این Moneyist: ‘این غم انگیز است که مردم بسیار حریص است.’ خواهر من متقاعد پدرم به فروش خانه خود را و ترک همه چیز — آیا من می توانم مبارزه با این ؟

عزیز Moneyist,

من جوانترین خواهر متقاعد پدر من خود را به فروش خانه و خرید یک ملک با دو واحد مسکونی: یک شهر کوچک در خانه برای او و چهار اتاق خواب خانه برای او و خانواده اش است. پدر من به تازگی در گذشت. ما کشف کرد که خواهر ما را در یک وکیل است. او صحبت پدر من به بازنویسی زندگی خود را اعتماد به طوری که من و دیگر خواهر و دریافت $1 در هر.

همچنین ببینید: من کشف از طریق Ancestry.com که من پدر بیولوژیکی است که شخص دیگری — می توانم ادعای ارث به عنوان وارث خود را?

ما جوانترین خواهر خود و اموال و پول همه اموال خود را به عنوان وکیل در قانون نیز دفتر اسناد رسمی. آنها تمیز سادگی. من نمی خواهم هر چیزی اما چیزی بدبو در اینجا و پس از درمان عام پدر من زمانی که او بیمار بود و ما واقعا فکر نمی کنم او باید دریافت همه چیز. او سرانجام در ماه اوت سال 2019.

این غم انگیز است که مردم بسیار حریص است. وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟

ریچارد در کالیفرنیا

عزیز ریچارد

$1 هدیه ای طراحی شده بود را به نشان می دهد که شما و خواهر دیگر بودند را فراموش نکرده اما هدفمند disinherited. اگر شما شهود شهادت به خواهر خود رفتار زمانی که پدر زنده بود و پزشکان که صحبت می کنند به سلامت پدر خود را با کمک از یک وکیل املاک و شما ممکن است قادر به ساخت یک مورد قوی در مقابل خواهر خود را.

همچنین نگاه کنید به: ‘ما در یک شادتر محل در حال حاضر! شوهر من نوشت: یک راز خواهد شد زمانی که ما ازدواج راکی بود — من باید در حال حاضر نوشتن یکی بیش از حد ؟

به طور معمول شما فقط باید یک مقدار محدود از زمان برای مسابقه خواهد شد. این دوره از زمان اجرا می تواند از ماه تا چند سال. در کالیفرنیا به عنوان مثال شما باید 120 روز به درخواست دادگاه پس از انحصار وراثت باز است اگر چه وکلا به طور کلی می گویند که بهتر است به مسابقه خواهد شد قبل از آن تلقی معتبر خواهد شد توسط دادگاه انحصار وراثت.

با توجه به Albertson & دیویدسون یک شرکت حقوقی با دفاتر در کالیفرنیا شانس خود را در حال اقدام در چارچوب اساسنامه محدودیت ها باریک هستند. اگر خواهر شما منتظر چند ماه قبل از دادن به شما متوجه شما 1 دلار هدیه شما ممکن است در شانس. “پس از اطلاع از طریق پست است 120 روز آغاز می شود. توجه خاص فراهم می کند اطلاعات است که باید با توجه به اعتماد ذینفع.”

“اگر ذینفع داده می شود متولی متوجه, اما نتواند به پرونده اعتماد مسابقه در ظرف 120 روز پس از آن ذینفع است برای همیشه محروم از سیزده اعتماد در هر زمان در آینده” شرکت می گوید. “اگر قانونی توجه در بخش 16061.7 هرگز داده و سپس اساسنامه محدودیت ها به مسابقه اعتماد باز می ماند به طور نامحدود.”

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

شما می گویند شما نمی نیاز به پول است. می تواند خود را در یک مورد که خود را باور پدر او نیاز به کمک در حالی که شما و خواهر دیگر نبود ؟ به نظر می رسد مثل شما می خواهم به انجام کاری در این مورد بر اساس اصل و — اگر خواهر شما آیا عمل ناجوانمردانه و/یا شیوه ای غیر اخلاقی — من فرض این اولین بار نیست او رفت تا به چنین shenanigans.

اگر هنوز هم وجود دارد زمان به مسابقه اعتماد به سوال شما این است: آیا ارزش آن را?

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.13% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>