این Moneyist: من لگد هم اتاقی من به عنوان او کار می کند با نوجوانان یک گروه به احتمال زیاد به تصویب coronavirus. من می تواند به توقف آمدن او به خانه ؟

عزیز Moneyist,

من بیش از 65 سال و من مراقبت دهنده برای خواهر من است که بیش از سن 65 سالگی و به تنهایی زندگی می کند. ما هر دو دارای شرایط پزشکی و خواهر متعدد هستند. من به خواهر من آپارتمان را به مراقبت از او و ما ماندن از دیگران جدا شده به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند.

من نگرانی بسیار واقعی است که من خود را خانه من است و من باید یک هم اتاقی که بیش از سن 60 و با این نسخهها کار در یک گروه خانگی برای مشکل نوجوانان است که در عمل در 24 ساعت شبانه روز. با توجه به تحقیقات من در مورد چگونه COVID-19 گسترش این نوع از تسهیلات در نظر گرفته شده است و یک محیط پر خطر برای coronavirus به عنوان افراد جوان ممکن است بدون علامت باشد. بسیاری از کارکنان زنده کردن سایت.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر? I love my شهرستان به تصویب رسید و من قصد ندارم در هر نقطه. من را سوار این’

او همچنین مسائل پزشکی اما همچنان به کار از آنجا که او می گوید: او به پول نیاز دارد. من به او گفتم که من می خواهم نیست کمک درخواست برای کمک مالی به خانواده اگر او را متوقف و همچنین منزوی کردن در خانه. او خودداری کرد و به کار ادامه داد. من به او اولتیماتوم برای منزوی کردن در خانه و یا خارج برای حفاظت از من خواهر من و خودش.

او تصمیم به ترک است و ماندن در یک اتاق در مرکز جایی که او کار می کند اما مدیر به او گفت که او تنها می تواند به اقامت وجود دارد تا اواسط ماه آوریل است. پس از آن او خواهد شد نیاز به جایی برای زندگی می کنند. من نمی خواهم او را به بازگشت به خانه من اگر او همچنان به کار. من می تواند نیروی خود را به حرکت به عقب و اگر او همچنان به کار در یک محل است که در معرض خطر محیط زیست ؟

نگران در لس آنجلس

عزیز نگران

نگرانی های خود را معتبر هستند. ترس شما قابل درک است. اقدامات خود را غیر منطقی هستند.

اتا قی خود را شده است هرگز یک مشکل است. به نظر می رسد که او همیشه برای پرداخت اجاره خود را در زمان و کار سخت است. من فرض او را دوست دارد کار خود را و شما می توانید مطمئن شوید که او نیز از ترس در مورد پیمانکاری coronavirus. من امیدوارم که کارفرما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای کاهش احتمال که وجود خواهد داشت هر گونه انتقال COVID-19 یا از کارکنان. افراد جوان ممکن است علائم خفیف و یا ممکن است بدون علامت باشد. به طوری که شما درست در مورد آن است.

اما من باور نمی لگد زدن هم اتا قی خود را پاسخ است. نه من اعتقاد دارم که آن را عادلانه به او اولتیماتوم به ویژه هنگامی که او به پول نیاز دارد و در هیچ جای دیگری برای زندگی می کنند. من که می ترسم اما اجازه ندهید که ترس خود را تغییر دهید که شما فرض کنید که شما معمولا کسی که تلاش برای انجام کار درست. بر اساس قانون کالیفرنیا اگر هم اتا قی خود پرداخت اجاره او است در آنجا زندگی می کنند در یک ماه به ماه بر اساس. حداقل, شما باید به او 30 روز به 60 روز اطلاع.

این Moneyist: ‘Coronavirus از بین برد تا همه چیز را.’ شوهرم حاضر به کار است. آن را بیش از حد به از او بخواهید برای پیدا کردن یک شغل که میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر از کار ؟ من پیشنهاد شغل با اتومبیل, خدمات مواد غذایی و تحویل خدمات اما فایده ای نداشت

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معرفی اورژانس سفارشات در مارس 6 برای جلوگیری از صاحبخانه از اخراج مستاجران به جز در امور بهداشت عمومی و ایمنی. قانون جدید این است که در بهترین حالت نامشخص است. “ما در این نقطه واقعا با هیچ راهنمایی در تاریخ, قانون و یا سابقه” رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye صندلی از دولت عدلی و قضایی شورای اسلامی در بیانیه ای گفت:. “به می گویند که هیچ راهکار ناخالص کتمان حقیقت از این وضعیت است.” اتا قی خود را ممکن است آگاه از جمله اقدامات است.

در ضمن شما می توانید تلاش اجتماعی-فاصله و تغییر راه شما زندگی می کنند قوانین مربوط به شستن دست و هنگامی که شما می آیند خانه, پوشیدن ماسک صورت و اطمینان حاصل شود که بشقاب و قاشق و چنگال جداگانه نگهداری می شوند و/یا شسته شده در آب با صابون است. هیچ یک از این اقدامات تضمین در برابر COVID-19 اما آنها خوب عمل است. در زمان این مهم را به همه توصیه هایی برای سالم ماندن است اما به همان اندازه مهم است به از دست دادن ما دلسوزی برای دیگران و بشریت است.

این Moneyist: “همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول.’ می توانید سوپر مارکت من مدیر من را مجبور به پاک کردن ماسک صورت در کار است ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا شما سوالی در مورد چگونه coronavirus است تأثیر خود را در زندگی و امور مالی? ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت). با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>