این Moneyist: “من نگران هستم که دختر من می خواهم رابطه جنسی از طریق ارث.’ خانواده من یک صندوق به ارزش 6 میلیون دلار. من باید نگه دارید این پول یک سری از بچه ها ؟

عزیز Moneyist,

پدر و مادر من که در حال حاضر فوت کرده بود اعتماد زندگی با یک ارائه برای ایجاد یک اعتماد است که اجازه می دهد تا برادر من و من به سهم درآمد حاصل از آن اعتماد در طول دوران زندگی ما.

زمانی که ما هر دو می میرند اصلی از اعتماد که توزیع مساوی به سه نوه (من تا به حال دو فرزند برادر من یکی بود).

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

در طول سال اصلی در اعتماد که رشد کرده و به بیش از 6 میلیون دلار. به عنوان برادر من و من هنوز در منطقی سلامتی من پیش بینی یکی دیگر از 10 تا 15 سال قبل از یکی از فرزندان من را ببینید هر یک از آن پول است.

من نگه داشته اند همه از این اطلاعات محرمانه از فرزندان من (در حال حاضر سنین 30 و 33). فرزندان من تا به حال بسیاری از دشواری رو به رشد و پدر خود را (ما در حال طلاق) را فعال کنید بسیاری از رفتار آنها را با دادن پول خوبی به بزرگسالی است. پدر خود را فوت کرد حدود 1.5 سال پیش به طوری که پول است و دیگر در جریان است.

این Moneyist: ‘پدر من یک زندگی از جرم و جنایت و مواد مخدر. او انداخت دور هر فرصت را به او دادیم.’ در حال حاضر که او در ناتوانی نمی کند او را مدیون خود بچه ها چیزی ؟

چگونه و چه زمانی باید به من بگویید من در کودکان نهایی خود را در مورد ارث ؟ پسر من در حال کار است و می تواند در جذب این ایده است که سهم خود را از $2 میلیون نیست به عنوان مقدار پول به عنوان آن را برای تلفن های موبایل مانند. او به احتمال زیاد با استفاده از درآمد حاصل از آن را به عنوان یک مکمل به جای جایگزینی برای کار درآمد.

اما دختر من وارد نمی کند در کلاه نقطه در زندگی خود نشده است و من نگران هستم که دختر من می خواهم رابطه جنسی از طریق ارث او را با کمی برای نشان دادن آن و بدتر و زندگی پس از آن.

باید چه کار کنم ؟

محتاط مادر

عزیز محتاط

می دهد که مشاوره مشاوره مشاوره ؟

پاسخ به این سوال به طور مستقیم مربوط به پاسخ من به خود معضل است. من می توانم به شما پیشنهاد من در حال حاضر, اما آن است که اغلب به اندازه کافی و این ستون خواهد بود بیش از قبل از آن شروع شد. پس لطفا من افراط. مالی و حقوقی و خانوادگی انتخاب سوخت احساسات نفس و تجربه است. من می خواهم بگویم که من همیشه می تواند اعتماد خودم اما که می تواند یک دروغ است.

هنوز هم که می خواهد مشاوره از یک braggadocio که می گوید هر کس آنچه را انجام می ایستد و بر روی بلندترین کوه یا نشسته در استودیو از بالاترین امتیاز کابل کانال برای انجام این کار ؟ که اعتماد کسی که همیشه ادعای به حق و هرگز پا اشتباه است ؟ به عنوان جانی Lydon خواند “من می تواند اشتباه من می تواند درست است.” من مطمئن هستم که وجود دارد درست/نادرست پاسخ اینجا.

همچنین نگاه کنید به: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من”

چند سال پیش من از یک دوست که صرف سال در عملیات ویژه در ارتش آمریکا در مناطق جنگی خارج از کشور راز بدانند پیچیده و راز و معضلات اخلاقی و چگونه او می دانست که به اعتماد. پس از همه, او بسیار آموزش دیده و مورد نظر است خطرناک سرزمین در سرزمین های خارجی با غیر منتظره خطرات کمین در اطراف هر گوشه. او گفته بود: “من اعتماد دل و روده من.”

این Moneyist: شوهر من به تماشای تلویزیون در تمام طول روز در حالی که من آشپزی و تمیز. او دارای یک درآمد ماهانه از $8K و P. O. box برای پنهان کردن امور مالی خود را. من در بر داشت خود را — و آن را به سمت چپ من reeling

که — در نهایت! — چیزی است که من توصیه شما را به انجام در حال حاضر است. اگر فرزندان خود را در مسیر رو به بالا و آنها آموخته اند که برای ایستادن روی پای خود و آنها با تمرکز بر قرار دادن خوب به دنیا مولد بودن اعضای جامعه در حالی که حمایت از خود و یا خانواده خود را مارول در دستاوردهای خود را از فاصله احترام. کمک به آنها را با خود برنامه ریزی مالی.

شما ممکن است قادر به ساختار مربوطه تراست در راه است که به آنها به اندازه کافی آزادی برای تصمیم گیری های خود را در حالی که ارائه آنها را با وجوه اگر/وقتی که آنها به آنها نیاز دارید و مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی وجود دارد برای کودکان خود آموزش و پرورش. اما شاید مداخله برای کمک به یک سپرده در یک خانه و یا آموزش و پرورش بیشتر.

دیوید Cechanowicz یک برنامه ریز مالی در آلبوکرک N. M. می گوید: “گاهی پدربزرگ و مادر بزرگ خود را به من بدهید درآمد-ذینفع کودک این حق را به توزیعهای از خود و یا به اشتراک گذاری از اعتماد خود را در حالی که زندگی را به فرزندان خود. در صورتی که ارائه وجود دارد و سپس شاید شما می توانید برخی از توزیعهای کوچک برای بچه ها برای شروع به آنها را در یک سفر از یادگیری چگونه به مسئولیت رسیدگی به پول است.”

شما می توانید از انتشار پول در اقساط هنگامی که فرزندان خود هستند و 35 و 40 و 45 و 50 سال سن با ارائه آنها را با یک درآمد است که به تدریج افزایش می یابد در طول زمان راه اندازی سرمایه گذاری مشترک حساب و/یا استفاده از بخشی از آنها پول را به آنها آموزش در مورد صرفه جویی, مانند خود را به حداکثر رساندن 401(k). یا شما می توانید ساختار آن به من پیشنهاد شده در بالا. این بدیهی است که بستگی به قوانین اعتماد.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

گاهی اوقات سخت ترین چیزی که برای انجام شده است به انجام هیچ چیز در تمام. اگر سبد سهام خود را به یک ضربت مانند بازارهای انجام داده اند در این هفته شما خواهد بود عاقلانه به عمل بدون مشورت با کارگزار خود. اگر خود را Patek Philippe ساعت مچی ساخته شده از یاقوت کبود و تمساح چرم بود که کار مانند یک افسون شما نمی خواهد شروع به تکان دادن آن و مایلند آن را سریع تر اجرا شود.

آیا کودکان خود را, مشکلات انتخاب شغل و یا عدم راه اندازی ؟ و یا آیا آنها در خانه نشستن در تمام طول روز سیگار کشیدن ماری جوانا یا بدتر باید جدی تر مسائل را با الکل و یا مواد مخدر سخت تر? یا… ؟ بنابراین من پیشنهاد می کنم شما آنچه هر پدر و مادر با یا بدون میلیون ها دلار در یک صندوق. اقامت درگیر در زندگی خود ببینید فرصت ها برای کمک به, و نگه داشتن چشم در پیشرفت خود را.

“بزرگتر اخلاقی این داستان این است که احتمالا هیچ تغییراتی که می توان به آن اعتماد” Cechanowicz می گوید. “ممکن است یک ماده است که متولی می تواند اختیاری و شایسته توزیع به نوه اما پس از آن شما خواهد نیاز به مشورت با یک وکیل برای خواندن سند اصلی و دیدن اگر وجود دارد از جمله مقررات مربوط به صندوق های زندگی فرزندان خود را.”

بررسی وضعیت بازی در سال. اعتماد باید به دست آورد اما آن را نیز نیاز به یک جهش از ایمان است.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.97% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>