این Moneyist: شوهر من به تماشای تلویزیون در تمام طول روز در حالی که من آشپزی و تمیز. او $8,000 درآمد ماهیانه و P. O. box برای پنهان کردن امور مالی خود را. من فقط در بر داشت خود را — و آن را به سمت چپ من وضعیتی وخیم

عزیز Moneyist,

همسر من پنهان پول خود را و همه از سرمایه گذاری خود را پنهان هستند.

من زندگی در بوستون از سال 2006. من نقل مکان کرد و از نیویورک و به کار من 16 سال به خاطر ما ازدواج کردم و من منتقل می روم من دو بزرگسالان و کودکان بودند که 21 و 24. من طلاق گرفته, من برای اولین بار در سال 1998 و ملاقات همسر من در سال 2000. شوهر من که 70 خواهد بود بازنشسته شد و چهار سال در ماه اکتبر. او را صرف بیشتر از کار خود را در ارتش ایالات متحده رزرو گذراند 24 سال.

من با دیدن ایمیل های خود را از زمان به زمان, اما او را نگه می دارد همه چیز قفل شده در یک فایل کابینه. او چهار درآمد در هر ماه و همه چیز می رود به طور مستقیم به حساب. او زندگی خود را تامین اجتماعی در هر ماه. من تمام وقت کار می کنند و 50000 دلار در سال است. شوهر من به من می دهد 150 $در هر ماه. گاهی او را فراموش. وقتی که من برای آن را بپرسید او عصبانی می شود و یا نمی کند آن را به من بدهد.

این Moneyist: “من قفسه های انبار در یک فروشگاه مواد غذایی 3 روز در هفته است.’ من 28, یک مادر تنها یک جانباز و کار دو پاره وقت شغل. باید قبول دارم پدرم, پیشنهاد برای کمک با هزینه?

او هرگز قبل از ازدواج شده و دارای سه دختر در 40s و 50s. او هیچ اتصال به آنها را در همه, اما من فکر می کنم آنها می دانند که در آن زندگی می کنیم. او خریداری یک خانه سه اتاق خوابه قبل از ما ازدواج است. من نه کمک این وام و نام من است نه در عمل. من برای پرداخت آب, تلفن, مواد غذایی و چیزهای دیگر. او دارای درآمد بیش از $8,000 یک ماه. او را نجات داد و سرمایه گذاری سی دی و 457 هوشمند طرح در میان سرمایه گذاری های دیگر. من خودم 457 و من قرار داده $400 به آن را هر ماه.

هر زمان که من درخواست پول بیشتر او بسیار عصبانی می شود در من. او حتی نهفته است و به من می گوید او پول ندارد او را فقط با کارت های اعتباری. سپس من را بررسی کنید زمانی که او به خواب می رود و او مقدار زیادی از پول در کیف پول خود را! من آن را نمی, اما این باعث تاسف من است که او رفتار من در این راه.

این Moneyist: ‘من شوهر سابق معشوقه است باعث خرابی زندگی ما است.’ او ادعا می کند او به هنگام تولد به فرزند خود است و اخاذی ما برای پول

او همیشه با استفاده از کارت اعتباری یا کارت بانکی برای خرید چیزهایی. من به سختی او را در گرفتن پول از کیف پول خود را و او هرگز ترک کیف پول خود را در جدول. او همچنین دارای یک پست-دفتر جعبه که او گفت خواهر خود را به او داد. تمام مقالات مهم از دید من اما وجود دارد یک دسته در اینجا در خانه نگه داشته و در گنجه خود را در کیسه های پلاستیکی بسته در گره. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

او دیابت و مزمن پشت موضوع است. او نشسته در تمام طول روز به تماشای تلویزیون در حالی که من تمام پخت و پز و تمیز کردن. من 60 سال پیر و خسته از کار به تنهایی. من می دانم که او بیمار است اما او اهمیتی نمی دهند که چگونه احساس می کنم. من نمی توانم دریافت $5 اگر من برای آن را بپرسید. او به من می گوید من هم کار و که من یک ذینفع در دو از حساب های سرمایه گذاری. من نمی خواهم به پرتاب به خیابان ها اگر چیزی اتفاق می افتد به او را.

این Moneyist: “من فقط نمی مراقبت از دختر خوانده من.’ من می خواهم به من دو بچه 100K $در سال است. می شود آن را اشتباه به ترک دختر خوانده من است ؟

من به تازگی پیدا خواهد شد که او تا به حال در خانه پنهان شده و آن را به سمت چپ من reeling: مورد علاقه خود را خواهر را به ارث می برند املاک خود را. این است که هنوز هم معتبر با توجه به اینکه ما در سال 2005 بود ؟ من به او صحبت کرد و در مورد اراده و تلاش به درجه نگرانی های من. او دیوانه در من (دوباره) و گفت که او قرار بود به آن را تغییر دهید. او هرگز. اما من قادر به ایجاد یک کپی از آن.

من او را دوست دارم اما من می دانم این است که کاملا درست نیست. چگونه می توانم محافظت از خودم ؟

غمگین همه اسرار

عزیز متاثر

شما نمی توانید از خودتان محافظت کنید با زندگی تحت حکومت یک انسان دیگر.

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. من آن را دشوار است به خواندن و من خواندن بسیاری از دلخراش (و الهام بخش) داستان در آمده موارد توسط همان نویسنده نامه. من حتی تا به حال یک زن و شوهر بودند که مبارزه با بیش راز بخواهد. شوهر خود را در تماس با کودکان خود. ما نمی دانیم که آیا این است که با انتخاب. او خود را نگه می دارد زندگی مالی پنهان در کیسه های پلاستیکی و یک پست-دفتر جعبه. او را سریع به خشم و او به تماشای تلویزیون در حالی که شما در خدمت او غذا و تمیز کردن خانه خود را.

ماساچوست جداگانه اموال دولت است. هر چیزی که شوهر خود را متعلق به قبل از این ازدواج که شامل خانه شما زندگی می کنند و جداگانه بانک و حساب های پس انداز متعلق به او است. جدا ملک همچنین شامل ارث شما و یا همسر شما ممکن است در طول ازدواج خود را. اگر شما سقوط کردن یک کوره فردا و پای خود را شکست و شما اهدا شد $100,000 در یک طرح دعوی در دادگاه که بیش از حد می تواند متعلق به شما و شما به تنهایی.

خود را از گذشته خواهد شد و عهد معتبر است فرض کنید همه الزامات قانونی بودند رعایت در آن زمان است. اما زندگی در یک جامعه اموال دولت به این معنا نیست که هر گونه پول به دست آمده توسط شما و شوهر خود را در طول ازدواج خود را تقسیم 50/50 در صورتی که شما طلاق. در یک مورد مانند این یک قاضی را به در نظر گرفتن سن شما; طول ازدواج خود را; شما درآمد چشم انداز شغلی و نیازهای مالی و آخرین اما نه کم, رفتار در طول ازدواج خود را.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

این یک کتاب درسی مورد سوء استفاده های مالی. در واقع در اینجا یک نقل قول مستقیم از دفتر سلامت زنان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی: “سوء استفاده مالی اتفاق می افتد زمانی که یک فرد بدرفتار طول می کشد کنترل از امور مالی برای جلوگیری از شخص دیگر و از ترک و برای حفظ قدرت در ارتباط است. یک مصرفکننده ممکن است کنترل همه پول خودداری از آن و پنهان کردن اطلاعات مالی از قربانی است.” شما در داخل آن شما نمی توانید آن را ببینید. شما نیاز به رسیدن برای کمک به.

شما آمده اند به قبول خود را پایین وضعیت در این رابطه است. من نمی بینم هر نظر اعتماد و احترام — فقط برخی از نشانه های یک رابطه عاشقانه. سوء استفاده مالی یک شکل از خشونت خانگی. که ممکن است صدای جنجال آفرینی, اما نه همه زخم قابل مشاهده هستند بسیاری از روانی هستند و باید همان موذی اثر: برای کنترل و رام کردن شخص دیگری. شما نیاز به یک برنامه ریزی و پشتیبانی شبکه. شما می توانید میله های زندان در پنجره خود را. شما می توانید راه رفتن را از طریق آنها را اگر شما می خواهید به.

او را حفظ کرده است کنترل کامل — نه تنها بیش از امور مالی خود را اما بیش از ازدواج او و خانه اش و آنچه که او مناسب بداند به افشای همسر خود را از 15 سال است. عشق به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. ما همه ساخته شده همان. بنابراین من به برخی از سوالات شما در مورد آنچه شما می خواهید در زندگی ما در درجه اول به دلیل تصمیم گیری های مالی اغلب ما بر اساس تجربیات خود شخصیت و احساسات. این که آیا ما به آن اقرار یا نه این چیزهایی که به طور جدایی ناپذیری مرتبط است.

چه عشق به شما چیست ؟ است که آن را به یک خانه که در آن شما احساس امن و آرامش و شنیده می شود و مورد احترام و قدردانی? و یا آن را یک خانه با چهار دیوار و یک سقف, حرارت مرکزی, مواد غذایی در یخچال و فریزر و تلویزیون و در حال اجرا ، آیا شما احساس می کنید دوست داشت ؟ آیا شوهر شما در خانه احساس خود را در خانه ؟ آیا رابطه خود را احساس می کنم مثل یک تعادل و سازش و حمایت متقابل? آیا شما خنده با هم ؟ او سهم خود را در وقت و محبت خود را با شما ؟

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

من همیشه با احتیاط پتو بیانیه “من او را دوست دارم اما…” گاهی اوقات ما نیاز به سوال تعریف ما از عشق و مستقل از ما و مالی و حتی عاطفی ما نیاز دارد. عشق است نه مشروط و وضعیت موجود در ازدواج خود را باید نه شما بستگی دارد نه پرسیدن سوال در مورد پول یا هر چیزی که ممکن است تهدید و یا سر و صدا راه شما هر دو را انتخاب کنید به زندگی می کنند زندگی خود را. که شامل تسلیم شدن به خواسته های خود و شوهر خود را, ریز, روغن, ازدواج, ماشین.

چرا که بسیاری از مواقع ما خودمان را پیدا کنید در این که آیا آن را بدهی کار ما نمی مانند یک ماشین یا خانه و یا شیوه زندگی ما نمی توانیم و یا ناراضی از ازدواج یک انتخاب است. شما به دام افتاده توسط شوهر خود را اسرار مالی کنترل رفتار و یا عدم تمایل به مشارکت در کارهای خانه و یا حتی در حال حاضر امکان وجود دارد که او ممکن است به خشم پرواز. شما اینجا هستید انتخاب. که من به ارمغان می آورد به خبر خوب این است که زندگی خود را و شما را انتخاب کرده اند. در واقع شما باید مقدار زیادی از آنها.

این Moneyist: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

من نمی توانم به شما بگویم چه کاری انجام دهید اما من معتقدم که شما به من نوشت و به اشتراک گذاشتن داستان خود را برای یک دلیل. من ممکن است اشتباه باشد اما وضعیت فعلی بازی به نظر نمی رسد به شما مبارک و من حس قریب به اتفاق قربانیان ترس از ناامنی مالی و ناشناخته است. بر اساس آنچه شما به من گفت در مورد سه دختر, این احتمالا یک نمایشگاه حدس می گویند که این اولین بار نیست که کسی به او نزدیک است و تصمیم گرفت از آن زمان برای شکستن روابط. شما مستحق یک زندگی خوب است. اما شما باید به این باور است که.

اگر شوهر شما می خواستم یک خانه دار به جای همسر او هنوز هم می تواند استخدام خانه دار به طبخ و تمیز و فروشگاه برای مواد غذایی. او یکی از معدود آمریکایی که احتمالا می تواند استطاعت زندگی در خانه دار اگر او واقعا می خواست یک: سالانه حقوق و دستمزد زندگی می کنند-در خانه دار شروع می شود در حدود 45.000 دلار در هر سال با توجه به برخی از تخمین می زند. که در راه او می تواند انصراف از پست خود در دفتر جعبه و تمام سرمایه گذاری خود را-حساب ایمیل تحویل به خانه خود را.

به عنوان شما ازدواج شده است برای بیش از 10 سال حق نیمی از شوهر خود را مزایای تامین اجتماعی اگر شما طلاق, مگر اینکه شما بفهماند ، پول او اضافه شده به حساب های بازنشستگی در طول ازدواج خود را نیز به احتمال زیاد در نظر گرفته زناشویی/اموال جامعه. شما همچنین می توانید ببینید یک وکیل توصیه می شود توسط یک محلی زنان کمک سازمان برای کمک به شما استراتژی برای آینده مالی خود را از جمله موقت پشتیبانی اگر نیاز بود. این همه در انتظار شما است.

شما باید پرسش های بزرگ رو به شما. چه قیمت آزادی ؟ چه قیمت شادی ؟ چه قیمت, مالی, امنیت ؟ به یاد داشته باشید: با ارزش ترین چیزی که شما باید در زندگی پول نیست. آن زمان است.

این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -2.05% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>