این Moneyist: من خواهر و برادر سکس با مادر اجاره-رایگان. او با استفاده از پس انداز برای پرداخت صورتحساب خود را, مواد غذایی و تلفن های همراه — چه می توانم انجام دهم ؟

عزیز Moneyist,

پدرم در گذشت به طور غیر منتظره در ماه فوریه گذشته در سن 56. مامان سن 52 دو خواهر و برادر 28 و 23 او برادرزاده 5 و من از دست او بسیار است. پدرم $300,000 زندگی-بیمه که مادر من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت.

با درآمد حاصل او پرداخت وام مسکن و کارت های اعتباری و برخی از وام های شخصی. باقی مانده (حدود $140,000) او واریز به یک حساب پس انداز. او همچنین به ارث برده و پدر و بازنشستگی پس انداز $45,000 است که نشسته است در ایرا.

سال گذشته من شده اند کمک به مادر من دریافت اسلحه خود را در اطراف او در حال حاضر و آینده مالی. مامان من کار می کند و دریافت درآمد خالص 2000 $در ماه است. در کمک به من در بر داشت که اکثر ماه او اجرا می شود یک کسری. او را از پس انداز برای پوشش شکاف.

من خواهر و برادر و برادرزاده زنده با مامان من. آنها نمی پرداخت مادرم اجاره یا کمک با صورتحساب. من می دانم که من خواهر و برادر تجربه مشکلات مالی. مادرم می پردازد برای تمام آب و برق و مواد غذایی. او همچنین به طور منظم خود را پوشش می دهد, تلفن همراه, بیمه اتومبیل و مراقبت از کودک.

همچنین ببینید: من کشف از طریق Ancestry.com که من پدر بیولوژیکی است که شخص دیگری — می توانم ادعای ارث به عنوان وارث خود را?

مادر من بسیار سخت و زمان صحبت کردن در مورد پول به طور کلی, اما به خصوص با آنها. من چندین بار پیشنهاد که او نیاز به شارژ آنها نوعی از اجاره. او بلافاصله صدف و بسیار آشفته.

خواهر 28 تخت را حاضر به پرداخت هر چیزی. برادر من 23 می گوید: هیچ چیز در همه. پدر من مشاهده شد برای کمک به هر کسی بدون در نظر گرفتن هزینه های اصیل فکر کردم اما پایدار نیست. مامان من می خواهد به افتخار این, اما نیز اطمینان حاصل شود او می تواند مستقل باشد.

من نیاز به کمک به می دانم که چگونه به رویکرد موضوع را با مادر و خواهر و برادر. من سعی کردم چند بار به درجات مختلف موفقیت, اما هیچ چیز تغییر کرده است. من خوش شانس بوده به ثبات مالی که (احساس می کنم) باعث می شود خانواده ام خجالت می کشم و خود آگاهانه در مورد وضعیت خود را.

هنگامی که من سعی می کنم برای کمک به خواهر و برادر من فکر می کنم من می دانم آن همه وقتی که من فقط در تلاش برای انتقال ابزار است که برای من کار کرده اند. من احساس می کنم که این کشیده به اندازه کافی بلند. خشم محصولات زراعی در من مثل زمانی که خواهر من با یک فانتزی جدید تلفن همراه و یا مانیکور و یا پرداخت برای اشتراک.

من نیاز به یک راه برای دریافت پیام به طنین. مادر من نمی تواند همچنان به حمایت از آنها و ما نمی توانیم همچنان به چشم پوشی از این وضعیت فقط به خاطر آن ناراحت کننده است. چه چیزی شما را نشان می دهد چکار کنم ؟

مراقبت از مادر و برادر

عزیز ,مراقبت,

شما را به شناسایی علائم عمده خود را مشکل: خواهر و برادر شما و پسر عموی زندگی خود سخاوت و شاید او انفعال. اگر او با نادیده گرفتن او مشکلات مالی و/یا دارای بیماری به لطفا به همه خوشحال, شما ممکن است نیاز به یک رویکرد متفاوت است.

من پیشنهاد می کنم با استفاده از یک مشاور مالی است که می تواند از طریق مادر خود را در حساب های عینی. گاهی اوقات خانواده ها نیاز به یک خارجی به ارائه وضوح و مشاوره بدون خانوادگی چمدان. بهترین دوست و ممکن است به ما بگویید که چه ما نیاز به شنیدن, اما ما ممکن است تنها شنیدن آن از یک درمانگر.

همچنین نگاه کنید به: ‘ما در یک شادتر محل در حال حاضر! شوهر من نوشت: یک راز خواهد شد زمانی که ما ازدواج راکی بود — من باید در حال حاضر نوشتن یکی بیش از حد ؟

اگر شما می خواهید یک نتیجه متفاوت شما را به یک عمل متفاوت است. در این مشکل از یک زاویه جدید. نگاه به علت و در نتیجه به جای علائم. مادر خود را به علت است نه خواهر و برادر خود را. آنها را سوار او coattails تا زمانی که او اجازه می دهد تا آنها را به انجام این کار.

اما حتی مادر خود را ممکن است در نظر گرفته اند انشعابات از اقدامات او است. بازنشستگی و با کیفیت از او مراقبت طولانی مدت در معرض خطر هستند. او نیاز به یک صدای جدید به او عشق دشوار: به جای اینکه به او بگویید چه کاری انجام دهید نشان می دهد که او چه خواهد بود قادر به انجام این کار در نه چندان دور در آینده است.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

او اجازه می دهد این فیلم کودکان برای آینده خود را به خطر اندازد. زمانی که پول اجرا می شود خشک و آنها را یا به دنبال یک جدید خوانده شده را علامت و یا غوطه ور در بدبختی با هم. در بازنشستگی اش, او نمی خواهد بود قادر به سفر و انجام تمام چیزهایی که او احتمالا دوست دارد انجام می دهند. وام های شخصی نمی خواهد به او کمک کند و سپس.

چه اگر او بیمار می شود? ما همه به طور موقت abled: اگر ما زندگی می کنند به یک سن و یک کیفیت خوب از زندگی است. اما این همیشه مورد نیست. مشاور باید کمک به او را از این امر آگاه. خوب ترساندن قبل از خواب و یک جدول زمانی در زمانی که به خوبی اجرا خواهد شد خشک ممکن است در نهایت او را از خواب بیدار.

عدم است که شما نمی توانید زندگی می کنند زندگی خود را برای او. گاهی اوقات سخت ترین چیزی که برای انجام شده است به اجازه رفتن.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -3.64% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>