این Moneyist: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

عزیز Moneyist,

مادرم ازدواج کرده بود به ما ناپدری برای 20 سال است. او در سال 2003. ما همیشه رابطه خوبی با من ناپدری و آن را ادامه داد تا عبور خود را چند ماه پیش. خانه ای که آنها زندگی می کردند خریداری شد با درآمد حاصل از دو خانه آنها به فروش می رسد زمانی که آنها برای اولین بار ازدواج کرد.

ناپدری من در خانه زندگی می کردند آنها به اشتراک گذاشته شده تا او گذشت فقط چند ماه پیش. مادر من تا به حال خواهد شد که در سمت چپ هر یک از ما بسیار کوچک هنگامی که او در سال 2003 تصویب (مقدار کمی از پول نقد به علاوه برخی از طلا و جواهر). خود بچه ها به تازگی لیست خانه برای فروش.

همچنین نگاه کنید به: ‘من شوهر و بچه ها از من متنفر است و حاضر به آمدن به عروسی ما و در عین حال او آنها را ترک تمام اموال خود را.’ چگونه می توانم مذاکره برای تضمین آینده من?

ما تعجب اگر ما به عنوان به هر یک از درآمد حاصل از, با توجه به مادر ما کمک به خرید خانه ؟ پسر خود را مجری اراده و ساخته شده است هیچ اشاره از ما به ارث بردن هر چیزی پس از آن به فروش می رساند. افکار خود را بر روی این ؟

بچه

عزیز فرزند خوانده

این یک داستان عبرت انگیز.

مادر خود را به سمت چپ خیلی به شانس نه استخدام املاک و برنامه ریزی وکیل و نه خروج از نیمی از املاک او به فرزندان او. که می تواند آنها توافق کردند که نیمی از آنها خانه داده شده بود به اعتماد شما و خواهر و برادر خود را در حالی که اجازه می دهد ناپدری خود را به زندگی روز خود را وجود دارد, و یا بالعکس بسته که درگذشت ، سپس خانه خود می توانست شکاف بین فرزندان خود.

همچنین نگاه کنید به: به عنوان یک کودک boomer من رشد نمی کند تا با این فرهنگ حق — آیا من مجبور به ترک من و مستغلات به کودکان و یا همسر ؟

بدون مناسب برنامه املاک شما با تکیه بر مهربانی ناپدری خود و/یا stepbrothers و stepsisters. شاید خود را ناپدری و مادر به عهده خود بچه ها را تقسیم دارایی های خود را نسبتا و مستقیما اما آنچه را عادلانه و قانونی و چه اخلاقی و معنوی در این وضعیت ذهنی است. آنچه روشن است: خود را ناپدری و مادر چپ بیش از حد به شانس.

در کالیفرنیا اگر مادر خود را کشته رهبری (بدون اراده) ناپدری خود را به ارث برده اند از اموال جامعه (خانه خود) و یک سوم از او جدا اموال. بقیه رفته اند به شما و خواهر و برادر خود را. البته این مشکل مکالمات به اما زمان به ادعای دو سوم از آن جدا ملک بود در سال 2003 هنگامی که مادر خود را در گذشت.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

در طول سال نوشتن این ستون من شنیده ام از بسیاری از بزرگسالان و کودکانی که پدر یا مادر predeceased خود stepparent. آن را هرگز خیلی. نمایشگاه: “او به من گفت که او نیاز به فایل پدر من خواهد شد — و سپس او را در سمت چپ خود و خانه و ماشین و سرمایه گذاری برای بچه های خود را.” نمایشگاه B: “ناپدری من می خواهد به حرکت به همسر جدید خود را به مرحوم من است.”

شما می توانید درخواست خود را نو جوان’ حسن نیت فرض کنید شما انجام داده اند همان را در خود جای. این خانه متعلق به ناپدری خود و فرزندان خود هستند و خود را تنها وارثان قانونی.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.13% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>