این Moneyist: چقدر باید به شما نکته تحویل فرد کارکنان صبر کنید و یا بارگذاری راننده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

خوانندگان عزیز

که معمولا راه دیگری در اطراف. به طور معمول خوانندگان من سوال بپرسید. اما این بار ما می تواند کشف کردن آنچه ما می توانیم برای هر یک از دیگر. در حالی که بیشتر مردم در حال کار از راه دور و اجتناب از حمل و نقل عمومی با توجه به کروناویروس نه هر کس لوکس کار از خانه. چگونه می توانم به شما نشان می دهد مردم در مصرف کننده-مواجهه با صنایع است که شما را در درک همه آنها انجام دهید ؟ تحویل کارکنان ممکن است شلوغ تر از معمول اما کارکنان صبر کنید در حال رفتن به دیدن درآمد خود را رها کردن به عنوان مردم در خانه بمانند.

امریکا battening کردن دریچه. رستوران ها در حال بسته شدن هستند. جشنواره های موسیقی را لغو. برادوی رفته تاریک است. وجود خطوط خارج برخی از سوپر مارکت ها با مردم در شکار برای میوه های تازه و سبزیجات, تمیز کردن محصولات ضد عفونی کننده دست و بله جو دو سر شیر است. شما می توانید رول توالت در آمازون AMZN, +6.46% برای عشق یا پول است. بنابراین در اینجا سوال من این است: چقدر باید به شما نکته تحویل فرد کارکنان صبر کنید و یا بارگذاری راننده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

در نیویورک مطالعات نشان می دهد که مردم تمایل به نکته 15 ٪ به 20٪. آن است که اغلب کمتر از آن در دیگر نقاط کشور است. دستمزد بالاتر در مناطق شهری مانند سان فرانسیسکو و نیویورک و سیاتل در میان دیگران. خدمات-کارگران صنعت ممکن است احساس فوق العاده مضطرب رفتن به محل کار و در برخورد با اعضای عمومی. آنها پس از همه در میان آن دسته از آمریکایی ها که لازم نیست کار از خانه. به قول یک شعار از قدیم از یک ایرلندی اتحادیه های اعتباری: هر کمی کمک می کند.

شما ممکن است مراقبت بیشتر در مورد اینکه آیا COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 است که کشنده تر از آنفولانزا نگرانی در مورد چه مدت coronavirus طول می کشد بر روی سطوح و یا تعجب می کنم اگر recirculated هوا در 30 ، 000 فوت افزایش می دهد شانس خود را از گرفتن بیمار است. من تبدیل من سوراخ کردن چشم به آداب معاشرت است. توصیه من: نکته سرویس-کارگران صنعت 5 درصد بیشتر اگر شما می توانید استطاعت آن است. برای من که 25%. اگر شما معمولا نکته 10% شاید در نظر گرفتن 15 درصد است.

همچنین نگاه کنید به: دیدار سخاوتمندانه ترین دامپینگ در امریکا

من از ژاکلین Whitmore بنیانگذار پروتکل مدرسه پالم بیچ فلوریدا. “تبادل پول نیست بهترین کاری برای انجام در حال حاضر است,” او می گوید. “استفاده از یک کارت اعتباری و یا یک برنامه و نکته حداقل 15 ٪ به 20٪. من معمولا نکته $4 $20 پیتزا, اما آن را نمی خواهید و یا شکستن من با دادن یکی از آنها را بیشتر دلار. اما من نیز آگاه است که وجود دارد مقدار زیادی از بازنشستگان ساکن در این دولت و نه همه نکاتی مانند من انجام دهد.” (این میدان میدان +7.84% بررسی فلوریدا می گوید نکته در مورد 16 درصد.)

به عنوان اقتصاددانان هشدار می دهند از یک بلندی رکود برخی صنایع ممکن است از امنیت کمتری نسبت به دیگران است. “کاهش اعتماد مصرف کنندگان بالقوه شدید خرده فروشی-ترافیک کاهش می یابد و ذخیره موقت تعطیل در حال تحول است و عوامل خطر است که بستگی به متغیرهای نامشخص مانند جغرافیایی گسترش ویروس و زمان مهار/ریشه کن کردن راه حل های” تحلیلگران در Cowen مالی-شرکت خدمات. نوشت: در این پژوهش توجه داشته باشید.

که گفت: یک چیز وجود دارد (تقریبا) بهتر از دلار اضافی: تصدیق کرد که مردم در صنعت خدمات در حال تبدیل شدن برای کار. امروز من با یک گارد امنیتی یک مرد که به من قهوه در محلی bodega و Lyft LYFT +1.21% راننده است. من به هر یک از آنها را به ماندن بگیرید امن و سالم بماند و من از آنها تشکر برای نشان دادن. زمانی که من گفت: سلام به Angie میزبان در محلی رستوران ایتالیایی شب گذشته من به او نشانه صلح و گفت: “V برای پیروزی. ما میخوایم این ضرب و شتم!”

من نمی توانم صحبت می کنند برای انجی اما آن روز من ساخته شده.

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییتر و جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

این Moneyist: مادر من در خواست طلاق. پدر من ساخته شده مادرش بازنشستگی خود را ذینفع و سپس او خودش را کشته بود. در حال حاضر من با مامان و مادر بزرگ هستند متخاصم. چه کسی درست است ؟

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +10.23% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>