این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

عزیز Moneyist,

در 30 مه 2018 مادر من نقل مکان کرد و تمام اموال او و پدرم گفت که او می روم و او را پس از 30 سال از ازدواج است که او خواهد بود به دنبال طلاق.

تا به حال هیچ مقاله واصل شده که در آن نقطه. روز بعد پدر من به کار می رفت و ادعا کرد که او طلاق گرفته بود و می خواست برای تغییر ذینفع از برنامه ریزی بازنشستگی به مادر خود را به جای همسر خود. آنها معتقد بودند او و اجازه دهید او را تغییر ذینفع. روز بعد او در زمان تمام اسلحه خود را به مادر خود را در خانه و در زمان زندگی خود را.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

در حال حاضر مادر بزرگ من و مادر من در حال مبارزه با بیش از حقوق بازنشستگی. من می دانم که او نمی لیست من به عنوان ذینفع به عنوان او می دانست که من می خواهم به اشتراک گذاری با پول من مادر اگر او آن مورد نیاز است. مادر بزرگ من و مادر هر دو باید وکلا و آنها هر دو می گویند که آنها در حال رفتن به دریافت این حقوق بازنشستگی. آن بوده است کشیدن برای نزدیک به دو سال است.

ماه گذشته آنها در نهایت رسوب در طی آن مادر بزرگ من دروغ تحت سوگند. که من نیاز به انجام یک رسوب. از آنها خواسته دردناک سوال من کاملا آمدن به شرایط با پدرم خودکشی. من نمی خواهم این را کشیده به یک حماسه که در آن من باید برای رفتن به دادگاه دوباره. من اصلا انتظار برای دریافت هر یک از این حقوق بازنشستگی و نه من می خواهم هر یک از آن. آن پدر من است.

مامان احتمالا می شده اند به عنوان نیمی اگر آنها طلاق گرفته است. راه من آن را ببینید, مادر بزرگ باید نیم و مادر من باید نیم. شما چه نظر ؟

خسته از بودن در وسط

عزیز گیر افتاد

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما شده اند و از طریق یک مصیبت وحشتناک و ادامه زد و خورد بیش از پدر خود را بازنشستگی و مرکب است که از تروما است. من می توانم درک چرا شما مشتاق برای قرار دادن تمام این پشت شما و آرزو می کنم که مادر بزرگ خود را و مادر را به غیر روحانی کردن شمشیر خود را بنابراین شما می توانید تمام حرکت در زندگی خود را. مردم عزادار و من تصور هر دو غمگین و عصبانی است. مادر بزرگ خود را انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که او تنها ذینفع.

همچنین نگاه کنید به: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود c من به عنوان هر چیزی ؟

ما می تواند حدس و گمان در مورد آنچه ممکن است اتفاق افتاده بود پدر خود زندگی می کردند و پدر و مادر خود را بدست طلاق اما طلاق قانون توسط دولت متفاوت و اجازه حذف یک مرد متاهل به عنوان یک حقوق بازنشستگی ذینفع می افتد تحت قانون فدرال است. آن را آسان تر و شاید عاقلانه تر برای مقابله با آنچه اتفاق افتاده است به جای چه اتفاقی می افتاد اگر آنها در حال توسعه متفاوت است. پدر و مادر خود بودند هنوز ازدواج که پدر خود را کشته و متاسفانه او به دروغ تغییر ذینفع در حقوق بازنشستگی خود را.

همچنین نگاه کنید به: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من”

دادگاه و/یا شرکت به احتمال زیاد حکم را هر چه زودتر به جای بعد است که آن را از مادر و مادر بزرگ دست. سالمترین حرکت برای شما در حال حاضر خواهد بود برای حذف خودتان از دشمنی بین این دو و حتی بهتر از آنها بخواهید به بحث در مورد این موضوع با شما. این به اندازه کافی استرس زا و احساس به دام افتاده بین این دو خانواده matriarchs نمی شود آسان است. من قوز است دادگاه را پیدا خواهد کرد را به نفع خود.

همچنین نگاه کنید به: ‘او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

نظر من این است که مادر بزرگ خود را باید رعایت قانون: پدر و مادر خود بودند نه طلاق هنگامی که پدر خود را کشته و به عنوان مثل مادر بزرگ شما تا به حال هیچ حق قانونی برای این حقوق بازنشستگی. این امر می تواند خوب برای مادر خود را برای تقسیم حقوق بازنشستگی خود را با مادر بزرگ و بالعکس ؟ اطمینان حاصل کنید. اما با توجه به این که مادر بزرگ خود را در رقابت برای کل بازنشستگی من نمی بینم آنها را از آمدن به چنین قطعنامه ای در هر زمان به زودی. تعهد در اینجا به نظر من در مادر بزرگ خود را به ایستادگی کردن.

در عین حال مراقبت از خود و حذف خودتان از این acrimonious وضعیت.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

دفعات بازدید: همچنین: “او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.34% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

از دست ندهید: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>