این Moneyist: “من به مرگ بیمار از او.’ من 70 سال پسر نشسته در مقابل تلویزیون است و هیچ پس انداز — است که آن را خیلی دیر به او بگویید بروید ؟

عزیز Moneyist,

من شده است با همان مرد برای نزدیک به 27 سال. البته رابطه ما در آغاز خوب بود. بسیاری هستند. با این حال او همواره ناتوانی در رسیدگی به پول است. خانه ما همیشه به نام من معمولا به دلیل اعتباری فقیر. من همیشه به حال به یک برنامه ریزی و پرداخت برای هر تعطیلات و رک و پوست کنده من بیمار به مرگ او.

چند سال به رابطه او به پیوند کلیه و ترک خود را خوب پرداخت و به عنوان یک مکانیک. او در حال حاضر 70. پس چگونه می تواند به من بگویید که او در آن زمان که من نمی خواهم به ایمنی خود را خالص ؟ برای 20 سال گذشته یا پس از او تا به حال یک کار پاره وقت با حقوق پایین بیشتر به او کمک داروها که مورد نیاز پس از پیوند است. او هیچ پس انداز و در همه!

او همیشه سعی کردم به چند صد دلار در هر ماه برای “اجاره” و بله که کمک کرده است اما من هنوز هم کار پاره وقت خودم و در 73, من احساس می کنم مثل او فقط کشیدن من پایین. او بسیار منفی خواهد بود و به جای نشستن در مقابل تلویزیون به جای تلاش برای زندگی را لذت بخش تر. من خود خانه و من آماده هستم فقط آن را به او بدهد و راه رفتن دور با من کوچک بازنشستگی صندوق.

هیچ یک از ما در هر خانواده است که حاضر است به ما کمک کند. آیا شما هر گونه پیشنهاد ؟

تا به دندان های من در کارولینای شمالی

عزیز تا

کمک او حداقل برای نجات خود خجالت. او انتظار دارد که شما را به انتخاب کنید تا شل در خانه و در محل کار. او ارائه می شود روزانه آب و هوا پخش است که خاکستری و گاهی با تهدید از باران. این نیست در مورد پول است. آن را به ندرت اگر تا کنون در مورد پول است. آن را در مورد یک شغل پاره وقت. آن را قطعا در مورد کاشت قرار گرفت که بسیاری از سال پیش. این حتی در مورد او در حال سیب زمینی روی نیمکت. این نیست در مورد عشق یا پول است. من حتی نمی دانم چه “عشق” یعنی دقیقا.

از خود بپرسید این سوالات سخت را با کمک یک تیم: یک وکیل درمانگر و/یا مالی درمانگر.

عشق یعنی بسیاری از چیزهایی که برای بسیاری از مردم است. همراهی co-زندگی ازدواج نیست ازدواج, صرف وقت با کیفیت با یکدیگر تنها بودن با هم و داشتن خرابی های خود را مهم ترین اخبار, با یک فرد است که شما نمی توانید صبر کنید تا به خانه به دیدن شکستن نان با هم ساخت برنامه سفر به جهان به عنوان یک زن و شوهر بودن یک تیم بودن منبع نور گرم هنگامی که معشوق خود را از دست داده است خود را در حال رشد هم پیر و/یا لذت بردن از لحظه ای.

همچنین نگاه کنید به: من و همسرم bailed پسر ما با وام مسکن و خودرو پرداخت و راه اندازی 529s برای کودکان و نوجوانان — در عین حال ما باید این دختر در قانون از جهنم

بنابراین اگر آن را در مورد عشق یا پول مورد چیست ؟ داستان خود را مورد احترام و یا فقدان آن است. او نشان نمی دهد و برای شما احترام بگذارند. او نشان نمی دهد احترام به خود است. شما به نظر می رسد نه به احترام او و شما نمی ممکن است باید احترام او را برای مدت زمان طولانی. شما باید ماند در این رابطه احتمالا برای سال بیشتر از سالم بود برای هر کدام از شما. به همین دلیل شما داده اند و نه به خودتان احترام است که شما سزاوار. او نه شما را کشیدن پایین. شما در حال کشیدن خود را.

کمک به او را به ثبت نام برای مدیکید اگر او انجام داده است به طوری در حال حاضر. از او بپرسید چه نوع تقسیم او را در پیدا کردن عادلانه است.

همه ما باید انتخاب کند. شما را برگزيد و شما تصمیم به ماندن با او. از نامه خود به او سالم است به اندازه کافی به کار و رفتن در مورد کسب و کار خود را. پیوند کلیه یک موفقیت بود. او زندگی می کند یک زندگی عادی به سکه اغلب بیش از حد مورد استفاده/سوء استفاده عبارت است. زیرپا زندگی خود را و وقت خود را بر روی این سیاره به یک مرد شما را دوست ندارد دیگر است نه یک شغل. آن را یک عمل عشق یا احترام است. شما در حال محروم کردن او از این فرصت برای خود و/یا محروم کردن خود از یک مرد که از قدردانی شما.

اگر شما فکر می کنم شما می توانید پیدا کردن راهی برای بازگشت به جایی است که شما هنگامی که شما ملاقات کرد که باید در اولین بندر خود را از تماس. یک مشاور می تواند به شما کمک کند. اما من مصرانه از شما را که یک چارچوب زمانی و تنظیم اهداف خاصی برای آنچه که شما می خواهم از شریک زندگی خود را, مالی, و یا در غیر این صورت. من دفاع است که شما تقسیم شرکت پس از 27 سال اما با در نظر گرفتن شما در کلمه خود را که شما ناراضی هستند و با وضعیت موجود.

توصیه: این تجزیه و تحلیل از 40 میلیون بارگذاری سواری نشان می دهد دقیقا چقدر مردم نکته

از خود بپرسید که چرا شما در آنجا ماند. آیا این رابطه احساس آشنا به شما ؟ آیا شما اقامت با یک مرد که به شما چیزی است که شما هم بود (یا نبود) باید در حال رشد است ؟ کار من در اینجا این است که به یک صندلی درمانگر. کار من این است برای کمک به شما به دنبال در مکان های شما ممکن است نگاه قبل از گوشه های تاریک که ممکن است حاوی پاسخ هایی که به شما اراده و شجاعت را به زندگی می کنند زندگی خود را در شرایط خود را بنابراین شما می توانید رایگان — مالی و معنوی عاطفی. همه از بالا مرتبط هستند.

شما داده اید بسیار از زندگی خود را به این رابطه است. چرا خرابکاری خود و رها کردن خانه خود را بیش از حد ؟

شما نمی خواهد که ماند در این رابطه اگر شما نمی توانید چیزی خارج از آن. پس چه می کنید ؟ شما ممکن است بدست همراهی یک فرد برای آمدن به خانه در شب یک دلیل و یا بهانه ای برای بیرون رفتن به جهان و خطر قلب خود را با مرد دیگری و یک خطر در زندگی دیگر به عنوان یک زن مجرد. پاسخ دادن به این سوال کمک خواهد کرد که شما تغییر تمرکز به دور از شریک زندگی خود را و بر روی خودتان. مهمتر آن نیز کمک خواهد کرد که شما مسئولیت انتخاب های خود را.

همچنین نگاه کنید به: ‘هیچ چیز برای همیشه تقصیر او هر کس را به او.’ برادر ما به ارث رسیده اواخر ما را خانه و آن repossessed. او در حال حاضر در زندان — ارسال کنم او پول ؟

هنگامی که شما به خودتان بپرسید سوال های دشوار با کمک یک تیم — یک وکیل درمانگر و/یا مالی درمانگر — شما توقف سرکوب صدای خود را و احساسات واقعی خود را و شروع به زندگی خود را در خود را از نظر. کارولینای شمالی به رسمیت نمی شناسد زناشویی. یک وکیل می تواند به شما توصیه اجاره شریک زندگی خود را پرداخت کرده است آیا این به منزله کمک به وام مسکن خود را و آنچه که ممکن است یک نمایشگاه مبلغ را به او پرداخت. از او بخواهید آنچه که او معتقد است عادلانه خواهد بود. سپس خود را مشاهده.

کمک به او برای ثبت نام در پزشکی اگر او نمی شود. با هم, مطمئن شوید که شما هر دو دارای یک سقف بالای سر خود را.

کمک به او برای ثبت نام در پزشکی اگر می شود بنابراین در حال حاضر. با هم شما می توانید مطمئن شوید که شما هر دو دارای یک سقف بالای سر خود را. شما کار نمی کند در تمام عمر خود به بدبختی. شما نمی پرداخت وام مسکن خود را در خانه تنها به یک 11th-ساعت مورد fook-آن و آن را به یک مرد که متوقف شد تا خود را برای مشارکت در یک مدت زمان طولانی پیش. شما داده اید بسیار از زندگی خود را در این رابطه در حال حاضر. چرا خرابکاری خود و رها کردن خانه خود را بیش از حد ؟

(این داستان در اصل منتشر شده در Jan. 5.)

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook, گروه, که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>