این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

عزیز Moneyist,

من و همسرم برای ازدواج شده است 12 سال است. ما دو بچه های کوچک و ما هر دو کار می کنند و انجام می دهند به خوبی از نظر مالی. ما پرداخت می شود همه ما وام دانشجویی ما را به پایین 20 درصد در وام مسکن ما زمانی که ما خریداری خانه ما, ما یک درآمد عالی-به-نسبت بدهی ما در حال حاضر انباشته زیادی 401(k) اندوخته و به طور کلی ما در خوب و راحت است.

من در قوانین دیگر در دست نیست مراتب را به خوبی. پدر من در قانون متعلق به کسب و کار خود را که رفت و جنوبی است و هنوز هم در تلاش برای احیای آن و من مادر در قانون کار می کرد یک روز در زندگی خود حتی در حال حاضر با چهار بچه رشد کرده و رفته است. آنها یک مدرسه قدیمی, زن و شوهر است که در آن است به طور کامل در تاریکی در مورد امور مالی و شوهر بیش از حد افتخار برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات.

از دست ندهید: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

چند سال پیش آنها از ما خواست به همکاری-ثبت نام وام های دانشجویی برای من شوهر و برادر کوچکترش بود که در سال ششم به مقطع کارشناسی ، بود که من برای اولین بار اگاهی که همه چیز خوب پیش نمی رفت. من شوهرم گفت: “ما در حال مخلوط کردن خانواده و امور مالی است.” من نگران هستم که به عنوان پدر و مادر خود را به پیشرفته سن آنها خواهد آمد درخواست برای پول است.

من نه صرف تمام روز من به عنوان یک مادر کار دور از بچه های من تنها برای حمایت از من در قوانین. چه می توانیم بکنیم ؟ این مردم هستند که هرگز کار کرده و ساخته اند که تصمیمات مالی ضعیف. هیچ کس شجاعت به صحبت رک و پوست کنده با من در قوانین به درخواست چیزهایی مانند “آیا شما اشباع کردن کارت های اعتباری خود را? چگونه بسیاری از وام های مسکن دارید؟”

هر کس فقط نادیده گرفتن آن برای جلوگیری از درام و رویارویی است. چگونه می تواند ما را فعالانه مدیریت این برای حفظ صلح ؟ من اشتباه به احساس موظف به حمایت از آنها باید آن را به آمده است ؟

نگران همسر

عزیز نگران همسر

گاهی خانواده بزرگان هستند که نیاز به پدر و مادر. اگر شما خوش شانس شما می توانید به مرحله.

اگر شما صحبت خود را در مورد امور مالی خود را هنگامی که شما احساس ترس و رنجش در مورد نقش شما اعتقاد دارم که شما را مجبور به بازی در آن را احتمالا به عنوان خوب به عنوان شما انتظار می رود آن را به رفتن: خیلی خوب نیست. کسانی که می گویند “من نمی خواهم تقابل!” ممکن است پیدا کردن آن را دشوار برای صحبت در مورد یک وضعیت بی دست و پا و بدون نشان دادن نارضایتی خود را یا از دست دادن سرد خود را. آن را تنها یک رویارویی اگر شما آن را باور می شود.

نظر من: این موضوع از ادراک است. آخرین باری که من رفتم به چشم او سعی داشتن به من نگاه را از طریق لنز های مختلف. من می تواند خواندن برخی از خطوط در نمودار بهتر از دیگران است. شما بیش از حد نیاز به نگاه در همه این را از طریق یک لنز های مختلف. به جای نزدیک شدن به آن را با یک آستین نهفته شکایت (“من مسئول این مردم”) می گویند این به جای: “چه می توانم برای کمک کنم.”

همچنین نگاه کنید به: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود c من به عنوان هر چیزی ؟

مالی انجمن تراپی طول می کشد یک رویکرد جامع برای مدیریت امور مالی شخصی از جمله خود تاریخچه اضطراب, روابط عاطفی زندگی است. سازمان های دیگر که ممکن است ارزش شامل تماس با انجمن آمریکایی روزانه مدیران آکادمی ملی سالمند وکیل مدافع حقوق ملی و حقوق مصرف کنندگان ،

سازمان هایی مانند این و کمک از یک مشاور مالی را به شما بدهد و خود را در قوانین و اطلاعات مورد نیاز آنها. قرار داده و در مقاله خود درآمد و هزینه و هر گونه برنامه ای برای پرداخت بدهی های هر. یک مشاور را نیز به آنها نشان می دهد چه مقدار پول آنها نیاز به زندگی می کنند به راحتی در بازنشستگی آنها اطلاع در مورد مراقبت دراز مدت بیمه و کمک به آنها را ملموس اهداف است.

همچنین نگاه کنید به: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من”

گفتن شوهر خود را که شما نباید احساس موظف به حمایت از پدر و مادر خود را دلیل این که شما باور نمی آنها به کار گرفته اند زندگی خود را مسئولانه خواهد صدمه دیده است به او آسیب ارتباط خود را با خانواده گسترده تر و احتمالا باعث اختلاف در خود ازدواج. به جای توانمند سازی خود را در قوانین به تصمیم گیری بهتر. پرداخت برای یک مشاور مالی امروز به عنوان یک هدیه می تواند اولین گام خوب است.

این یک سوال که چه کسی در اشتباه است و حق با چه کسی است. شما همه در همان سمت در اینجا. این سوال که چه چیزی است که بهترین راه برای شما در قوانین برای حمایت از سیستم شما می توانید در محل قرار داده برای کمک به آنها بازگشت در سیاه و سفید. شوهر خود را پدر و مادر مسن تر هستند. این زمان مناسبی برای عمل می کنند و آن را به شما فراهم می کند با ارزش لحظه به ساخت قوی تر امور مالی و روابط قوی تر.

این شانس خود را برای به دست گرفتن رهبری در خانواده خود و بزرگم. آن را.

همچنین نگاه کنید به: ‘او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

دفعات بازدید: همچنین: “او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.49% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>