این Moneyist: من خود را یک خانه با مادرم. دوست پسر, 75, ساخته, جنسی نظرات به my 11-year-old daughter. مادرم گفت: “این تنها راه مردان’ — چه می توانم انجام دهم ؟

عزیز Moneyist,

من با زندگی من 65 ساله مادر بیوه و دختران نوجوان که 11 و 13 سال. پدر من به من نیمی از مالکیت خانه هنگامی که او درگذشت. مادر من است که قدمت 75 ساله زندگی می کند که در این نزدیکی هست در یک خانه بازنشستگی.

جوانترین دختر من به من گفت که مامان و پسر تا به حال ساخته شده مکرر جنسی ، او گفت که او هرگز آنها را لمس. به من گفت: مادر من است که او ممنوع است از آمدن بیش از در خانه. او را رد کرد و من به عنوان هیستریک و گفت: “این است که تنها راه مردان هستند.”

همچنین ببینید: من کشف از طریق Ancestry.com که من پدر بیولوژیکی است که شخص دیگری — می توانم ادعای ارث به عنوان وارث خود را?

او در ادامه به دعوت او را بیش از. دختران من هستند تا creeped با رفتار خود که آنها اغلب ترک هنگامی که او در اطراف. اگر من خرید کردن او خواهد بود بی خانمان و یا گیر در یک خانه بازنشستگی. اگر من ترک من دختران را از دست می دهند روی بزرگ عمومی مدارس و محله.

باید چه کار کنم ؟

یک مادر احساس به دام افتاده

عزیز مادر

اگر مادر خود را به اندازه کافی به یک دوست پسر, بالا بردن یک کودک و دفن شوهر او به اندازه کافی به دانستن تفاوت بین درست و نادرست است. من متاسفم که شما باید برای مقابله با این و من متاسفم که این ارزش شما مطرح شد ، پدر و مادر فرزندان خود چگونه رفتار و عمل و کلام و عمل. این مسئولیت بسیار جذاب.

تماس با ما صفحه اصلی بازنشستگی و مساله را که او گفته است برخی از عجیب و کارهای نامناسب و شما در حال ضعیف این در صورتی است که در مراحل اولیه زوال عقل است. یک نشانه می تواند شامل نامناسب رفتار جنسی. “این می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی و قرار دادن مردم در معرض خطر” با توجه به مجله فعلی گزینه های درمان در مغز و اعصاب.

همچنین نگاه کنید به: ‘ما در یک شادتر محل در حال حاضر! شوهر من نوشت: یک راز خواهد شد زمانی که ما ازدواج راکی بود — من باید در حال حاضر نوشتن یکی بیش از حد ؟

را به شما و خانواده خود را: شما به من دو گزینه. درب شماره 1: خرید او را. درب شماره 2: پیدا کردن یک مکان جدید برای زندگی می کنند. این که آیا شما آن را درک کنند یا نه شما انتخاب درب شماره 3. هیچ خانه ای جدید برای شما و دختران شما در پشت درب شماره 3 است و نه وجود یک خانه که در آن آنها احساس امن است. پشت درب شماره 3 نهفته است یک اتاق خالی با ویندوز. این محل که در آن هیچ چیز انجام می شود.

شما که آیا شما آن را درک کنند یا نه انتخاب انفعال در مواجهه با یک مرد که باعث می شود فرزند شما احساس ناراحت کننده در خانه خود را. شما در معرض خطر آنها را در معرض تهاجمی تر آزار و اذیت جنسی و یا بدتر تعرض فیزیکی. که مسئولیت مادر خود را. آن را حتی مسئولیت او ، این مسئولیت با شما نهفته است.

نشان می دهد دختران خود را چه فرض کردم مادر خود را به شما نشان نمی دهد: شجاعت و اعتقاد راسخ خود را. شما در حال گفتن اشتباه فرد برای رفتن. حداقل در حال حاضر. بگویم این است که او دیگر در خانه خود را. اگر او را ترک نمی کند با یک دوست که می تواند از لحاظ جسمی قادر به حذف او اگر نیاز بود. اگر او حاضر به رفتن او گزارش به بازنشستگی خانه و/یا پلیس.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

انجام این کار زمانی که دختران خود را در خانه خود را. گفتگو ممکن است چیزی شبیه به این. “جان من می خواهم با شما صحبت. من گفته شده که شما ساخته شده نامناسب و تحریک کننده جنسی نظرات به دختر من. این ساخته شده او احساس ناراحت کننده و این باعث می شود من ناراحت کننده است. من می خواهم شما را ترک کنند.”

سپس بحث خود را در مورد خطوط قرمز: “این یک خط قرمز برای من. من شماره 1 است به مطمئن شوید که بچه ها محافظت شده و امن احساس. اگر شما درک نمی کنند که اجازه دهید بحث در مورد یک زندگی جدید آرایش. من حرکت خواهد کرد و یا من را از خرید شما.” اگر شما می توانید استطاعت به خرید خود از این خانه شما می توانید استطاعت جای کوچکتر در همان محله است.

امروز روز به حق انجام شده توسط دختر خود را و به حق انجام شده توسط دختر بچه ای دیگر که در آن خانه بیش از حد.

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -3.64% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>