این Moneyist: “او تزریق پدرم با کتامین به اندازه کافی به او را بکشند.’ پدرم درگذشت و در خانقاه مراقبت و چپ تقریبا همه چیز را به او پرستار

عزیز Moneyist,

مدت کوتاهی قبل از مرگ پدر من دریافت یک تماس تلفنی از او گفت: “من قصد دارم به مرگ و I just called to say goodbye, و من شما را دوست دارم.” من استدلال با او و گریه و گفت: “نه, من را ساخته اند برنامه ها و آن این است که تمام مجموعه. لطفا عاقلانه خود را با ارث.”

او گذاشت و من دیوانه وار خواستار محاکمه او و من نیز به نام پلیس. پدر من به آنها اطمینان که همه چیز خوب بود. صبح روز بعد من دریافت تماس از آسایشگاه پرستار گفت: چه غم انگیز او را کشف او به طور ناگهانی مرحوم در 7 صبح او گفت: او سرد اما شگفت زده شد که او تا به حال گذشت تا به سرعت.

چیزی به نظر نمی رسد درست است, بنابراین من پریدند در هواپیما و رفت خارج وجود دارد برای دریافت پاسخ. چیزی که من یاد گرفتم در مورد پرستار مرا شوکه کرد: وجود یک شاهد عینی در اتاق در زمان. او گفت که او تا به حال تزریق پدرم با کتامین به اندازه کافی به او را بکشند. این فرد همچنین گفت که پدر من تا به حال خداحافظی گفت: به کسانی که در اطراف او پیش از آن روز.

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

من به نام سردخانه و دستور داد که هولوکاست به تعویق افتاد و یک کالبد شکافی. سردخانه به من گفت آن را هزینه $5,000. من نه پول و دوباره به نام پلیس در تلاش برای به دست آوردن یک کالبد شکافی دستور داد در حالی که پدر من بدن نشسته برای نه ماه انتظار و من رد شد در هر گوشه تا آنها سوزانده پدر من است.

من پس از آن متوجه شدم که پدرم را تغییر در این روز او به من به نام. تقریبا همه چیز رفت به پدرم پرستار — حتی پدر من شریک زندگی از 40 سال رو به معنای واقعی کلمه هیچ چیز نیست. پرستار در حال حاضر متولی اعتماد.

چهار ماه پیش آغاز شده و به طور آهسته از $300 در هر ماه به اعضای خانواده. پدر من چپ صدها هزار نفر از دلار است. او خودش را برای وظایف خود. من پدر اصلی را ملک او بود که تقسیم 50/50 بین من و برادر من.

این Moneyist: “من نگران جایی که من ایستاده است.’ شوهر من 5 سال به ارث برده و پدر و مادرش در کالیفرنیا خانه و نمی قرار دادن نام من در عمل باید چه کار کنم ؟

همچنین جمله بندی خواهد شد تغییر کرده بود و آن را صدا مانند پدر من در کوچکترین. اگر شما آنها را در مقایسه جانبی توسط سمت شما هرگز بر این باورند که همان شخص به حال آنها نوشته شده است. من به معنای واقعی کلمه خواسته هر ذکر شده وکیل در شهرستان و بسیاری از آنها در دولت و همه آنها صدای خوش بینانه بیش از تلفن. اما هر یک دارای رد را در مورد من.

من در خود من. من فقط می خواهم او را به من سهم عادلانه من و سپس من را با او انجام شده اما عبارت از تجدید نظر خواهد به او قدرت کل به دل کردن پرداخت در حداقل مد و همچنین شامل یک در terrorem بند که می گوید من از دست دادن سهم من اگر من او را به دادگاه و برنده نیست. من نیاز به کمک. البته من سعی کردم بسیاری از مسیرهای حتی کمک های حقوقی.

همچنین او شده است با استفاده از وجوه اعتماد به دلار به او پرداخت مالیات زمین چند هکتار است که پدر من امضا به او یک سال قبل از او درگذشت و در اصل اعتماد را می گوید که آن چیز جدا از هم هستند و نمی شود از جمله در اعتماد. این در حال حاضر سه سال پس از درگذشت پدر من. کسی می تواند به من کمک کند ؟ هر گونه مشاوره می تواند به شدت استقبال مینماید.

بیبهره دختر

عزیز بیبهره,

این برای تلفن های موبایل مانند یک مصیبت آسیب زا. شما ضربه شد با بسیاری از غیر منتظره تحولات علاوه بر غم و اندوه شما باید احساس شده است و من تعجب نیست این اتحاد چپ شما احساس در میان زحمت و بیبهره. شما را ساخته اند تلاش شجاع به کشف آنچه رخ داده به پدر خود, و من تو را ستایش برای که به خصوص تحت شرایط.

شما در حال اقدام بر هر دو اطلاعات دست اول (زمان تغییرات به پدر خود را با مقررات جدید و تماس تلفنی) و دست دوم اطلاعات (چه یکی دیگر از کارکنان عضو در آسایشگاه به شما گفت که در زمان مرگ پدر خود را). در حالت دوم ممکن است یا ممکن است درست نیست و شما درست با گزارش آن به پلیس ،

پیگیری پلیس که ممکن است دستور داده اند که خود را کالبد شکافی ممکن است یک تماس خوب هنگامی که پدر خود را فوت کرد اما افرادی که نگه داشتن نفوذ ناروا بیش از یک سالمند و ضعیف فرد با پول اغلب شمارش در هرج و مرج و سردرگمی که بلافاصله پس از یک دوست مرگ به وظایف خود را آسان تر است. شما در حال انجام بهترین شما می توانید.

این Moneyist: من 71 و ازدواج کردم 27 سال است. او می خواهد من را به پرداخت برای همه چیز و خم شدن به او خواهد شد. من بیش از حد قدیمی به نیش گلوله و درخواست همسرم برای طلاق ؟

کتامین است که گاهی اوقات مورد استفاده در مراقبت تسکینی در درمان افسردگی و درد جسمی به خصوص در میان بیماران مبتلا به سرطان و برخی از مطالعات نشان داده اند که ممکن است موثر باشد. اما از آن است که همچنین به عنوان یک توصیف “تجزیهای بیهوشی دارو اغلب مورد استفاده در دامپزشکی”; آن شناخته شده است به علت فلج در دوزهای بالاتر و استفاده به عنوان یک “تاریخ-تجاوز به عنف و مواد مخدر است.”

این واقعیت است که خود را پدر خود را تغییر خواهد کرد در حالی که او به شدت بیمار بود و در سمت چپ سهم از املاک خود را به پرستار او دو پرچم قرمز برای هر وکیل و یا یک تحقیقات پلیس در مورد علت مرگ او. آنها هشدار دهنده و نگران کننده اطلاعات است که می تواند توجه بسیاری قضایی-دادگاه قضات است. آن است که من شک دارم به طوری غیر معمول یک وضعیت است. و در terrorem بند هستند و اغلب غیرقابل اجرا.

این اساسنامه محدودیت ها در وصیتنامه و ارث اغلب منقضی می شود در یک ماده از ماه بسته به چه بخشی از کشور شما زندگی می کنند. در نیوجرسی و ایلینویز به عنوان مثال آن را شش ماه از زمان را وارد انحصار وراثت. در کالیفرنیا این 120 روز. هیچ شک و بد بازیگران با تکیه بر اعضای خانواده به عمل پس از این دوره از زمان منقضی می شود.

این Moneyist:مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ در حال اختلافات

اساسنامه محدودیت ها در اعتماد است و گاهی اوقات دیگر از آن خواهد شد و می تواند نامحدود. “این غیر معمول نیست برای ذینفع به سال به درک که آنها در حال گرفتن آنچه که آنها باید از امانت” با توجه به اسکات گراسمن, یک سان دیگو-بر اساس وکیل. “این شامل اطلاعات در مورد اعتماد, اعتماد حسابداری و توزیع شد.”

اگر وجود دارد این است که تحقیقات جنایی و دادستانی بر اساس شهادت شهود می تواند این معامله را یک پانچ حذفی به پرستار در سوال. این پرستار در انکوریج آلاسکا محکوم شد به بیش از پنج سال زندان برای سرقت بیش از 2 میلیون دلار از سالمند بیمار و مستغلات. این مورد در بسیاری از شرایط مختلف اما او مجبور به پرداخت جبران.

بپرسید شاهد اگر او مایل به ثبت نام شهادت. نگه داشتن تماس با وکلا و سوال در مورد اساسنامه محدودیت ها در امانت-ذینفع روابط در دولت خود را. کمک طلب کردن از کمک برادر و دیگر اعتماد دوستان و اعضای خانواده. شما باید برای رفتن از طریق این تنهایی. گزارش گاهشمار حوادث به پلیس. تماس با اقتدار بهداشت محلی خود.

وجود دارد ممکن است زمانی که شما اجازه این کار, اما من باور نمی کنم که زمان آن رسیده است هنوز.

این Moneyist:‘همسر من ساخته شده یک احمق از من.’ او مخفیانه ذخیره $40K و اشاره نمی کند او از کار اخراج شد 6 ماه پیش. من سوار یک Uber در تعطیلات آخر هفته به پرداخت صورتحساب. چه در حال حاضر ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -2.20% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>