این Moneyist: ‘پدر من یک زندگی از جرم و جنایت و مواد مخدر. او انداخت دور هر فرصت را به او دادیم.’ در حال حاضر که او در ناتوانی نمی کند او را مدیون خود بچه ها چیزی ؟

عزیز Moneyist,

برای بسیاری از زندگی خود پدر من یک زندگی از جرم و جنایت و مواد مخدر. او انداخت و دور از هر فرصتی را به او بخشيديم مالی و یا در غیر این صورت. او هرگز واقعا در اطراف علاوه بر فرد توجه داشته باشید نوشته شده در زرد حقوقی کاغذ که من می توانید از زمان به زمان درخواست چگونه زندگی من بود. در سال 2008 پدر من تا به حال یک پسر و شروع به نوبه خود زندگی خود را در اطراف و یا بنابراین من فکر کردم.

چند سال بعد او به خودش صدمه بازی سافتبال و فکر به پایان رسید که تلاش خود را برای حفظ یک شغل. دکتر مخالفت کرد. پس از آن عمه خود را خریداری یک خانه برای او. چرا که او کار نمی کند, پدر من پسر عموی نگه داشته و پرداخت وام مسکن در حالی که او همچنان به زندگی می کنند وجود دارد. بعد از یک سال پسر عموی اخراج پدر من که شروع به اقامت در هتل ها و پناهگاه است.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

خواهر من, خواهر کوچکتر و من در بر داشت یک کار برای او در حسن نیت. خواهر و برادر من و من او را یک ماشین استفاده می شود و او سوار آن بسیاری رفت و برای یک joyride و نبود شنیده از سه روز. او نمی نگه دارید تا پرداخت در ماشین. برادر من قرار داده و در پرورش و مراقبت. برای دو سال آینده پدر من بی خانمان.

بعد از عمده ترساندن سلامت فرود آمد که او را در بیمارستان به مدت سه هفته او را در یک الکل و مواد مخدر برنامه توانبخشی. او پاک و اهدا شد حضانت پسرش سال گذشته است. قاضی سپس به او اهدا ناتوانی حتی اگر — به نظر من — وخامت سلامت خود را به خاطر خود گناهان.

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

او اهدا شد پرداخت از $23,000 و پشتیبانی ماهانه به مراقبت از خود و پسرش است. او در بخش 8 و تقریبا برای زندگی تا زمانی که او باقی می ماند پاک است. من دو خواهر و من معتقد بودم که بعد از چند سال از دریافت چیزی از پدر من او را به ما 1000 $در هر. او خودداری کرد و فکر کردم که ما خودخواه بودن. او موافقت کرد که به us $150. ما صحبت نکرده است.

من 38 ساله بچه بداخلاق و لوس یا 38 ساله که سزاوار غرامت خود را?

S. S.

عزیز S. S. ،

شما 38 ساله بچه بداخلاق و لوس اما نه شما 38 ساله که سزاوار خود را حق. شما نمی توانید به بازگشت به دوران کودکی است که شما از دست رفته: 150 دلار آن را انجام نمی, $1,000 نمی خواهد آن را انجام دهد و 100.000 دلار آن را انجام نمی. نه حتی 1 میلیون دلار خواهد به شما این سال شما می توانستند بدون ترس و عدم اطمینان است که من کاین خانواده خود را به عنوان پدر خود را به مواد مخدر و الکل اعتیاد spiraled خارج از کنترل است. شما پدر منفجر تمام شانس را به او داده شد و در زمان هر آنچه که او می تواند در طول راه.

او در حال حاضر پاک است اما این بدان معنا نیست که او بهتر است. من خوشحال هستم برای همه شما که او در نهایت هوشیار اما این بدان معنا نیست که او را تبدیل به مرد و پدر شما می خواهید او را به بود. او ممکن است هرگز پاسخگو باشد نشان می دهد ندامت و یا تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودش را. او فرود آمد و در یک محل که در آن او یک سقف بالای سر خود را و پول به اندازه کافی برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. نقش او در زندگی بود که نمی تواند ارائه دهنده. که او از دست دادن و از دست دادن خود را بیش از حد.

همچنین نگاه کنید به: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من”

پدر خود را رنج می برد از اعتیاد اما او نیز یکی از آنهایی که خوش شانس: او جان سالم به در برد. “برآورد 88,000 مردم — حدود 62,000 مردان و 26,000 زنان — مرگ از الکل-علل مربوط به سالانه, ساخت الکل سومين علت قابل پیشگیری مرگ و میر در ایالات متحده” با توجه به موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل. (اولین علت این است که تنباکو در آن اضافه شده در حالی که دوم این است که رژیم غذایی نامناسب و عدم فعالیت فیزیکی.)

نزدیک به یک میلیون نفر فوت کرده اند از استعمال بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده در طول دهه گذشته است. نرخ مرگ و میر مربوط به کوکائین و دیگر به اصطلاح سایکواستیمولنت ها — از جمله مت آمفتامین و آمفتامین و داروهای تجویزی محرک مانند Adderall — افزایش 52% و 33% از سال 2015 تا 2016 به ترتیب با توجه به آمار منتشر شده در سال گذشته توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مصرف مواد مخدر به نظر می رسد راننده اصلی افزایش این “مرگ و میر ناشی از ناامیدی است.”

این Moneyist: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

آمار کسانی که ممکن است کمک به قرار دادن به چشم انداز تمام وقت شما صرف تلاش برای کمک به پدر خود را تمیز کنید و تمام آن شب بی خوابی. داستان پدر خود را در حال تکرار در سراسر امریکا هر دقیقه از هر روز. مواد مخدر و سوء مصرف الکل یک بیماری همه گیر در سراسر کشور زده است خانواده ها از هم جدا و ویران کل جوامع است. مانند بسیاری در خود موقعیت خود را در سمت چپ مسیر نابودی — هر دو عاطفی و مالی خود را در طول سال فعال در مواد مخدر و اعتیاد به الکل.

این غرامت مالی به نظر می رسد به دلخواه و به اعتقاد من یک پروکسی برای بدهی های دیگر که هرگز نمی تواند بازپرداخت. خبر خوب: شما و خواهر و برادر خود را ساخته شده از این راه دور. بنابراین من نمی بینم 38 ساله بچه بداخلاق و لوس یا 38 ساله پسر که سزاوار جبران خسارت مالی. من 38 ساله بازمانده. این است که در مورد $1,000. آن می رود بسیار عمیق تر از آن است. شاید شما می خواهید پدر خود را به می گویند که او را ببخشید و واقعا به معنی. شما ممکن است هرگز به آن است.

شما انجام, اما, چیزی ارزشمند تر: این شانس را به فرد پدر خود را می خواستم به یک بار پس از یک زمان. حرکت از این بحث. خود را صلح. اما آیا این کار را برای پدر خود را — آن را برای شما انجام.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.49% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>