این Moneyist: “این مانند یک رمان گوتیک.’ من تا به حال یک آئورت-پارگی آنوریسم — خواهر من نقل مکان کرد و به خانه اش و زمانی که مادر ما درگذشت و هرگز نقل مکان کرد. آن را خیلی دیر شده برای عدالت ؟

عزیز Moneyist,

خواهر من و من گفت بارها و بارها توسط پدر ما که ما پدر و مادر متواضع و مستغلات خواهد بود تقسیم بین دو نفر از ما 50/50 زمانی که آنها هر دو از بین رفته اند. در درجه اول دره هادسون اواسط قرن مدرن ما در رشد خواهد بود سمت چپ به هر دوی ما و اگر یکی از ما می خواستم به زندگی در آن او می تواند خرید یک دیگر است. من درگذشت پدر در سال 1990 ترک همه چیز را به مادر به عنوان انتظار می رود.

مدت کوتاهی پس از آن مادر من استفاده می شود برخی از املاک برای خرید خواهر من بود که یک مادر تنها یک خانه در یک شهر همسایه. (او پرداخت پیش پرداخت و خواهر من پرداخت کردن وام مسکن.) در سال 2006 من تا به حال یک آئورت-پارگی آنوریسم پس خواهر من نقل مکان کرد. من مادر را بهبود می یابند اما او قادر به راه رفتن است. خواهر من که سالمند-مراقبت از تجربه اجاره کردن خانه های دیگر.

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییتر و جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

من نمی خواهد به جزئیات زندگی خود را با هم و خواهر من نفوذ بر ما ، آن را مانند یک رمان گوتیک. اگر چه من سعی کنید برای کمک به مراقبت از مادر و نیازهای خواهر من به طور فزاینده ای مرا تحت فشار قرار دادند بیش از سال است. در سال 2014 مادر درگذشت. مادر من بود به طور فزاینده ای وابسته به خواهر من در روزهای گذشته و هرگز می خواستم به بحث در مورد هر چیزی که ممکن است ناراحت ،

وجود داشته است صحبت از مادر و قرار دادن خانه در خواهر من, نام, به طوری که آنها می تواند بیشتر کمک هزینه های درمانی او. آمد یک نقطه وجود دارد در زمانی که من دیگر ضروری به هر بحث. من تا به حال تلاش برای متقاعد کردن خواهر من که دوم, کمتر خانه ای است که خواهر و مادر با هم خریداری شده باید به من اما خواهر من و شوهرش خودداری کرد.

من هرگز گفته شد هر چیزی در مورد هر یک از ترتیبات مالی پس از مادر من فوت کرد. همه من بود یک تماس تلفنی از خواهر من به عنوان من به خانه بازگشت از مراسم یادبود به دولت دیگر که در آن من در حال حاضر زندگی می کنند. این بود که چند روز بعد از ما به خاک سپرده شد ، در این تماس تلفنی خواهرم گفت: “من فقط می خواهم به شما بگویم که هیچ پول وجود دارد.” من در درد بیش از حد به سوال هر چیزی.

این Moneyist: “من فقط نمی مراقبت از دختر خوانده من.’ من می خواهم به من دو بچه 100K $در سال است. می شود آن را اشتباه به ترک دختر خوانده من است ؟

شش سال بعد خواهر من و شوهرش هنوز هم زندگی می کنند در خانواده خانه اجاره دوم یکی خریداری کرده و مالکیت درب بعدی از بستگان که در اصل خریداری شده آن را از من بابا دهه پیش. بنابراین اساسا من خواهر سه دره هادسون, n. y. خواص (یکی از آنها در حال حاضر در Airbnb). او خود هیچ یک از این خواص بودند و آن را برای ما مردمی است.

من برای او خوشحال و اما بر ما قبلا بحث این است که چگونه پدر و مادر من می خواستم املاک خود را به تقسیم می شود. آیا من باید هر جایگاه قانونی برای درخواست حسابداری املاک و چه شد گفت مادر من زندگی-بیمه نامه و یا سایر وجوه ؟ من کاملا نمی تواند گذشته احساس وجود دارد که بی عدالتی در اینجا. با تشکر از شما برای هر گونه بینش شما می تواند ارائه دهد.

خیانت, خواهر

عزیز خیانت

من امیدوارم که شما نمی ذهن من گفت که آن را صدا مانند شما خوشحال هستند ، بسیاری از خوانندگان ما احتمالا همان احساس.

این صدا مانند یک کلاسیک 1700s گوتیک داستان: در یک خانه درهم و برهم یک بیمار مادر وابسته به مراقب او که به نوبه خود می تواند به طور مداوم به دنبال بیش از شانه خود را در گستره وسیعی از زمین های اطراف ملک و نشخوار, ‘یک روز این همه بود من است.’ آن را احتمالا قدیمیترین هدیه مالیاتی. اما آیا ما واقعا می دانم که اگر این است که در این مورد ؟ و اگر چنین است این خیلی بد است ؟

آن را سخت به صحبت می کنند به ماهیت دقیق رابطه خود را. آن را سالم ؟ و یا آیا شما خواهر ورزش بی تاثیر بر مادر خود را? من نمی دانم جواب. من نمی دانم که کسانی که کار می کنند برای بالا بردن آگاهی از سالمند آزاری و سالمند سوء استفاده های مالی می گویند منزوی تر نسبی است یکی از اولین نشانه هایی است که وجود دارد چیزی به طور جدی اشتباه است. اگر این مورد در اینجا من متاسفم برای مادر خود را.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

اگر مادر خود را با کمک خواهر خود را با یک سپرده برای خرید خانه اش که همان خرید یک خانه. آن را به کمک به او را خرید و او خود خانه. خواهر خود را نگه داشته تا پرداخت وام مسکن و در حالی که او احتمالا مناظر خود را در مجموعه خود را بیش از حد پدر و مادر کمک کردن یک کودک با یک سپرده است به دور از غیر معمول است. و نه آن را بی سابقه برای یک پدر و مادر به خانه خود را به فیلم فرزند مراقب.

دیگر شما صبر کنید تا فایل مورد سخت تر از آن می شود. وجود دارد یک اساسنامه محدودیت ها در به چالش کشیدن توزیع املاک و پس از آن رفته از طریق انحصار وراثت. در برخی از کشورها آن را فقط شش ماه. در دیگران آن را به عنوان طولانی به عنوان یک سال. مگر اینکه مادر خود را در خانه برگزار شد در اعتماد برای خواهر خود را, آن را به احتمال زیاد نیاز به رفتن را از طریق دادگاه انحصار وراثت در شهرستان که در آن زندگی می کردند.

این Moneyist: ‘من شوهر سابق معشوقه است باعث خرابی زندگی ما است.’ او ادعا می کند او به هنگام تولد به فرزند خود است و اخاذی ما برای پول

من کنجکاو هستم که چرا شما مشورت و تعلل کردند بیش از این برای مدت طولانی پس از مرگ مادر. من یکی outlandishly بی ربط نظریه: با در نظر گرفتن هیچ عمل همیشه این احتمال وجود دارد که — با این حال از راه دور — شما هنوز هم می تواند بیرون آمدن از این نمایشگاه و مربع است. در واقعیت است که امیدواریم به سرعت کاهش می یابد بیشتر از زمان است که می رود. اگر خواهر شما نام است که در سند این خانه را به احتمال زیاد بازی بیش از.

بررسی اموال سوابق خود را به خانه و دادگاه انحصار وراثت در شهرستان که در آن او زندگی می کردند. خانواده و وکیل می تواند به شما کمک کند با legwork. شما باید در پیدا کردن اکثر اگر نه همه از پاسخ شما دنبال آن هستید. ممکن است که به سوال شما خواهر شما نیست “چه شما انجام می شود؟” به جای “چرا شما آن را انجام دهید؟” شما ممکن است پاسخ اگر یک آینده است.

اما صدای خود را شنیده و ابراز نارضایتی خود را در چگونه خواهر خود را به کار گرفته و همه چیز — و به خصوص در هفته های پس از مرگ مادر — باید من امیدوارم که در نهایت به شما بسته.

این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -4.46% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>