این Moneyist: “من فقط نمی مراقبت از دختر خوانده من.’ من می خواهم به من دو بچه 100K $در سال است. می شود آن را اشتباه به ترک دختر خوانده من است ؟

عزیز Moneyist,

من به 30 سال پیش. او یک divorcée با 6 سال ، او طلاق گرفته, من حدود 10 سال پیش بعد از 20 سال از ازدواج. من مطرح دخترش با ارائه لباس و غذا و سرپناه و پرانتز و چون او بیولوژیکی پدر بود و سکون بازنده و هنوز هم است.

من تا به حال دو بیشتر کودکان با همسرم. در حال حاضر من به تمام کودکان برابر با هدیه 10000 $در هر سال است. (من در این 1%.) من هرگز واقعا مراقبت برای من خوانده و به این روز من برای پیدا کردن شخصیت او ساینده.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

اما من به خوبی به یاد زمانی که پدرم فوت کرد: او را به شدت مورد علاقه من قدیمی ترین خواهر. من از یک خانواده هشت فرزند و پدر ما گذشته خواهد شد و عهد باعث ویران کردن و بی اعتمادی در میان ما خواهر و برادرها و شکست برخی از ما از هم جدا. من فکر نمی کنم پدر من تا به حال هیچ ایده از تخریب است که او را پشت سر بگذارید. من نمی خواهم من دو فرزند خود و برادر.

اما من واقعا به کار من قدرت درونی به هدیه او به همان اندازه. من می خواهم برای توزیع 100.000 دلار هر کودک در هر سال است. من به راحتی می توانید آن را استطاعت اما من فقط نمی مراقبت برای من خوانده. نیمی از زمان من احساس می کنم مثل او دوست من فقط او می تواند پرداخت. من می خواهم به انجام کار درست, اما آن را سخت.

بنابراین من رسیدن به شما برای مشاوره و ایده ها.

آقای نه چندان مناسب پدر و مادر

جناب آقای نه چندان مناسب پدر و مادر

مانند یک فروشگاه کامل از Waterford Crystal, من می خواهم برای دریافت در داخل و خارج از این جهان بدون شکستن هر چیزی.

شما تغذیه و لباس خود را خوانده و او خواندن داستان قبل از خواب. شما را دیدم او از دبیرستان فارغ التحصیل. شما او را تماشا می کردند به یک زن است. شما به او گوش مشکلات و احتمالا به دوست پسر او یک بار بیش از زمانی که آنها را به خانه خود را. شما در زمان تنفس عمیق هنگامی که شما از دست رفته و صبر و شکیبایی و شما احساس شادی هنگامی که او به خانه آمد با خبر است که او ساخته شده بحث تیم و یا وقتی که او با خوشحالی دست تکان دادند نتایج آزمون مدرسه که او مخوف بود اما سخت کار می کرد برای.

از سن 6 او می دانست که شما به عنوان او را عملا از پدر. او می توانست همان چشم یا لبخند (یا خلق و خوی) به عنوان زن شما سقوط در عشق با. هنگامی که شما و همسر سابق ازدواج شما وعده داده شده به افزایش دخترش با هم. این که آیا شما در خواست می شود یا نه, شما بودند پدر او را دیدم در سراسر میز صبحانه. شما یک ثابت در زندگی خود. شما رهبری ، “آقای نه چندان مناسب پدر و مادر” به من می گوید همه من نیاز به دانستن است. شما پدر و مادر او پس از آن و بله, شما باقی می ماند پدر و مادر او در حال حاضر.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

با توجه به این که رابطه خود را کرده است که دارای یک رابطه کامل با پدر و مادر خود را? — آن را نمی تواند آسان شده اند را برای شما خود را بالا بردن همسر و فرزند به خصوص اگر شما احساس نمی به عنوان نزدیک به عنوان شما را به خود کودکان بیولوژیکی. فاصله وجود دارد بین شما دو است که شما نمی تواند کاملا با قرار دادن انگشت خود را بر روی و یا شاید هیچ کدام از شما به طور کامل می دانستند که چگونه شما احساس مورد دیگر. او هر دو را ناقص خوانده و ناقص است. شما تا به حال بهترین از هر دو جهان.

اگر شما نگران در مورد خود دختر خوانده بلوغ و توانایی به رسیدگی به چنین مبلغ زیادی از پول شما باید گزینه های مختلف: شما می توانید به کاهش مقدار سالانه برای هر سه, کودکان, یا شما می توانید تقسیم $100,000 به اقساط در طول سال و/یا واریز به برخی یا تمام پول در اعتماد برای فرزندان خود را با این نیاز است که آن را باید مورد استفاده قرار گیرد برای, آموزش و پرورش, پیشرفت حرفه ای و آموزش و پرورش فرزندان خود و یا مسکن.

جداگانه در مالی توجه داشته باشید شما همچنین باید مسائل مربوط به مالیات را در نظر میگیرد: سالانه این هدیه به حساب خود را در برابر واحد اعتباری در برابر هدیه و املاک و مالیات. متحد فدرال و مستغلات و هدیه معافیت مالیاتی برای سال 2019 است $11.4 میلیون دلار و یا به طور موثر $22.8 میلیون برای زوج های ازدواج کرده که یک رکورد است ، این قوانین نیز ممکن است تغییر بسته بادهای سیاسی را تغییر دهید. شما البته باید به فایل هدیه-اظهارنامه مالیاتی.

این Moneyist: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

خود را دختر خوانده ممکن است همیشه احساس در برابر با خواهر و برادر خود را. او شما را دوست داشت گاهی اوقات. او ابراز تنفر شما بار دیگر. او آرزو او را پدر خود می تواند وجود داشته اند. هنگامی که و چگونه شد اعتماد از دست رفته بین شما ؟ او نمی داند. من در تلاش نیست به غریبه-splain خود را در تاریخچه خود را با دختر خوانده, اما بسیاری از والدین که احساس گرفته شده برای اعطا شده توسط خود کودک و یا کودکانی که مشکوک به پدر و مادر خود را از طرفداری ممکن است با شناسایی این احساسات.

اگر شما دو نفر از فرزندان خود را یک سال 100.000 دلار یا 1000 دلار از یک سال و یا حتی 100 دلار در یک سال و شما تیز خود را ترک دختر خوانده من اعتقاد دارم که شما در معرض خطر باعث او را غیر قابل فسخ نا معلوم آسیب. اگر شما باور او ساینده بعد از او از جمله در این سالانه هدیه را با دو فرزند بیولوژیکی شما هنوز هم باید انجام شود درست است. اگر آن را می سازد و/یا بازیابی اعتماد خود را پدر و دختر رابطه همه بهتر است. بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که ایجاد این رابطه معاملاتي.

ترک Waterford Crystal دست نخورده و مطمئن شوید که دختر خود را همیشه می داند که او به آن تعلق دارد.

این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.40% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>