این Moneyist: من $500K خود چندین خواص و برنامه ریزی برای بازنشستگی 40. من عاشق هستم اما من فقط خریداری $37K مرسدس و می گوید من پول به اندازه کافی برای هر دوی ما

عزیز Moneyist,

من در آتش! من هستم 34 ساله از کانکتیکات شده اند و دوستیابی دوست دختر من آنها را دوست دارم برای دو سال. من با توجه به ازدواج اما من نگرانی های مالی.

من شده اند با شرکت در آتش (استقلال مالی بازنشستگی زود هنگام) جنبش پس من 23 سال. من می خواهم به قادر به بازنشسته زمان من 40 و امید به انجام این کار با درآمد $80 ، 000 به $100,000 در سال است. من شده اند با خرید ملک سرمایه گذاری و صرفه جویی در به شدت از آنجایی که من پیوست آتش جنبش است.

من در حال حاضر سرمایه گذاری خواص است که تولید 60 ، 000 دلار در هر سال درآمد مورد $200,000 در 401(k) و یکی دیگر از 250.000 دلار در, شخصی, سرمایه گذاری ها است. من قصد دارم در پرداخت بدهی و خرید خواص برای رسیدن به هدف درآمد 40.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

من که 32 است نه همان به اشتراک گذاشتن اهداف مالی. او است که بد نیست با پول (بدون بدهی علاوه بر وام خودرو) اما با وجود اینکه موفق و سخت کوش او است نه یک محافظ. او فقط شروع به کمک به یک حساب بازنشستگی در سال گذشته بسیار کمی پس انداز و بدون سرمایه گذاری.

او نیز لذت می برد پول خرج کردن در موارد غیر ضروری — است که او به تازگی خریداری $37,000 مرسدس با وجود تلاش های من برای گرفتن او را به خرید بیشتر عملی خودرو. نه یکی از ما در حال حاضر کودکان, اما ما می خواهیم به بچه ها روزی.

این Moneyist: پدر من در قانون کسب و کار رفت جنوب و مادر من در قانون هرگز کار می کرد یک روز در زندگی خود. چگونه می توانم جلوگیری از حمایت از آنها است ؟

هر زمان که ما بحث بالقوه بازنشستگی زود هنگام او ادعا میکند که او باید گذاشت با من وجود ندارد و واقعا صرفه جویی در آن است. او به من می گوید که من درآمد بازنشستگی باید برای حمایت از من (در آینده) ، من در واقع معتقدند: زمانی که من شروع به شرکت در آتش من فرض این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از خانواده من در اوایل دوران بازنشستگی.

من هم فرض من همسر آینده می تواند در صرفه جویی در فاز نه فقط هزینه های فاز. من در پاسخ به او گفتن که اگر او قصد دارد در بازنشستگی زود هنگام و همچنین پس از آن او باید شروع به صرفه جویی به سوی این هدف است. اگر او نمیخواهد به بازنشستگی زود هنگام (و شروع به صرفه جویی) سپس او باید طرح فقط در ادامه به کار می کنند. بزرگترین نگرانی من این است که اگر او نمی تواند منجر به صرفه جویی در فاز او نمی خواهد که هر تقدیر برای بازنشستگی زود هنگام و در نهایت صرف ما را به اشتغال است.

این Moneyist: پدر من همه چیز را به پسر من. هنگامی که من به نام وکیل مورد را من بسیار ناراحت است. من در حال حاضر نیاز به کمک مالی. من باید از او بخواهید برای پول ؟

من عاشق دوست دختر من بسیار است و قطعا می تواند در آینده با هم. اما من همواره بسیار محتاطانه با پول من و عادات و او نیست. این بحث مالی در حال تبدیل شدن کار برکنار شده و ما هرگز می توانید به جایی که ما چشم در چشم. این است که باعث فشار در روابط ما و هل دادن “خوش و خرم” دورتر.

من می خواهم برای دریافت در همان صفحه به عنوان او را بنابراین ما می تواند به جلو حرکت می کند با ما در ارتباط است. من مردد به پیشنهاد با این مسائل و طولانی. من بودن بیش از حد محافظت از اهداف مالی و یا او را از خط انتظار برای لذت بردن از مزایای بدون فداکاری ؟

صمیمانه

نگران و در عشق

عزیز نگران

من قلب را از خود nom de plume: “نگران و در عشق” به جای “نگران اما در عشق است.”

زمانی که من یک مشاوره مقاله نویس در ایرلندی رادیو بسیاری از سال پیش, من استفاده می شود برای دریافت نامه از مردم در روابط که قرار داده تا با همه شیوه ای از تخلفات و skullduggery — مالی سوء رفتارهای خیانت جسمی و عاطفی سوء استفاده — و آنها گاهی خود را پایان نامه “… اما ما در عشق هستند پس لطفا نپرسید من برای شکستن تا با او/او.” من هم از توضیحات شما دوست دختر خود را به عنوان “موفق و سخت کوش.” امید وجود دارد. ممکن است برخی از برنامه ریزی واقع بینانه.

نامه خود را به مراتب کمتر جدی تر از بسیاری از من دریافت عمدتا به دلیل شما (یک) در حال برخورد سر با این مسئله در حال حاضر و (ب) انتظار نداریم که دوست دختر خود را به همان مقدار پس انداز را به عنوان شما. اما آن را غیر منطقی انتظار می رود او را به تلاش برای کمک حتی اگر او را در یک موقعیت برای گرفتن. اگر او می خواهم برای پیوستن به شما در زندگی خود را از برنده اوقات فراغت به عنوان یک همکار آتش هواخواه او باید حداقل کمک چیزی. من با شما موافقم. آن را مقدار زیادی بپرسید.

این Moneyist: ‘دختر من بوده است سرزنش من برای frivolously صرف ارث. در حال حاضر او نمی خواهد صحبت می کنند به من”

شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک prenuptial agreement و در نظر گرفتن اهمیت همسر خود را از ادامه به کار با فرض اینکه شما از نظر مالی مستقل هستند در زمانی که شما رسیدن به 40s خود را به خصوص با توجه به هزینه بیمه بهداشت و درمان. خود را از کارفرما سلامت-طرح بیمه می تواند کمک به نجات خانواده خود و هزاران دلار است. سالانه حق بیمه برای کارفرما-حمایت و سلامت خانواده پوشش 5 درصد افزایش یافته است به $20,576 در سال 2019 با توجه به غیر انتفاعی قیصر بنیاد خانواده.

از طریق سخت حقایق سرد با هم. که باید به عنوان یک شوکی به دوست دختر خود را. شما حتی ممکن است بخواهید برای رفتن را از طریق حساب های خود را با قلم قرمز بزرگ و تفریق $37,000 در اینجا برای یک خودرو وجود دارد و برای لباس های بودجه و یا بالا پرواز اجتماعی زندگی است که شما تا به حال به چشم پوشیدن به منظور کمک به شما در رسیدن به هدف خود را با 40. این ممکن است به ارمغان بیاورد صفحه اصلی, واقعیت تلخ است که شما در حال ساخت فداکاری. بدیهی است که دشوار است به موجودی از اموال است که شما را انتخاب کرده اند نه برای خرید!

این Moneyist: ‘او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

شما ممکن است به مقصد به هم و یا شما ممکن است. وقتی زوج ها با هم زندگی می تواند بسیار unromantic سریع هنگامی که شما لازم نیست همان به اشتراک گذاشتن اهداف و ارزش ها. عشق و احترام است. بدون توجه آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای پیدا کردن و یا احساس عشق. اگر شریک زندگی خود را در زندگی حاضر است اجازه می دهد تا شما را به انجام همه بلند کردن اجسام سنگین برای آماده شدن برای زندگی خود را با هم نشان می دهد که عدم احترام به شما که آیا یا نه او در درک آن است که راه. ممکن است که او یک فرد خوب که فاقد مالی بلوغ.

یک خط از نامه خود را شروع به پریدن کرد در من برای آن وضوح و succinctness: “من نیز به فرض من با همسر آینده می تواند در صرفه جویی در فاز نه فقط هزینه های فاز.” که یک جمله مبالغ تا عدم تعادل در روابط خود را. اگر شما گمان می برند که او را از دیگر اولویت های حال و حاضر به رها کردن هر چیزی زیرا او معتقد است که شما را انتخاب کنید تا شل بعدها آن را بسیار محتمل است که این سناریو تکرار خواهد شد خود را در تمام انواع از راه هایی در طول سال.

این Moneyist: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

دوست دختر شما ممکن است بخواهید برای محدود کردن هزینه های خود و یا تعطیلات و یا اتومبیل های زیبا و بازنشسته های 40 و که او حق. شما ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای دیدار با کسی که آماده است به سفر در جهان منجر شود و یا سخت به دست آورده زندگی از اوقات فراغت و آرامش در آن سن و سال. نگرانی من این است که اقدامات او مطابقت ندارد ، او هم می خواهد بازنشسته شود و نیاز به تغییر رفتار و یا شما نیاز به تغییر طرح خود را. من سابق به عنوان بعید است و دومی به عنوان مضر است.

بیشتر آمریکایی ها به دنبال امنیت مالی در یک رابطه, یافت, این نظرسنجی توسط مریل لبه یک بخش از بانک مرکزی امریکا مریل لینچ BAC -0.17%. در حالت ایده آل بهتر است به هر دو. به دنبال یکی از این چیزها اگر دیگر نیز برای شما مهم نمی خواهد منجر به یک زندگی آسان. همسر آینده خود را ممکن است شرکت در صرفه جویی در, اما ممکن است یکی دیگر از همسر آینده. به دنبال یک مشاور زوج و/یا مالی درمانگر. مانند بسیاری از معضلات مربوط به امور مالی و عاشقانه پاسخ خواهد خودی خود نشان می دهد.

همه شما باید انجام دهید این است که گوش دادن.

(این داستان در اصل منتشر شده در Feb. 11.)

این Moneyist: پدر من و مادر با هم مخلوط منابع برای خرید یک خانه. مادر من فوت کرد در سال 2003 و او در گذشت. بچه ها خود را به فروش خانه خود را — من به عنوان هر چیزی ؟

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.49% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>