این Moneyist: من احساس خوبی در ماه گذشته و پرسید: من خانه دار در خانه بمانند. من عصبی مورد نیاز خود را به عقب می آیند. او برای عدم پرداخت حقوق. باید چه کار کنم ؟

عزیز Moneyist,

خانه دار من می خواهم برای دریافت پول در حالی که او کار نمی کند. او با این نسخهها کار برای من به مدت 4 ساعت در ماه و من او پرداخت حدود 120 دلار پول نقد هر ماه. ما پرداخت او و اگر چه او به سختی تمام وقت کارگر. در واقع او به سختی پاره وقت. او کمک کرده است تا ما را در اطراف خانه برای حدود 8 ماه. من تا به حال یک مورد بد از آنفلوانزای معمولی و از من خواست او را به می آیند در ماه گذشته. من باور نمی کنم که من تا به حال COVID-19. من نمی دانم که آیا او دارای مدرک معتبر ویزای کار یا نه.

بیشتر از کوئنتین Fottrell:راهنمای بقا به مرور یک سوپر مارکت در شهر نیویورک مرکز coronavirus — بدون از دست دادن ذهن خود را

ما می ترسند که او در اینجا از آنجا که او زندگی می کند در یک خانه با چند نفر که متعلق به نوعی از فرقه مذهبی. ما نیاز به مراقب باشید به قرارداد coronavirus. ما اساسا ملاقات هر فرد او را در تماس با آمد اگر او می آید در اینجا برای تمیز کردن. او خواسته است که من ارسال پول خود را برای روز است که او کار نمی کرد. من می خواهم به او کمک کند اما من فکر می کردم او خود اشتغالی و از این رو آگاه بود که او درآمد خواهد در نوسان است. چه چیزی شما فکر می کنم من باید انجام دهید ؟

تعجب در St. Paul, Minn.

عزیز مینه سوتا

من نمی خواهم به بازی بازی های کلمه با شما, اما من فکر می کنم شما باید انجام دهید با چه باعث می شود شما احساس راحتی. که گفت:, من تحسین خود را خانه دار به صورت قاطعانه و درخواست دستمزد که او را در غیر این صورت به دست آورده اند در حالی که شما بیمار بودند. من هیچ شکی ندارم که مانند میلیون ها نفر از دیگر کارگران تحت stay-at-home سفارشات — شده اند وجود دارد بسیاری از خانهدار که furloughed و نتوانسته اند به پایان می رسد دیدار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از مستند نشده خانهدار و nannies شده اند قادر به دریافت مزایای بیکاری. یکی می تواند چند موقعیت در این: “او است که در اینجا بدون نیاز مقالات به طوری که نه مشکل من مناسب است ؟ ما لازم نیست که نوشته شده اند. من هیچ چیز او بدهکار نیست.” و یا شما می توانید مشاهده: “من به خوبی احساس نمی شود. این تقصیر او نیست. من پرداخت او بدون در نظر گرفتن, به عنوان من می دانم که من چشم به این واقعیت است که او احتمالا نمی باید یک ویزای معتبر. من پاسخگو بیش از حد.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘Coronavirus از بین برد تا همه چیز را.’ شوهرم حاضر به کار است. آن را بیش از حد به از او بخواهید برای پیدا کردن یک شغل که میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر از کار ؟ من پیشنهاد شغل با اتومبیل, خدمات مواد غذایی و تحویل خدمات اما فایده ای نداشت

اگر من در فقر زندگی می کردند قبل از من در اینجا نقل مکان کرد, من مطمئن هستم من می خواستم یک زندگی بهتر برای من و/یا فرزندان من است. من یک مهاجر نسل اول در ایالات متحده, اما من نیز نامیده شده است یک جاست. (من شده است به نام خیلی بدتر است.) هر دو درست هستند اما دوم اعطا امتیاز. من آگاه هستم که من در یک کشور است که ارائه رایگان آموزش و پرورش دانشگاه. نسبتا صحبت کردن من تا به حال یک بزرگی در زندگی است. چه چیزی بیشتر کسانی که من با دیدن سوال در فرودگاه دوبلین وقتی که من رفتن به عقب وجود دارد به ندرت شبیه من است.

من به شما بگویم که به “فضیلت سیگنال” اما می گویند که همه ما را خود ما را در جهان به چنین شرایطی است. که مال من است — نسل اول ایرلندی در امریکا است. من همچنین متوجه این نسل از مهاجران ایرلندی است که به آمریکا قبل از من بودند و همیشه عنوان خوش شانس من بوده است. و بنابراین من پیشنهاد می کنم شما پرداخت خود را برای زمانی که شما بیمار بودند; اگر شما نمی خواهید به ادامه این رابطه کار به دلیل شرایط زندگی و/یا COVID-19 همه گیر که خوب بیش از حد.

اگر شما می توانید استطاعت آن این امر می تواند مناسب و معقول حرکت به پرداخت خود را خانه دار برای یک ماه و یا پرداخت خود را به عنوان طولانی به عنوان “اجتماعی فاصله” در ادامه هر کدام طول می کشد طولانی ترین. قدیمی وجود دارد داستان های کتاب مقدس در مورد قرار دادن نان در آب: این شناور پایین دست به خوراک کسانی که ممکن است به آن نیاز دارید و یک روز کسی بالادست را برای شما انجام همان. باید آن را تمیز شکستن و من امید می شود به عنوان مثال مفید چگونه به مقابله با به طور بالقوه موقعیت بی دست و پا برای کودکان شما.

از خود بپرسید, “چگونه من می خواهم او را برای درمان من اگر جداول تبدیل شد?” و انجام این کار است.

این Moneyist: “همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول.’ می توانید سوپر مارکت من مدیر من را مجبور به پاک کردن ماسک صورت در کار است ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا شما سوالی در مورد چگونه coronavirus است تأثیر خود را در زندگی و امور مالی? ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت). با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>