این Moneyist: ‘رئیس خود خدا’: من در فروشگاه مواد غذایی ممنوع در صورت ماسک برای کارکنان. من نمی خواهم به قرارداد coronavirus. چگونه می توانم اقامت امن است ؟

عزیز Moneyist,

من در دهه 60 و من برای کار به خوبی شناخته شده سوپر مارکت زنجیره ای در کارولینای شمالی. کار من من نیاز به در راهرو و در همه زمان پاسخگویی به سوالات مشتریان و قفسه.

من تصمیم به پوشیدن یک ماسک صورت از آنجا که من قادر به باقی می ماند شش فوت دور از مشتریان دیگر به عنوان در هر ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. من مدیر به من گفت به آن را خاموش. او گفت: این شرکت به دنبال دستورالعمل CDC که اظهار داشت که ماسک لازم نیست که هر گونه تاثیر در حفاظت از ما در برابر coronavirus. او نمی خواهد به من اجازه می دهد به آن را می پوشند.

او همچنین به من گفت که اگر من احساس ناراحت کننده کار من می توانم به خانه بروم. البته او نمی خواهد پرداخت اگر من به خانه رفت تا آن را برای او آسان می گویند. او گفت که تصمیم خود را, و گفت که او فقط به دنبال سفارشات شرکت. اما او می گویند که اگر دکتر به من ارائه با یک توجه داشته باشید بیان کرد که من نیاز به پوشیدن ماسک من خواهد بود مجاز به پوشیدن ماسک در حالی که من مشغول به کار بود.

اعزام از یک بیماری همه گیر:من رفتم به فروشگاه مواد غذایی در balaclava و آن را به عنوان خوب اگر نه بهتر از یک ماسک صورت — معلوم CDC در حال حاضر توصیه می کند که هر کس باید پوشیدن ماسک های خانگی

پس هنگامی که مردم در قدرت حق دارند برای نگه داشتن شما را از با استفاده از هر وسیله ممکن برای حفاظت از خود را به طوری که شما احساس راحتی در محل کار ؟ آن را مانند همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول. آن در حال حاضر به اندازه کافی گیج کننده با تمام فشار اضافی از مردم در آینده و در حال خشم در زمان از آنجا که ما در حال از نیازهای اساسی مانند ضد عفونی کننده دست و رول توالت.

هنگامی که او به من گفت: آن را, آن را احساس مانند او در ریختن نمک به زخم. در زمان هایی از این آیا شما نمی فکر می کنم این امر می تواند خوب برای مردم را به نشان می دهد برخی از قدردانی? با پوشیدن این ماسک باعث می شود من احساس امن تر و کمک می کند تا برای محافظت از من در برابر coronavirus. این تداخل با توانایی خود برای انجام کار من من تعجب می کنم اگر شرکت های دیگر در صنعت خرده فروشی در حال درمان کارکنان خود را در این مد بیش از حد ؟

با تشکر از شما برای وقت خود و برای گوش دادن. من خدا نگهدار جهان در طول این بار تلاش.

فقط تلاش برای ایمن ماندن

عزیز تلاش

آمین به آن است.

من موافقت می کنم که ایمان و نه از ترس مهم است که در یک زمان مثل این. بسیار است که خارج از کنترل ما است. چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم در مورد COVID-19. ما را به عمل به عنوان یک تیم در خانه بمانند اگر ممکن است و عمل اجتماعی فاصله برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19. رئیس خود خدا نیست اما با توجه به خطرات به سلامت و صلح از ذهن به عنوان خط مقدم کارگران او اقدام به عنوان اگر او است.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در روز جمعه گفت که این تغییر سیاست خود را در ماسک صورت و در حال حاضر توصیه که اعضای عمومی پوشیدن غیر جراحی پارچه ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از کسانی که با علائم خفیف از COVID-19 یا که بدون علامت از گسترش ویروس. است که توصیه شده بود به طوری که پوشنده لباس از ماسک عبور نمی کند در ویروس.

شهردار نیویورک De Blasio گفت: مردم باید به پوشیدن ماسک, اما نه N95 پزشکی-درجه ماسک: “شما می توانید ایجاد یک چهره پوشش با هر چیزی که شما در خانه در حال حاضر یک تکه پارچه. شما می توانید نسخه خود را قرار داده و در خود دکوراسیون. این چیزی است که ما می خواهم شما را به انجام است. چیزی در خانه چیزی نیست که حرفه ای است.” خود را نشان می دهد که رئیس.

بیشتر در ایالات متحده آمریکا شغل: ‘به مراتب شدید تر از هر چیزی که تا کنون دیده ایم از جمله بدترین هفته از رکود بزرگ’ — اقتصاددان gasps به تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده پرش 3,000% در 3 هفته

مطالعات قبلی به این نتیجه رسیدند که در صورت ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا در طول فصل آنفولانزا; یکی دیگر از ژاپنی-بر اساس مطالعه می گوید: این کار زمانی که زوج با واکسیناسیون یک گزینه نیست در این مورد. ممکن است که آنها را در مقدار کمی از موارد و/یا فقط با پوشیدن آنها کمک می کند تا به ترویج رفتارهای سالم.

این مطالعه می گوید: N95 پزشکی-درجه ماسک را به کمک فیلتر ویروس ها هستند که بزرگتر از 0.1 میکرومتر (یک میکرومتر, um, است یک میلیونیوم یک متر است.) Coronavirus است 0.125 um. “این محصولات می تواند کمک به جلوگیری قطرات بزرگ اخراج توسط پوشنده لباس, اما همچنین نشان داده شده است که اثر در فیلتر کردن ذرات کوچکتر و طراحی شده اند به تناسب محکم به صورت” آن را گفت.

اما بیمارستان ها گزارش داده اند که کمبود ماسک. من شخصا معتقدم که آنها باید مورد استفاده توسط کارکنان پزشکی که از نزدیک و شخصی با بیمارانی که COVID-19. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که وجود دارد تنها 30 میلیون N95 ماسک در ملی ذخایر و “به عنوان بسیاری از 300 میلیون ماسک مورد نیاز در ایالات متحده برای مراقبت از سلامت کارگران.”

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

به عنوان سوال خود را به ایمنی و بهداشت شغلی دولت ایالات متحده است که چنین تصمیم گیری “باید بر اساس تجزيه و تحليل خطر از کارگران کار خاص و محیط های مختلف با خواص حفاظتی از هر نوع از تجهیزات حفاظت فردی.” آنها طراحی نشده است و یا تایید شده “برای جلوگیری از استنشاق کوچک آلاینده های” آن می افزاید.

اما حق با شماست. از آن زمان تلاش. مردم تاکید کرد و ترس است. ایالات متحده آمریکا مانند بسیاری از کشورهای در حال انتظار برای افزایش بستری شدن در بیمارستان و واقعی وجود دارد ترس است که سیستم مراقبت های بهداشتی را نمی خواهد باید ظرفیت و یا حتی تخت — برای مقابله با این افزایش بهداشت عمومی بحران. این ماسک چیزی است که شما می توانید کنترل و در حال حاضر شما گفته بودن نه به آن را می پوشند.

دیگر وجود دارد چیزهایی که شما می توانیدانجام دهید که در حال در درون خود کنترل: پوشیدن دستکش و در صورت امکان حفظ شش پا-یا-فاصله بیشتر از همکاران و مشتریان. صحبت کردن با همکاران خود در مورد نزدیک شدن به مدیر خود را (و یا شرکت HQ) به تلو تلو خوردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه در هر زمان. من را دیده اند همه از Duane Reade WBA, +0.99% به معامله گر جو انجام این کار است.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘این به نظر می رسد عامل در یک جنگ منطقه:’ دکتر که درمان ایتالیا ‘بیمار 1’ جنگ برای صرفه جویی در زندگی از coronavirus

من شما را سرزنش نیست برای اینکه نا امید. من احساس به همان شیوه. شما باید مجاز به تصمیم گیری را برای شما خود را به خوبی بودن. این امر همچنین می تواند خوب برای مدیر خود را برای نشان دادن قدردانی برای مشتری رو کارکنان در طبقه. که شامل شما. “با تشکر از شما” و تشکر و قدردانی از چگونه شما در حال مسلما قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به COVID-19 خواهد بود یک شروع است.

بنابراین اجازه دهید من انجام آنچه او انجام نمی شود. با تشکر از شما برای بودن وجود دارد به طوری که مردم خود را می توانید مواد غذایی و خانه ماندن تا زمانی که ممکن است برای کمک به جلوگیری از ابتلا و یا گسترش این بیماری است. با تشکر از شما برای انجام یک کار است که نیاز به بیشتر از بسیاری از خطرات. قدردانی شده است. بیمارستان و آمبولانس کارگران در خط مقدم از این بحران است و اگر چه این ممکن است به شما کمک کند آنها را از آن بدتر است.

در ادامه به تمام اقدامات احتیاطی لازم و سالم بماند. ما همه در این با هم. میلیون ها نفر از کارگران به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود در ماه های آینده به ویژه در مهمان نوازی و هواپیمایی صنایع. این بیماری همه گیر خواهد شد که انشعابات خواهد شد که در مورد نوشته شده در تاریخ اقتصادی و کتاب. افرادی مانند شما که به نوبه خود برای کار هر روز در حال کمک به آمریکا یک محل امن تر است.

برای که, با تشکر از شما.

(این داستان به روز شده در مارس 3, 2020 با یک بیانیه از CDC.)

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘جایگزین اصطلاح اجتماعی فاصله با فاصله مکانی.’ یک اقتصاددان رفتاری در روانشناسی تلفات و انتظار بی پایان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا شما سوالی در مورد چگونه coronavirus است تأثیر خود را در زندگی و امور مالی? ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت). با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>