این Moneyist: “من نگران جایی که من ایستاده است.’ شوهر من 5 سال به ارث برده و پدر و مادرش در کالیفرنیا خانه و نمی قرار دادن نام من در عمل باید چه کار کنم ؟

عزیز Moneyist,

ما ازدواج کرده ام برای پنج سال — خوشبختانه یا بنابراین من فکر کردم.

ما به اشتراک گذاشته اند همه ما دارایی های قبل از ازدواج ما از جمله ما حساب جاری و حساب های بانکی و غیره. من همچنان به کار برای پنج سال بعد از ما ازدواج کرده و من فقط بازنشسته در 65. شوهر من 71 و بازنشسته شد قبل از من او را ملاقات نمود او تنها درآمد بودن مزایای تامین اجتماعی. به عنوان تنها فرزند او به تازگی به ارث برده و پدر و مادر خود را’ خانه و مبلغ زیادی از پول است.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

من تعجب به او اضافه نمی کند نام من به خانه و یا به حساب بانکی که متعلق به پدر و مادر خود را. ما هیچ بخواهد در این نقطه و ما در کالیفرنیا زندگی می کنند. من درک می کنم که وراثت است اموال جامعه مگر اینکه شما آن را به. اگر کفش در پای دیگر من می خواهم اضافه شده اند نام خود را به عمل است. من صدمه دیده است و من نگران که من ایستاده.

من باید به او بگویید که چگونه من احساس ؟ شما می توانید به من برخی از مشاوره ؟

صدمه زدن همسر

عزیز صدمه دیده

در اینجا خبر خوب: شما دقیقا همان جایی که شما ایستاده بود لحظه ای قبل از شوهر خود دریافت کلمه از ارث خود را. جای خود را در این رابطه تغییر نکرده است. من یک سوال از شما: اگر شما ازدواج کرده بودند 35 سال خواهد شما هنوز هم می تواند صدمه دیده است که او نمی اضافه کردن شما به عمل? من تعجب می کنم اگر شما دلهره است که مربوط به احساس مالی و عاطفی ناامنی در این رابطه که شاید نمی وجود داشته اگر شما ازدواج کرده بودند دیگر.

پس از همه, چگونه خوب آیا ما واقعا می دانیم کسی ؟ پس از 35 سال ما ممکن است یک دسته بسیار خوب است. پس از پنج سال هنوز هم وجود دارد ما نمی دانیم که در مورد افراد دیگر مانند نحوه اداره آنها موقعیت های استرس زا مانند از دست دادن شغل و مرگ و بیماری جدی و شگفتی های غیر منتظره مانند ناگهانی ارتقاء در محل کار افزایش سهام خود را نمونه کارها و یا یک ثروت باد آورده. من شده است در این سیاره برای 40-چیزی سال و راستش من هنوز به خودم می دانم. این یک فرایند است.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

به شما می گویند که اگر کفش در پای دیگر شما می خواهم اضافه شده اند او را به عمل است. چگونه به زودی شما اضافه کردن او ؟ ظرف 24 ساعت و یک هفته و شش ماه و یا یک سال ؟ و یا زندگی در راه دریافت کنید و با توجه به این که شما در نظر است که این اموال متعلق به هر دو شما به هر حال شاید شما نمی توانید در اطراف به انجام آن ؟ من از آنجا که ما واقعا هرگز می دانم آنچه هر یک از ما را در هر وضعیت تا زمانی که آن را در واقع اتفاق می افتد. ما به آرامش توسط یقین از خود ما نظری اقدامات است.

آن را به ارزش به دنبال در این سناریو از شوهر خود را در چشم انداز بیش از حد. اگر شما به ارث برده این املاک که او انتظار می رود شما را به اضافه کردن نام خود را در حال حاضر و یا حتی در تمام ؟ اگر او به شما گفت که او صدمه دیده است که شما تا به حال نمی اضافه شده به او خواهد به شما می گویند, “من فقط در مورد آن را انجام دهد!” و شما را بی سر و صدا فکر می کنم “چرا او مراقبت می کند ، او نه به عنوان شاد به عنوان من فکر کردم ؟ آیا او فکر می کنم من مصون سازی من شرط در این رویداد ما طلاق ؟ آیا او می خواهم به مطمئن شوید که او به ارث نصف در مورد ما طلاق؟”

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

انتظارات است که یک فرد باید انجام دهید چیزی است که ما معتقدیم باید درست عمل اغلب منجر به صدمه زدن به احساسات. اما هیچ درست یا غلط تصمیم گیری در اینجا. وراثت است اموال جامعه به این دلیل که دادگاه با توجه به این که منصفانه و عادلانه برای یک ازدواج مرد متاهل به ارث می برند نیمی از خانه باید از آنها طلاق است. که به نظر می رسد به من. شوهر خود را حفظ کرده است که وضعیت موجود. او گرفته است بدون عمل. در واقع او می تواند صدمه دیده و یا جرم اگر از شما خواسته او را به قرار دادن نام خود را در عمل است.

وجود هشدارهای: اگر شما refinanced خانه و یا متعهد اصلی نوسازی با استفاده از دارایی های مشترک که به احتمال زیاد آن را از تبدیل جداگانه به اموال جامعه. اما این امر بدیهی است که یک ریاکارانه (در بهترین حالت) راه مقابله با این وضعیت است. من برای یک لحظه نشان می دهد شما خواهد چنین کاری بکند اما من شک ندارم که مردم ساخته اند که این اشتباه گرفته شد با تعجب که این خانه دیگر در نظر گرفته مالکیت جداگانه زمانی که آنها طلاق گرفته است.

این Moneyist: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

من پیشنهاد می کنم شما ادامه زندگی خود و انجام هیچ چیز نیست. اگر شوهر شما تامل یک عمل است که تبدیل این خانه به جامعه اموال او را آگاه از پیامدهای تصمیم خود را. شاید بگو: “آیا شما آگاه باشید که این امر commingle خود را در خانه و خانواده با ما دارایی های زناشویی? من نفرت آن را به اتفاق می افتد و من فکر نمی کنم آن را همیشه خواهد اما چه می شود اگر چیزی را اشتباه رفت و در ازدواج ما و ما تصمیم به طلاق؟” آن ممکن است اما غیر ممکن نیست.

بسیاری از افراد بازنشسته در 65 ساله یا مسن تر. شما در ادامه کار پس از دیدار شما در من فرض خود را به حداکثر رساندن مزایای بازنشستگی و از آنجا که ازدواج یک دلیل برای رها کردن کار و/یا زود بازنشسته. خوشحال می شود و برای شوهر خود را ارث. کمک به او را جشن می گیرند. وجود دارد بدون ازدواج. آنها وجود ندارد چرا که کامل مردم وجود ندارد. که خوب است. خود را به من بدهید و به خودتان یک استراحت. ما همه انسان هستیم. شرکت در شادی خود را. از او بخواهید در مورد خاطرات خود از در حال رشد در خانه.

این ارث در مورد او و نه در مورد شما.

این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -2.05% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>