این Moneyist: من و همسرم راه اندازی یک سازمان غیر انتفاعی برای پدر و مادر خود را. ما آنها را به اتهام $10K. هنگامی که خواهر و برادر خود را پیدا کنند ‘all hell broke loose — در حال حاضر آنها می خواهند $10K برای سادگی انجام کارهای

عزیز Moneyist,

من یک مدیر سابق خلاق برای جهانی آگهی های آژانس و در حال حاضر یک نویسنده مستقل است که اسکناس در $125 در ساعت است. شوهر من صاحب یک شرکت طراحی گرافیک که اسکناس در 175 دلار در هر ساعت.

سال گذشته من در قوانین که همواره عمیقا درگیر در اجتماعی عدالت مسائل خواسته من و همسرم برای کمک به آنها استانداردسازی و گسترش موفق محلی برنامه آنها را تاسیس کرده بود. ایده این بود که به اجازه می دهد برنامه به گسترش در سراسر کشور و ایجاد یک میراث ماندگار.

شوهر من نزدیک است با پدر و مادر خود را به عنوان من و ما هیجان زده و مفتخر به عضویت در تلاش است. (برای سال ما ارائه کردن کاف مشاوره در مورد راه هایی برای ساخت آن است.)

“ما صورتحساب آنها را برای 50 ٪ از ما ساعت در 25% از ما معمول نرخ ساعتی و ما نمی بیل آنها را برای جلسات و یا سفر.’

اما این البته یک خرد کردن مقدار زیادی از کار. ما توافق کردیم که این امر شامل ایجاد جذاب 25-هفته, برنامه درسی, وب سایت, خبرنامه, پاورپوینت سخنرانیها 30-به علاوه مواد تکمیلی و اجتماعی-تبلیغات رسانه ای و همچنین در نظر گرفتن جلسات متعدد و سفر به مکان های مختلف برای ایجاد مشارکت. خبر خوب این بود که همه از این کاهش و در مناطق ما از تجربه و تخصص.

درک چه مقدار زیادی از زمان و انرژی این را که ما هر دو کار تمام وقت من در قوانین و اصرار بر پرداخت ما برای تلاش های ما. (آنها به خوبی به انجام است.)

همچنین نگاه کنید به: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

پس از یک مقدار عادلانه از بحث من و همسرم در حل و فصل کمترین مقدار ما می تواند توجیه کند. ما صورتحساب آنها را برای 50 ٪ از ما ساعت در 25% از ما معمول نرخ ساعتی و ما نمی بیل آنها را برای جلسات و یا سفر. (واقعیت این است که جاسازی شده و ما مشبک در حسابداری بیشتر شبیه به 30 درصد از ما ساعت در 10% از ما رای دادن اما این خوب است.)

خط پایین: ما تصمیم گرفتیم به اتهام $10,000 — این چیزی است که من به تنهایی معمولا هزینه برای ایجاد یک وب سایت است.

‘هنگامی که شوهر من و سه خواهر و برادر — همه بیش از سن 60 — شنیده است که ما در گرفتن پرداخت برای انجام این کار, all hell broke loose.’

ما صرف یک خسته اما بسیار شاد و پربار سال کشیدن آن همه با هم شب کار در تعطیلات آخر هفته و از طریق “تعطیلات.” بین دو نفر از ما با سنجش زمان بیش از 1000 ساعت است. اما تلاش های ما تقریبا بلافاصله پرداخت می شود: ما راه اندازی خواهد شد با یک عمده ملی شریک به زودی. سه بزرگ دیگر سازمان های غیر انتفاعی نشان داده اند علاقه به عنوان به خوبی. به طوری بساز!

هنگامی که شوهر من و سه خواهر و برادر — بیش از همه در سن 60 سالگی و از نظر مالی امن — شنیده است که ما در گرفتن پرداخت برای انجام این کار, all hell broke loose. هر یک خواستار پرداخت شود به همان مقدار و عمل زشت به ما در راه های مختلف.

بدون آنها کمک نمی کند در هر راه. بدون آنها انجام نداده معادل هر کار که برای آنها صورت گرفته است جبران شود. اما آنها اصرار داشتند که آن را “نبود منصفانه” مطرح شده و چنین هیاهو که پدر و مادر منزجر و صدمه تسلیم و قطع هر یک از آنها را بررسی کنید و آنها را بسته است.

از دست ندهید: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

در حال حاضر خواهر و برادر نیز در گرفتن پرداخت برای کارهایی است که من و همسرم همیشه گرفته به عنوان دوست داشتن فرزندی وظیفه و رایگان انجام می شود: رانندگی آنها را در مکان های کمک به اسکله در دریاچه خود را خانه ، خواهر و برادر’ حزب رسمی خط “زمان ما ارزش چیزی بیش از حد.”

بله همه وقت چیزی با ارزش است. سوال این است که وقتی که می آید به خانواده و در چه نقطه باید متر شروع به در حال اجرا ؟ من اضافه خواهد شد که من و همسرم یک بار پرداخت بیش از $1000 به برادرش خانواده به هیئت مدیره سگ ما چون آنها تا به حال یک سگ شبانه روزی و کسب و کار.

حرص و طمع و عدم بلوغ ما را دیده اند در این وضعیت تغییر کرده است راه ما احساس می کنیم در مورد خانواده است. هر بینش شما خواهد شد بسیار استقبال مینماید.

دختر در قانون در کنتیکت

عزیز پدر در قانون

این یک الگوی ریشه دوانده در خود را در قوانین خانواده سیستم — خشم نهفته است که ساخت تا در طول زمان — که دوباره پخش خود را در بزرگسالی در بدبخت ترین راه. “چگونه آمده سیمون گرفتن یک بزرگتر تکه از کیک تر از من است؟” یا “این منصفانه نیست که مریم گرفتن یک راکت تنیس برای تولد او وقتی که من فقط یک چوب هاکی.” یا “من نمی من اگر کارهای من را دریافت نمی پرداخت همان مقدار از پول جانی می شود مقاله خود را برای دور.” این می تواند شروع با برش های کیک, رقابتی, هدیه نابرابر کمک هزینه و کارهای روزمره و در نهایت با تلخ recriminations بیش ارث 50 سال بعد.

همچنین نگاه کنید به: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من”

شوهر خود را خواهر و برادر به نظر می رسد به دنبال بیش از پشت خود را به مطمئن شوید که هیچ کس چیزی دریافت که می تواند به عنوان درمان ترجیحی. وجود دارد یک روش به این غم و اندوه: اگر شما و همسرتان در حال پرداخت برای ارائه خدمات حرفه ای به پدر و مادر خود را و آنها نمی پرداخت برای کمک به, می کند که سیگنال طرفداری? اگر خود را در قوانین در حال برش یک بررسی برای $10,000 چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها می میرند ؟ شما دریافت سهم بیشتری از خود و مستغلات ؟ آیا این سابقه برای برخی از خواهر و برادر بودن برابر بیشتر از دیگران است ؟ احتمالا نه. اما ترس یک چیز وحشتناک.

نمی خرید به مشکل پنی-جوانه گزاره.

آن است که مضر به تقاضای 10 ، 000 دلار یا دیگری تمام کارهای باید خارج شود تا اطلاع ثانوی. اما که نگران پول مردم انجام zaniest چیز است. آنها نمی خواهد بلند کردن انگشت خود را برای شوهر و پدر و مادر بدون قرار دادن آن در خود برگه. چه راهی برای زندگی! من با دریافت نامه از مردم که به اتهام پدر و مادر خود را برای رانندگی آنها را به فروشگاه مواد غذایی و یا قرار ملاقات دکتر. معمولا وجود دارد یک خط روشن بین بودن وجود دارد برای افرادی که شما و تبدیل شدن به کامل و یا حتی پاره وقت مراقبت دهنده. یک نشست خانواده ممکن است کمک به تهویه این مسائل و آدرس هر گونه عدم تعادل و یا طولانی بیمار خواهد شد.

شما انجام پایان خود را از معامله و خود را در قوانین پرداخت مقدار کمی برای خدمات حرفه ای و تلاش و زمان. چه خود را در قوانین پرداخت خود را به کودکان دیگر کسب و کار خود است. اجازه ندهید که آنها را به تغییر که شما هستند. نمی خرید به مشکل پنی-جوانه گزاره. اگر شوهر خود را پدر و مادر احساس قوی مسلح به پرداخت پول بچه های خود را $10,000 برای کمک خود را با کارهای روزانه این تصمیم خود را. آن را ممکن است, اما, بود ارزش توصیه یک مشاور مالی و/یا وکیل. این همچنین فرصتی است برای آنها را به شروع به برنامه ریزی و مدیریت خود را مراقبت از سالمند.

همچنین نگاه کنید به: ‘او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

به عنوان سوال خود را در مورد زمانی که متر شروع می شود در حال اجرا من یک بار دیگر یادآوری هارلن پری Howard آهنگ “بدون اتهام” یک کشور, آهنگ در مورد یک پسر جوان به قصد اتهام مادرش برای کارهای. به عنوان او به پایان رسید و آماده شدن شام پسر کوچک ارائه شده او را با لباس های شسته شده و لیست قیمت. این جان کلام: “برای mowin’ حیاط — $5/و برای makin’ تخت خود را من در این هفته — $1/و برای goin’ به فروشگاه — 50 سنت/یک بازی با برادر کوچک در حالی که شما رفت و خرید/25 سنت.گرفتن زباله — $1/یک گزارش خوب card — $5/و برای جمعآوری حیاط — $2/مجموع بدهکار — $14.75.”

او پاسخ “نه ماه من شما را انجام/رشد درون من — بدون پرداخت هزینه/برای شب من نشسته ام تا با شما/Doctored شما, دعا برای شما — بدون پرداخت هزینه/زمان و اشک/و هزینه را از طریق سال ، وجود دارد هیچ هزینه ای/هنگامی که شما اضافه کردن این همه بالا/هزینه کامل از من عشق است بدون پرداخت هزینه/برای شب پر از ترس و نگرانی پیش رو — بدون پرداخت هزینه/برای مشاوره و دانش/و هزینه های کالج خود را — بدون پرداخت هزینه/هیچ اتهام و پسر/هنگامی که شما اضافه کردن این همه بالا/هزینه کامل از عشق من است — مسئول است.” پسر علائم لایحه خود را در “کامل پرداخت می شود” و می گوید: “مامان, من مطمئن شوید که آیا شما را دوست دارم.”

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

در ضمن شوهر خود را پدر و مادر باید به سمت چپ احساس پمپاژ-پانچ و اشتباه فرزندان خود حساسیت (در بهترین حالت) و یا بخل (در بدترین حالت). فرض آنها انجام بهترین خود را به منظور بالا بردن کودکان خود را به ارزش عشق و احترام و خدمات بیش از ترس کوردلی و معاملاتي روابط خود را در قوانین به احتمال زیاد احساس کور طرفه با خواسته های خود را. در حال حاضر وجود دارد یک خلاء در زندگی خود را که در آن فرزندان خود را وظیفه و مراقبت و افتخار باید باشد. این شما و شوهر شما با یک فرصت برای لذت بردن از تمام زمان شما می توانید یدکی خود را با قوانین و با هدف تجدید.

این شانس برای شما به نوع خانواده شما آرزو شوهر خود را خواهر و برادر می تواند باشد.

دفعات بازدید: همچنین: “او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.35% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>