این Moneyist: یکی از همکاران من تشخیص داده شد با کروناویروس اما دفتر تمیز نیست. آیا من می توانم اخراج می شود برای امتناع از رفتن ؟

عزیز Moneyist,

یکی از همکاران من تشخیص داده شد با کروناویروس; او یک دستیار پزشکی در پوست ، ما معتقدیم که او آن را از دیگر همکار. هیچ کس می خواهد برای رفتن در آنجا که محل بوده است نه حرفه ای ضد عفونی و یا تمیز.

مالک نیز دیدن بیماران که از یکی از همسایه های محله ای است که نقاط داغ برای ویروس و آنها را با استفاده از هر گونه احتیاط. آنها به نظر من ساخت این بدتر و گسترش آن است. من حاضر به رفتن به دفتر. می تواند من بود از کار اخراج شدند ؟

من احساس نمی امن بازگشت.

ماندن در منزل

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

عزیز ماندن,

من در کنار شما و همکاران خود را که تصمیم گرفته اند در خانه بمانند.

رئیس شما نباید دیدن بیماران. در واقع او نباید با دیدن هر کسی در حال حاضر. او با قرار دادن آنها در معرض خطر ابتلا به عفونت و او با قرار دادن خود و اعضای خانواده خود را در معرض خطر بیش از حد. شما نباید با دیدن هر یک از دیگر ، COVID-19 بیماری ناشی از سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 به نظر می رسد به شدت مسری است.

در حالی که این کار باید, البته, دریافت پزشکی-سطح ترمینال تمیز کردن برای جلوگیری از هر گونه آلودگی, آن مهم است برای هر کسی که در تماس با همکاران خود را به باقی می ماند در قرنطینه به مدت حداقل 14 روز و هر کسی آنها شده اند در تماس با هم. COVID-19 دارای دوره کمون 2 تا 14 روز. بنابراین اگر شما در معرض شما بیش از حد می تواند گسترش آن است.

این Moneyist در عصر coronavirus: “همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول.’ می توانید سوپر مارکت من مدیر من را مجبور به پاک کردن ماسک صورت در کار است ؟

و بنابراین به سوال شما: بله او می تواند شما آتش است. شما به احتمال زیاد یک مورد برای اخراج ناعادلانه است اما با توجه به دادگاه تعطیلی در دولت خود را که می تواند برخی از زمان. با توجه به بی مبالاتی در ادامه به درمان بیماران و اجازه می دهد آنها را برای ورود به دفتر کار خود که او نیز به احتمال زیاد در معرض شده به یک یا بیشتر کارکنان که آزمایش مثبت او می تواند به صورت جدی عواقب قانونی.

دولت بهداشت و ایمنی شغلی دولت “وظیفه عمومی” بند آمده است که کارفرما باید به ارائه یک محیط امن “رایگان از خطرات شناخته شده است که باعث و یا به احتمال زیاد به علت مرگ یا جدی آسیب فیزیکی به کارکنان خود را.” شما می تواند به آسیب جدی. نمی بازگشت. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

گزارش خود را به دفتر محلی خود را سلامت اقتدار و اگر لازم باشد دولت مجوز از هیئت مدیره. نیوجرسی فرماندار فیل مورفی یک دموکرات این هفته به یک شماره به تسلیم شکایت علیه کارفرمایان در دولت است که ممکن است به نقض دستور اجرایی شماره 107 (EO 107). این صدا مانند یک ایده خوب است. در آن بود. بیش از حد خوب است. بسیاری از مردم به نام شماره ای که از آن خارج شد.

شما هم اکنون می توانید فایل گزارش آنلاین.

فرمان اجرایی 107 آمده است: “همه کسب و کار و یا سازمان های غیر انتفاعی در وزارت امور خارجه, آیا بسته و یا باز کردن به مردم باید به جای نیروی کار خود را در هر کجا که عملی برای telework و یا کار از خانه ترتیبات.” شما ممکن است یا ممکن است قادر به کار از خانه اما بی توجهی به قوانین در قرنطینه می تواند به عواقب برای رئیس خود را که فراتر از بسته شدن موقت.

SARS-CoV-2 قابل تشخیص است در هوا تا سه ساعت به چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا 2 تا 3 روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ با توجه به مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند. آن مستروف توسط دانشمندان در موسسه ملی بهداشت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از UCLA و دانشگاه پرینستون.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: پس از سوئیس معرفی مستند سوئیس نگه داشتن چشم با احتیاط در ایتالیا را به بدتر شدن وضعیت در کنار درب

من نمی دانم چرا مردم انجام کارهایی که آنها انجام می دهند. برخی از افراد ممکن است آن را می گویند حرص و آز: “آیا او به اندازه کافی پول؟” دیگران می تواند نقطه به نفس: “چه کسی به او فکر می کنم او است — قرار دادن دیگران در معرض خطر و نه مطیع استاندارد ایمنی پروتکل برای چنین شرایطی؟” من ترجیح می دهم به آن را به عنوان ترس: ترس از ناامنی اقتصادی, شاید, یا نه در بالای بازی خود را و یا ترس از دنیای واقعی خود را.

شما نیاز به عمل می کنند. شما حتی ممکن است در نهایت کمک به او را در راه شما نمی تواند پیش بینی کند.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

Coronavirus به روز رسانی برای خوانندگان:

Coronavirus تا به حال آلوده حداقل 101,657 مردم در ایالات متحده از شب جمعه و کشته شدن حداقل 1,581 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. در سراسر جهان وجود دارد 593,291 تایید موارد ویروس ها و 27,198 و میر گزارش شده.

حساب های ایالات متحده در 17 درصد از بازار جهانی در مجموع در حالی که ایالت نیویورک حدود 50 درصد از کل ایالات متحده.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘فقدان یک جزیره پاسخ نیز لرزاند جوامع در هر دو طرف ایرلندی مرز.’ بارها از نزدیک با توجه به coronavirus مسائل دولت جدید قوانین سختگیرانه برای مجالس ترحیم

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییتر و جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا شما سوالی در مورد چگونه coronavirus است تأثیر خود را در زندگی و امور مالی? ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -4.01% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>