این Moneyist: من همسر پسر هرگز اجازه دیدن نوه اش دوباره — مگر اینکه او را به او می دهد $50,000. باید او را در ؟

عزیز Moneyist,

من و همسرم بعد ازدواج در زندگی ما هر دو حال جدا کردن خواص است که ما تلاش کرده اند برای محافظت از با prenuptial agreement. ما هر دو را بخواهد و ما جدا خواص باید توزیع شود بر این اساس بر ما مرگ و میر.

بخشی از همسرم جدا اموال به دست آورد از طریق ارث که به او و مرام مالکیت مشترک. در طلاق خود را ملک حل و فصل ارائه شده است که او پرداخت شوهرش $50 ، 000 سهم خود و او به دست آورد وام مسکن برای برآوردن قضاوت.

من تایید انحصار وراثت اموال طلاق توافق و سند اعتماد توسط رهن و همه چیز به نظر می رسد در خانه و اموال فروخته شد چند سال پیش. ما ازدواج کرده بودند 15 سال پس از آن. اعمال شد و در نام او.

همچنین نگاه کنید به: ‘من شوهر و بچه ها از من متنفر است و حاضر به آمدن به عروسی ما و در عین حال او آنها را ترک تمام اموال خود را.’ چگونه می توانم مذاکره برای تضمین آینده من?

پنج سال سپری شده از اموال فروخته شد و او دو پسر بزرگسال در حال حاضر ادعا می کنند که خود مرحوم پدر وعده داده بود که خانه را یک روز متعلق به آنها را پس از او رفته بود. آنها می گویند این خانه است و حق آنهاست و آنها سزاوار برای جبران آن است.

یکی از پسران او گفت مادر خود را که او است که دیگر خوش آمدید در خانه اش و در نتیجه مجاز به دیدن نوه اش. به عبارت دیگر او هرگز دیدن نوه اش دوباره — مگر او چه می گوید. همسر من است و بدیهی است که رنج می برند اما تا کنون او ایستاده بود ،

باید او را به پسر خود را به خاطر او نوه?

کن

عزیز کن

در چند کشور پدربزرگ و مادر بزرگ می تواند از دادگاه برای “معقول ملاقات با نوه.” پایین رفتن این مسیر ممکن است پر هزینه و با این حال هیچ تضمینی برای موفقیت.

پسر او در حال پخش است یک بازی خطرناک است. فرض کنید همسر شما تقسیم املاک بین بچه ها او را, او را در حال حاضر دریافت بخشی از درآمد حاصل از فروش آن خانه. اما او می خواهد 50 درصد از درآمد حاصل از آن — و او می خواهد آن را در حال حاضر! آن را در مورد خانه. اگر نبود این امر به احتمال زیاد چیزی دیگری است. چند نفر با یک رابطه سالم خواهد توسل به چنین سخت-توپ تاکتیک.

همچنین نگاه کنید به: به عنوان یک کودک boomer من رشد نمی کند تا با این فرهنگ حق — آیا من مجبور به ترک من و مستغلات به کودکان و یا همسر ؟

اگر او تصمیم می گیرد به هر یک از فرزندان $50,000? که ممکن است او را تشویق به ایستادگی کردن. یا شاید نه. او ممکن است می گویند او می تواند دیدن نوه اش هر هفته و یا حتی یک بار در ماه و یا در هر جمعه و انصراف از نیمی از آنها در آخرین لحظه. من باور نمی کنم او به طور ناگهانی به نوبه خود لاک پشت و تبدیل به محبت و حمایت فرد با استقبال از او با آغوش باز.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

همسر خود را همسر سابق بدیهی است که نمی توانیم قول می دهم چیزی به فرزندان خود را که به او تعلق دارند. او زمان کافی برای تنظیم فرزندان خود در این راست است و حداقل آنها را از $50,000 او برای دریافت سهم خود را از خانه. آن است که همسر خود را, اخلاقی, اخلاقی یا حقوقی تعهد به حق اشتباهات از شوهر سابق. این بود که همسر خود را به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر. از آن او بود.

من پیشنهاد می کنم که همسر خود را توضیح این آرامش به پسرش در یک چهره-به-صورت جلسه در صورت امکان. از او بخواهید آنچه در زیر همه این دشمنی. آن است که واقعا فقط خانه ؟ سپس بقیه را به خدایان است.

همچنین ببینید: من کشف از طریق Ancestry.com که من پدر بیولوژیکی است که شخص دیگری — می توانم ادعای ارث به عنوان وارث خود را?

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -3.64% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>