این Moneyist: “او می خواهد من قبول دارم که اشتباه بود!’ من توهین به ترک خانه. او حاضر به پاسخگویی را برای اقدامات او. من باید او را قطع کند از من خواهد شد ؟

عزیز Moneyist,

پس از طلاق من تقریبا 19 سال پیش من در یک آپارتمان اجاره ای با دختر و پسر. دختر من 20; پسر من 16.

دختر من بود رنجش از این تغییر خواهد بود و به طور مداوم به مبارزه با من و پسرم. او او را صدا موهن نام و می گویند چیزهایی مانند “پسر خود را یک f**” و او قلدر. او شروع به عقب نشینی و افزایش وزن به شدت در مدرسه. او زندگی می کردند و مشغول به کار در کانکتیکات. او رفت و آمد روزانه بیش از Tappan Zee Bridge که ما زندگی می کردند در راکلند ،

پس از تلاش برای صحبت کردن با او با عشق و افزود: درخواست که او را متوقف تند و زننده و بی ادب من خواست او را به حرکت می کند. من به او زمان برای پیدا کردن یک محل. پس از امتناع از حرکت او ادامه داد: او نفرت انگیز رفتار است. من در نهایت نوشت: او نامه ای که من در آن مشخص شده است که او تا به حال به خارج از خانه توسط یک تاریخ خاص. من هم ابراز نگرانی من برای ایمنی رانندگی بیش از پل در زمستان.

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییتر و جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

دختر من در نهایت نقل مکان کرد اما نمی خواهد به من بگویید هر چیزی در مورد وضعیت خود را. او شده است در رنجش از این برای 18 سال گذشته و در این روز به سختی صحبت به من. در موارد نادر که ما صحبت می کنند و او به من می گوید که من پرتاب کرد و او را از خانه. در حال حاضر او درخواست درمان, بنابراین ما می تواند به بهبود رابطه ما و می خواهد من را به پرداخت هزینه برای این که من انجام می دهند.

ما در طول جلسه درمان مورد بحث ما او خشم. او می خواهد مرا به عذر خواهی برای “لگد زدن” او را. او می خواهد مرا به اعتراف است که من اشتباه بود! درمانگر می خواهد من به همراه این به او می گوید: این تنها راه من می تواند به بهبود ارتباط من. من مخالفم. من می خواهم دخترم را به مالکیت برای او بد رفتار. که بعد از همه, چه چیزی باعث این وضعیت است. دختر من می گوید که من توجیه اعمال من.

این Moneyist: “من فقط نمی مراقبت از دختر خوانده من.’ من می خواهم به من دو بچه 100K $در سال است. می شود آن را اشتباه به ترک دختر خوانده من است ؟

به طور جداگانه به من گفت: درمانگر که من خوب با عذرخواهی اما بحث در مورد چرا از من خواست او را به حرکت غیر قابل قبول است. در انجام این کار, من, درمانگر اجازه من دختر کردن قلاب. من فکر می کنم من درمانگر باید به دختر من بازخورد به تأمل در رفتار بد. درمانگر می گوید که من او را از دست بدهند اگر من چیزی فراتر از فقط عذرخواهی.

درمانگر من در حال حاضر می خواهد به من یک در یک جلسه با او را بنابراین ما می توانیم “کار” در خشم من و او می تواند “آموزش” چگونه برای پاسخ به دخترم. اما همه این را انجام خواهد داد این است که کمک به دختر من نباید پاسخگوی اعمال او است. من درمانگر می گوید: من نیاز به یاد بگیرند که چگونه به “ارتباط” با دختر من به من رسیدن و این راه من می تواند او را از دست بدهند.

من درمانگر می گوید که این واقعیت است که دختر من مایل به انجام درمان یک علامت مثبت است. اما دختر من می خواهد به انجام درمان در نظر او. آن را همیشه دوست دارم که — من می گویند و همه چیز در نظر او.

در نهایت من فکر کردن به روز رسانی خواهد شد. آیا می توانم او را ؟ من تا به حال ذکر شده دارایی های من به توزیع 50/50 با پسر و دختر. در حال حاضر من خیلی مطمئن نیستم که عمدتا به دلیل عدم مشارکت در زندگی من و او را محدود تماس با من بیش از 18 سال گذشته.

من چند بار گفته اند به دخترم که آن را نیز به من صدمه دیده است از او بخواهید به ترک اما من به عنوان آخرین چاره. من نیاز به نجات پسر من از این قلدری. من خواسته اند برای او آمرزش و همچنین با ارسال یک ایمیل برای درخواست بخشش. او پاسخ داده است و نه او پذیرفته شده من عذرخواهی طول جلسه ما است. شما چه فکر می کنید ؟

V. J.

عزیز V. J.

من قرارداد خود را با ارتباط با سوال اول و این موضوع از دختر خود را از ارث دوم اما هر دو این مسائل ممکن است نیاز به برخی از مشکل خود بازتاب و فروتنی.

دلیل ما جبران است به مسئولیت خود ما رفتار است. یک عذرخواهی است نه مشروط: “من متاسفم متاسفم. در حال حاضر شما می گویند شما پوزش می طلبیم.” در هر رابطه وجود دارد چیزهایی که ما نیاز به پاسخگویی را برای. دختر خود را ممکن است سوء استفاده و عمل کردن اما مگر اینکه شما مادر کامل شما همچنین می خواهد همه چیز را به مالکیت بیش از حد.

شما نمی گویند چه مشکلات دیگر اگر هر دختر شما شده است با خرید و فروش. هر کس فیزیکی و روانی و عاطفی سلامت. که شامل شما و بله دختر خود را. این آبشار در یک مقیاس و اغلب حرکت در یک جهت و یا دیگر بیش از این دوره از زندگی ما است.

کار من در اینجا این است که به سوال توانایی های خود را به عنوان یک مادر بلکه شما را تشویق به جستجو قلب خود را (قبل از اینکه شما نگاه به امور مالی خود را) و از خودتان بپرسید سوال سخت. ممکن است که شما تمایل به اذعان هر گونه تخلف و مداوم خشم نسبت به دختر خود داده است درمانگر خود را برخی از مکث برای فکر. من موافقت می کنم که در یک جلسه مفید خواهد بود.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

که گفت:, من موافقت می کنم که این مهم است که صدای شما شنیده می شود در گروه درمانی است. شما نمی توانید با ادامه یک رابطه سالم و یا برای که ماده هر نوع رابطه — بدون اعتقاد شما هم شنیده شده است. که نقطه ای از یک مادر و دختر پخش احساسات خود را در یک محیط کنترل شده بود. بله شما پدر و مادر. اما شما نیاز به شروع دوباره رایگان از چمدان.

اما — شما احتمالا می دانستند این بود که در آینده وجود دارد راه هایی شنیده می شود که نمی کمین هر فرصتی در آینده از داشتن یک رابطه است. شما نمی خواهد در اینجا اگر شما اهمیتی نمی دهند. دختر خود را نمی دهد وقت خود را به این جلسات اگر او نمی مراقبت در مورد رابطه. ایده آل نتیجه: شما تجدید رابطه خود را با تازه درک. در غیر این صورت من امیدوارم که هر دو شما می توانید برخی از بسته شدن.

این Moneyist: ‘من شوهر سابق معشوقه است باعث خرابی زندگی ما است.’ او ادعا می کند او به هنگام تولد به فرزند خود است و اخاذی ما برای پول

من به شما برخی از نمونه ها و شما می توانید بقیه. به جای گفتن “شما یک پسر قلدر و سوء استفاده فردی که زندگی ما یک بدبختی” بگو: آن را به من صدمه دیده است هنگامی که شما گفتید چیزهای بد در مورد برادر خود را.” یا “من آن را دوست ندارم زمانی که شما گفت: من یک مادر بد. آن احساسات من صدمه دیده است.” اگر او در پاسخ با ذکر چیزی است که شما در خشم گفت: می گویند “من باید گفت که. من عذرخواهی می کنیم.”

به عبارت دیگر به او بگویید که چگونه حوادث خاص ساخته شده و شما احساس می کنید. لازم نیست به او بگویید که چگونه شما فکر می کنم او می تواند یک فرد بهتر است یا آن او است و یا به یک فرد بد است. شما می توانید به یک توافق پيمان چگونه به مقابله با شما تفاوت رفتن به جلو: بدون ارتکاب intemperate کلمات به ایمیل و یا متن بدون نام-تماس. شما ممکن است مجبور به حرکت به جلو بدون عذرخواهی شما امیدوار هستند.

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

اگر این کار سوال از خود گذشته خواهد شد و عهد ممکن است مراقبت از خود. این نه کار من به شما بگویم که آیا شما باید یا نباید خود را قطع شده خود را. من می توانید پیشنهادات و درخواست شما سوالات بیشتر. آیا این به شما رضایت? اگر نقش ها معکوس شد, چگونه می خواهم این را به شما احساس می کنید ؟ این نهایی درس (و پیام) می خواهد به دوست دختر خود را ؟ ممکن است که شما با قرار دادن یک مقدار خاص در یک اعتماد به توان صرف شده در آموزش و پرورش اموال و/یا مقعر در اقساط.

تقریبا در هر موضوع در زندگی مالی برخی از انشعاب و یا جزء و بالعکس. اجازه دهید من می دانم چگونه این کار می کند. من آرزو می کنم شما و دختر خود را مالی و موفقیت شخصی.

این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.55% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>