شامل, اما نه می توانست اتفاق افتاده است در همه اگر احتیاطی مناسب گرفته شده بود.

و پس از آن وجود دارد این واقعیت شناخته شده: برخی از محققان چینی در عادت آگهی خود را در حیوانات آزمایشگاهی به فروشندگان خیابانی پس از آنها به پایان رسید آزمایش بر روی آنها.

من به شما راست شنیده.

به جای درستی دفع حیوانات آلوده توسط هولوکاست به عنوان قانون نیاز به آنها را به فروش آنها را در طرف به کمی پول اضافی. و یا در برخی موارد یک مقدار زیادی از پول اضافی است. یکی پکن پژوهشگر در حال حاضر در زندان و یک میلیون دلار فروش خود را از میمون ها و موش ها در حیوانات زنده در بازار, جایی که آنها در نهایت زخم در کسی معده است.

همچنین سوخت رسانی سوء ظن در مورد SARS-CoV-2 به ریشه های این سری به طور فزاینده ای به بهانه لنگ ارائه شده توسط مقامات چینی به عنوان مردم شروع به سلامت و می میرند.

آنها برای اولین بار سرزنش غذاهای دریایی بازار نه چندان دور از موسسه ویروس شناسی حتی اگر اولین مورد مستند از Covid-19 (بیماری ناشی از SARS-CoV-2) درگیر افرادی که تا به حال هرگز به آنجا پا نهاده است. سپس آنها با اشاره به مار و خفاش ها و حتی کمی پوسته پوسته anteater به نام pangolin به عنوان منبع ویروس است.

من نمی خرید هر یک از این. معلوم می شود که مارها را ندارم coronaviruses و خفاش ها نیست به فروش می رسد در بازار غذاهای دریایی. نه pangolins برای این موضوع یک خطر انقراض گونه های با ارزش خود را به عنوان مقیاس اندازه که برای خود گوشت.

این شواهد به SARS-CoV-2 تحقیقات انجام شده در ووهان موسسه ویروس شناسی. این ویروس ممکن است انجام شده از آزمایشگاه آلوده کارگر و یا عبور بیش از به انسان ها زمانی که آنها ندانسته dined در یک آزمایشگاه حیوانات. هر بردار پکن مقامات در حال حاضر به وضوح تکاپوی اصلاح با مشکلات جدی در راه خود را labs دسته مرگبار عوامل بیماری زا.

چین به راه انداخته است طاعون در آن خود مردم است. آن را خیلی زود به می گویند که چگونه بسیاری از در چین و دیگر کشورهای در نهایت مرگ را برای شکست خود را در کشور اجرا میکروب شناسی آزمایشگاه, اما انسان هزینه بالا خواهد بود.

اما نگران نباشید. یازدهم به ما اطمینان داد که او کنترل امنیت زیستی خطرات “برای حفاظت از سلامت مردم است.” PLA bioweapons کارشناسان مسئول هستند.

من شک مردم چین را پیدا خواهد کرد که بسیار اطمینان بخش است. نه باید به ما.

Steven W. موشر است رئیس جمعیت موسسه تحقیقات و نویسنده “قلدر آسیا: چرا چین ‘رویا’ جدید تهدیدی برای نظم جهانی.”

این مقاله برای اولین بار در NYPost.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>