این Moneyist: من 71 و ازدواج کردم 27 سال است. او می خواهد من را به پرداخت برای همه چیز و خم شدن به او خواهد شد. من بیش از حد قدیمی به نیش گلوله و درخواست همسرم برای طلاق ؟

عزیز Moneyist,

من 71 و ازدواج از 27 سال است. همسر من است 65. ما رو تا یک شب و بعد از آن در دوستیابی چرخه زمانی که جنس قریب الوقوع بود من پرسید اگر ما نیاز به استفاده از کنترل تولد. او گفت: آن را به عنوان مورد نیاز او نابارور بود و نمی توانست تصور. معلوم نبود نابارور. او باردار شدم و به من احساس 50% مسئول — ما با هم از آن پس ، ما یک دختر زیبا که در حال حاضر 26 و اتمام درجه دکتری خود را در کاردرمانی.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

ما نقطه مخالف در تقریبا همه چیز. او در داخل خانه reality-TV فرد است. من در خارج از منزل فیزیکی مناسب فرد فعال است. او استدلال می کند در قطره از کلاه را افزایش می دهد صدای خود را به ویژه هنگامی که من می خواهم به بازدید قبلی من خانواده و بستگان و نوه. در واقع همسر من, تلاش می کند به زندگی من را به عنوان سخت به عنوان امکان پذیر است. او می خواهد من را به پرداخت برای همه چیز. او تلاش می کند برای جلوگیری از من خارج فعالیت و در واقع من می خواهم به خم شدن به او را در هر چیزی و همه چیز.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع CC و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

من آسان رفتن و به عقب گذاشته و به طور کلی فقط سعی کنید و اجتناب از درگیری و یا حذف خودم از حضور او به عنوان آنجا که ممکن است. من در این رابطه برای دختر من به خاطر و برای جلوگیری از مالی و شتم من می دانم که من را امتحان کنید و به من رسید ، من به تازگی بازنشسته شده و در حال حاضر تعجب می کنم. من باید نیش گلوله از لحاظ مالی و عاطفی و درخواست همسرم برای طلاق ؟ من می دانم که من را برای انجام بهترین خود را به نوبه خود دختر ما در برابر من بیش از حد.

او قبل از ازدواج. من هم قبل از ازدواج شده و تا به حال یک دختر با همسر اول. من باید فقط شن دندان های من و ادامه تا death do us part?

متأسفانه ازدواج

عزیز ناراضی

من heartened به شنیدن این که شما احساس 50% مسئول دلیل این که شما به 50 درصد به عهده دارد. با حروف مانند این ما فقط تا به حال یک طرف داستان. که طبیعت وحش. همسر شما ممکن است گفته شده است که او نابارور توسط یک دکتر. زوج اتخاذ کرده اند چرا که آنها صرف سال تلاش برای باردار شدن کودکان تنها به اتخاذ یک فرزند و سپس دارای فرزند یا فرزندان بعد. گاهی اوقات آن را قطعی ندارد; بار دیگر آن را نمی. او ممکن است یک استثنا برای این قانون اما تقریبا همه زوج ها باید 50/50 سهم مسئولیت شکست خود را در ارتباط است.

این Moneyist: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

هر کجا که مسئولیت نهفته است, من به برخی از اخبار خوب است. نرخ طلاق برای افرادی که در سن 50 و بالاتر دو برابر شده است در 25 سال گذشته. که با توجه به داده های اخیر از مرکز تحقیقات پیو. اما در میان کسانی که در سنین 65 و بالاتر, نرخ طلاق در واقع سه برابر شده از سال 1990 به شش نفر در هر 1000 ازدواج افراد در سال 2015 پیو یافت. که نشان می دهد که آن را هرگز خیلی دیر شده برای پیدا کردن شادی — اعطا ما نیاز ندارد پیو به ما بگویید که وجود دارد و بسیاری از تک sexagenarians و septuagenarians وجود دارد.

بخشی از این است که با توجه به جمعیت. مردم زندگی می کنند ، نرخ طلاق برای کودکان در سن 50 سال و بالاتر در remarriages است که دو برابر نرخ کسانی که فقط ازدواج کرده و یک بار (16 در هر 1000 ازدواج افراد در مقابل 8 در هر 1000 ازدواج افراد). در میان کسانی که 50 ساله و مسن تر بودند که طلاق در طول سال گذشته از پیو این نظرسنجی 48 درصد در ازدواج دوم. به عنوان همکار من آنجلا مور اشاره به نرخ طلاق افزایش یافته است به عنوان ننگ مرتبط با طلاق را کاهش داده است. از مردم می خواهم یک شانس دوم. همه ما یک زندگی به زندگی می کنند.

شما نیز درست است که شما به احتمال زیاد از لحاظ مالی بدتر شما پس از طلاق. که به ویژه برای زنان این مطالعه توسط محققان در بولینگ سبز در دانشگاه اوهایو به این نتیجه رسیدند. “خاکستری طلاق و هرگز زنان متاهل صورت قابل توجهی ناامنی اقتصادی” آنها نوشت. “مزایای تأمین اجتماعی آنها نسبتا کم است و نرخ فقر بسیار بالا (بیش از 25%) نشان دهنده امنیت اجتماعی به تنهایی کافی نیست.” خاکستری “widoweds” به احتمال زیاد به کرایه بهتر است. یک مشاور مالی حتی توصیف طلاق به رفتن را از طریق یک “وحشتناک رکود است.”

این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما در حال 71. اگر شما به اندازه کافی برای زندگی می تواند خود را تقسیم هزینه های مسکن و بر این باورند همچنین شما می خواهد یک زندگی شادتر ، شما ممکن است مایل به تک و یا شما ممکن است بخواهید برای شروع آشنایی دوباره. هشدار نمایشگاه, مطالعات همچنین نشان می دهد که بزرگان مردان مجرد نیز به احتمال زیاد به رنج می برند از تنهایی. مطمئن شوید که به طور ناگهانی می تواند تنها یک نیش از زندگی اجتماعی خود را (و یا بهبود آن) اما روانشناسان ساخته شده اند ارتباط بین انزوای اجتماعی و افسردگی و سوء مصرف الکل سیگار و دیگر مسائل مانند پرداختن به مسائل پزشکی در موقع.

اگر شما هنوز هم پناه دادن به سوء ظن و/یا خشم در مورد چگونه شما و همسر خود را کردم و با هم آن را نیز ممکن است زمان را به حرکت در. مطمئن شوید که شما یک شبکه پشتیبانی. شما باید دو تا بچه و من اعتماد دوستان و دیگر اعضای خانواده است که می تواند کمک به شما از طریق این. همان می رود برای همسر خود است. آماده می شود. حتی اگر شما مطمئن نیستید که این مسیر شما می خواهید را انتخاب کنید برای این سوره طلاق را می توان یکی از پر استرس ترین, مالی, مشکل, و, احساسی, مالیات تجربیات زندگی. این بدان معنا نیست که شما باید آن را انجام دهند.

عدم است که شما همیشه می توانید سعی کنید زن و شوهر مشاوره — اگر شما در حال حاضر نیست. مشکلات شما ممکن است می فرماید.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +1.43% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>