این Moneyist: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من’

عزیز Moneyist,

من پنج فرزند: دو معدن از ازدواج قبلی و سه خود هستند. ما مطرح شده همه بچه ها با هم و آنها با مراجعه به هر یک از دیگر به عنوان خواهر و برادر. به نظر من همه آنها را فرزندان من است. همه آنها در حال حاضر در 50s خود را.

شوهر من گذشت سه سال پیش. من نسبتا سالم برای سن و سال من از نظر مالی امن و پر ظرفیت ذهنی. به تازگی یکی از دختران من (اجازه دهید او جیل) بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث و خواهر و برادر او’ ارث. من فکر می کنم هیچ کدام از این است که هر یک از کسب و کار خود و متاسفانه به او گفت تا به صورت او. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من.

ما بیشتر بحث گرم شده به تاریخ ریشه از او درخواست من چگونه خواهر برندا می تواند استطاعت به فرستادن کودکان خود به علم اردوگاه در این تابستان. من توضیح داد که من برای پرداخت اردوگاه چون من فکر کردم این یک فرصت خوب برای نوه من خواهد شد و یک استراحت خوب برای من دختر و پسر در قانون. برندا یک مادر تمام وقت, کار پاره وقت از خانه. آنها هر دو ساخته شده و تصمیمات خود را بر اساس شخصیت و شیوه زندگی.

همچنین ببینید: من کشف از طریق Ancestry.com که من پدر بیولوژیکی است که شخص دیگری — می توانم ادعای ارث به عنوان وارث خود را?

قبلی ما رویارویی در نظر گرفته ما معلول جسمی که دیگر قادر به کار در انتخاب خود را حرفه ای. او با این نسخهها کار, کمتر, ساعت در حال حاضر و در پایین تر پرداخت. جیل می خواهد من را به متوقف کردن او را قادر می سازد به کار از خانه. او فکر می کند او باید به دنبال یک کار بهتر پرداخت.

من نمی باید بسیاری از هزینه های دیگر از من گاه به گاه سفر با دوستان. من مدیکر تکمیل از طریق Tricare برای زندگی و پرداخت بیمه مراقبت دراز مدت. من مشاور مالی به من اطمینان که اگر من زندگی می کنند در زمان بودجه (که شامل این “احمق” موارد) من هنوز هم بیش از 1 میلیون دلار در پس انداز در سن 100.

چه می توانم انجام برای ساخت پل با دختر من جیل و همچنین او را درک می کنم که مراقبت از امور مالی خود را?

Marjorie

عزیز Marjorie,

Brava! شما به نظر می رسد به انجام یک کار خوب در حال حاضر.

معمولا لحظه زمان مانند یکی از شما شرح داده شده خود را با پدر نمی رخ می دهد در یک خلاء است. اگر دختر شما ناراحت نمی شد در مورد چگونه شما را انتخاب کنید به صرف پول خود را, او به احتمال زیاد نگران چیز دیگری است. به عبارت دیگر او اعتقاد به این که او ممکن است در پشت سمت چپ در برخی از راه و یا نادیده گرفته شده است که احتمالا ریشه در عمیق تر اصحاب که حتی او حتی ممکن است از آنها آگاه باشید.

همچنین نگاه کنید به: ‘ما در یک شادتر محل در حال حاضر! شوهر من نوشت: یک راز خواهد شد زمانی که ما ازدواج راکی بود — من باید در حال حاضر نوشتن یکی بیش از حد ؟

او را دعوت به ناهار. به او بگویید که شما می دانید که او در حال آمدن است از یک جای خوب و نیت خوب بودند حتی اگر شما احساس می کنید مانند برخی از کسانی که نیت بود و بر خود او است ، گاهی اوقات آن را به خوبی برای نوشتن یک کارت قرار دادن یک تمبر بر روی آن رفتن به اداره پست و پست الکترونیکی آن را در فرد به دلیل آن را نشان می دهد که شما مراقبت به اندازه کافی برای قرار دادن زمان و فکر به یک ژست. نگه داشتن آن کوتاه است.

شما همچنین می تواند تماس با خانواده و ملاقات به اطلاع فرزندان خود را از برنامه های خود را برای دوران بازنشستگی خود را می گویند و چگونه شما را در درک هر کس می خواهد به مطمئن شوید که شما هر دو حلال و بلند مدت برنامه های مراقبت در محل. شما تحت هیچ اجبار به کودکان خود بگویید که چقدر آنها ممکن است به ارث می برند بر عبور خود را. البته شما نمی توانید صرف کسی ارث. آن پول خود را و هیچ کس دیگری را.

در طول 40 سالی که در این سیاره کشف کرده اند که من همیشه باید به نقطه ای از زمانی که من احساس می کنم دیگران انجام داده اند اشتباه به عنوان وسوسه انگیز است که می تواند. و آن است! من سعی می کنم به گفتن آنچه که من نیاز به انجام این کار برای من و چه نظر و یا رفتار ممکن است به من احساس و ایمان وجود ندارد و بیمار-قصد. “من می دانم که شما در حال تلاش برای کمک به, اما این تصمیم من ترجیح می دهم به. من از شما مراقبت است.”

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

هیچ یک از ما بخواهد ما کلمات عاقلانه تمام وقت, اما ما می توانیم اذعان کرد که ما ممکن است انجام یک کار بهتر. دختر خود رفتار است که او را به خود و شما می توانید تنها او نشان می دهد که در آن مرزهای خود هستند اگر/وقتی که او تلاش برای عبور از آن خط دوباره. بیرون سعی و آزمایش سهام عبارت از مالی خود را در مرز جعبه ابزار تغییر موضوع و ترک آن را در آن.

لطفا اجازه دهید من می دانم چگونه شما را دریافت کنید. باید در سال پیش رو است.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -3.64% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>