این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

عزیز Moneyist,

هنگامی که پدرم از دنیا رفت او را ترک خانه خود را و تمام پول خود را به پسر من. من شامل خواهد شد. من در زمان مراقبت از پدر من هفت روز هفته هنگامی که او آمد از بیمارستان است. من هرگز دریافت هر گونه پرداخت از او جز او عصا. من یک شهروند ارشد بنابراین حداقل من از آن استفاده کنید.

هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت و نمی خواهد با من صحبت و یا اجازه دهید من را ببینید من نوه. ما فقط در حال حاضر شروع به برقراری ارتباط دوباره. پنج سال بعد, من در نهایت این شانس را به دیدن نوه من, اما من باید به دقت مراقب آنچه که من می گویند و انجام می دهند.

همچنین ببینید: من کشف از طریق Ancestry.com که من پدر بیولوژیکی است که شخص دیگری — می توانم ادعای ارث به عنوان وارث خود را?

من واقعا مبارزه با امنیت اجتماعی و پسر من شده است زندگی کردن پول از فروش این خانه که به مقدار $255,000. من می تواند استفاده از برخی از این پول اما من نمی خواهم به خراب کردن رابطه ای که من خیلی سخت کار کرده اند برای ساخت با پسر و خانواده اش.

آن را در زمان زمان طولانی برای من به این دور با پسر من است. من در تلاش برای کشف کردن که چگونه من می توانید به صحبت با پسرم در مورد احتمالا به من مقداری پول از فروش خانه. لطفا راهنمایی کنید. آیا شما فکر می کنم من باید رویکرد او برای بار دوم و از او بخواهید برای کمک مالی داده شده خود را ملاحظه ارث ؟

لیندا

عزیز لیندا

این اولین نامه من را دریافت کرده اند در مورد پدربزرگ و مادر بزرگ بودن ممنوع از دیدن نوه خود را. برخی از کودکان و بزرگسالان به نظر می رسد استفاده از خود بچه ها به عنوان اهرم در مخالفت با پدر و مادر خود را. قوانین وجود دارد در برخی از کشورها که به پدربزرگ و مادربزرگ از حق ملاقات, اما آن را به سختی ایده آل مسیر را با توجه به زمان و هزینه و این واقعیت است که وجود دارد هیچ تضمینی برای موفقیت.

این یک شکست سخت به مراقبت از کسی که برای همه آن زمان و به آن شخص قطع شما را از خود خواهد شد. من می توانید ببینید که چرا شما شده اند ناراحت داده شده چگونه به شما کمک کرد پدر خود را. شما به تنهایی نیست. متوسط پرستار کار صرف 20-به همراه ساعت در هفته در مراقبت مسئولیت و پرداخت $6,954 یک سال از جیب نزدیک به 20 درصد از درآمد خود را در مراقبت از دادن هزینه است.

پنج ایالت آمریکا (کالیفرنیا و نیوجرسی, رود آیلند, نیویورک و واشنگتن) و ناحیه کلمبیا تصویب قوانین تضمین پرداخت خانواده و پزشکی را ترک کنند. برخی از 43.5 میلیون آمریکایی ارائه مراقبت منظم برای یک فرد بالغ به طور معمول یکی از بستگان یا شریک زندگی — به عنوان یک مزد دهنده مراقبت با توجه به اتحاد ملی برای مراقبت و AARP.

پسر خود را ساخته شده است که احساسات خود را شناخته شده است. من آرزو می کنم او بودند نوع از کسی که می تواند فکر می کنم در مورد نیازها و احساسات از کسانی که نزدیک به او, اما او به نظر می رسد تمایلی و یا قادر به انجام آن است. من حدس این است که اگر شما به او گفت که شما با داشتن مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار او نمی خواهد از شنیدن چیزی که او در حال حاضر می دانیم. او را به چشم پوشی از آن و به دنبال جاه طلبی های خود را.

همچنین نگاه کنید به: ‘ما در یک شادتر محل در حال حاضر! شوهر من نوشت: یک راز خواهد شد زمانی که ما ازدواج راکی بود — من باید در حال حاضر نوشتن یکی بیش از حد ؟

پسر خود معتقد است که او مستحق پول خود را پدر او را ترک کرد و طبق قانون او این است که 100% حق آن است. من نمی دانم چرا خود را می خواهد پدر خود را ترک کل املاک و به نوه اش داده شده است که شما مراقبت از او را گرفت. شاید به اعتقاد او پسر خود را به مراقبت از شما در سن شما. من به شما بگویم که رویکرد پسر خود را در مورد فروش خانه — و من به شما بگویم که انجام این کار نیست.

من می گویم که تکرار همان استراتژی که قبل از حماقت خواهد بود. اگر شما بخواهید برای یک سهم از درآمد حاصل از آن را به احتمال زیاد باعث همان واکنش او تا به حال قبل از. او احساس می کند حق خود را از پدر و مستغلات و ما می دانیم که هر گونه پیشنهاد به خلاف است و نه تا کنون بدستآمده واکنش مثبت نشان دادند. شما می توانید به آرامی به ذکر است که شما باید مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار.

اساسنامه محدودیت ها در سیزده پدر خود را به احتمال زیاد به تصویب رسید. هر چه شما تصمیم به انجام بادقت. اگر پسر شما معتقد است که شما او را درمان به عنوان یک منبع مالی می تواند او دور نگه دار. شاید این احساس گناه و عدم کردار یا سخاوت و یا مسائل دیگر که بازگشت به دوران کودکی. ما نمی دانیم که پاسخ به این سوالات است. ما فراموش می دانید چه قبلی خود پاسخ شده است.

متاسفانه که احتمالا یک شاخص بسیار خوبی از هر گونه رفتار آینده است.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.08% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>