این Moneyist: پسر من به من گفت که من به مبلغ هیچ چیز و او نمی خواست چیزی برای انجام با من. باید او را از من خواهد شد ؟

عزیز Moneyist,

پسر من به من گفت که من به مبلغ هیچ چیز و او نمی خواست چیزی برای انجام با من. او هیچ ربطی به من و یا من کنار خانواده است. آیا من مجبور به ترک پسر من هر چیزی که من می میرند ؟ باید او را از من خواهد شد ؟ من زندگی در ایالت ویرجینیا.

نا امید پدر

عزیز نا امید

آنچه که او نیاز ندارد او را از دست ندهید. و آنچه تعلق به او نمی تواند انتظار داشته باشد. و شما نمی توانید انتظار می رود کسانی که شما را بی اعتبار کردن در زندگی به یاد داشته باشید شما پس از مرگ خود را. به جز شما به یاد داشته باشید او را از آنجا که ما به یاد داشته باشید کسانی که دوستشان داریم — و اگر چه دردناک است که ما گاهی اوقات به یاد داشته باشید کسانی که به ما صدمه دیده بیش از حد. آن را دشوار است به خواندن نامه خود را به عنوان کوتاه به عنوان آن است.

البته دیگر مسائل حل نشده بین شما و او. اما در سال 2020 مردم بیش از حد اغلب در نظر گرفته با آنچه آنها می پوشند که در آن زندگی می کنند آنچه انجام می دهند برای زندگی و چه مقدار از آنها را. صنعت تبلیغات درایو است که باید برای بزرگتر, بهتر و خوب تر از هر آنچه که شما با داشتن خودتان است. من متاسفم که پسر خود را به نظر می رسد به قضاوت شما با چنین معیارهای.

همچنین نگاه کنید به: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود c من به عنوان هر چیزی ؟

در حالی که اکثر آمریکایی ها در حال تلاش برای نگه دارید تا با افزایش هزینه های میان راکد دستمزد 45 میلیون خانواده های ایالات متحده را انتقال حدود 68 هزار میلیارد ثروت خود را به وارثان و بشردوستانه باعث می شود بیش از 25 سال آینده با توجه به مشاوره Cerulli همکاران. آن نسل X را جایگزین متولدین عنوان نسل با بزرگترین ثروت است.

بازگشت به وضعیت شما: من موافق با 50 درصد از آنچه که پسر خود را گفت اما نه در راه او آن را به معنای. ما ترک ما حساب برای چیزی. اما اگر شما فقط در رابطه با آنچه که دیگران شما را ترک خواهد کرد و/یا شما hitched ارزش های خود را به مواد دستاوردهای دیگران ممکن است شما را پشت سر بگذارید کمتر از شما فکر می کنم. اگر شما در تلاش خود را برای رهبری یک زندگی خوب و جبران را برای هر گونه اشتباهات که یک میراث گرانبها.

همچنین نگاه کنید به: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من”

من نمی دانم چه اتفاقی بین شما و فرزند خود را. شما می توانید برای رسیدن به ترمیم آن پل ها با یک نامه و یا کارت. که بخش آسان است ، در انتظار پاسخ با عنوان کمی انتظار به عنوان امکان پذیر است — و یا دریافت یک است که احتمالا سخت ترین بخشی از تلاش برای ایجاد یک رابطه با یک دوست سابق یا اعضای خانواده از آنها شما را تبدیل به جدا.

که آیا شما باید 1 میلیون دلار یا 100 دلار به شما خواهد شد برخی فکر می کردم. زمانی که من تأمل در زندگی من ذهن من تبدیل به روابط در زندگی من و برخی از مواد و وسایل, اما نه پول و یا بیمه نامه. در عوض من فکر می کنم از آیتم های کوچک است که نمی خواهد بهانه های زیادی در eBay EBAY -4.74%, اما به معنی چیزی است که برای من و امیدوارم فرد یا افرادی که آنها را دریافت خواهید کرد.

بله, شما می توانید برش پسر خود را از شما خواهد شد. با تمام معنی ترک پول خود را و یا درآمد حاصل از فروش خانه خود را به فرزندان خود را اگر شما آنها را داشته باشد و یا به مردم در زندگی خود را برای آنها چنین ترکه تفاوت خواهد بود. و یا صرف هر گونه پول از املاک خود را به کمک به نجات فیل یا یک محلی نجات سازمان کمک می کند که سگ یا گربه خود را برای همیشه به خانه. هر آنچه که شما در مورد مراقبت.

همچنین نگاه کنید به: ‘او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

به عنوان پسر خود را صدا مانند او می خواهد و یا نیاز به هر گونه پول از شما. که نشان دهنده یک تغییر از بسیاری از نامه های من دریافت خواهید کرد. اما شما می توانید او را ترک چیزی است که ممکن است تفاوت به زندگی خود: یک پیام از بخشش و/یا درخواست برای بخشش. چند نفر اگر هر گونه مذاکره و روابط کاملا و همه ما خواسته اند بخشش از دیگران در برخی از زمان در زندگی ما است.

و پس از آن ؟ من پیشنهاد می کنم ترک او چیزی با ارزش احساساتی و توضیح داد که چرا شما می خواهم او را به آن را داشته باشد. وجود دارد ممکن است در یک زمان طولانی پس از شما رفته زمانی که او متوجه می شود که معنای واقعی خود را ترکه. و یا او ممکن است. او می تواند آن را به شخص دیگری مانند خود پسر یا دختر, و آنها ممکن است پیدا کردن چیزی در مورد آن را دوست دارم یا شاید حس بهترین بخشی از شما.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

دفعات بازدید: همچنین: “او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.70% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

از دست ندهید: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>