این Moneyist: ‘او بدهکار مقدار زیادی از مالیات است.’ شوهر سابق من را فراموش کرده به تقسیم 100.000 دلار حساب سرمایه گذاری — سپس او درگذشت. می توانید املاک خود را پس از من می آیند برای پول ؟

عزیز Moneyist,

من طلاق کمی بیش از یک سال پیش و شوهر سابق من به طور ناگهانی فوت کرد. یکی از ما حساب های سرمایه گذاری دستور داده شد به تقسیم می شود از 30 ، 000 $/$60,000 که در طلاق توافق. من امضا من مدارک اما او هرگز در اطراف آن.

همچنین نگاه کنید به: ‘من شوهر و بچه ها از من متنفر است و حاضر به آمدن به عروسی ما و در عین حال او آنها را ترک تمام اموال خود را.’ چگونه می توانم مذاکره برای تضمین آینده من?

سرمایه گذاری شرکت می گوید این حساب در حال حاضر همه مال من است. آیا این درست است ؟ من اعتقاد دارم که او بدهکار بسیاری از برگشت مالیات و سایر لوایح و من می دانم که املاک خود را ندارد پول برای پرداخت. خواهد آنها/می توانید آنها را بعد از این پول است که در حال حاضر من ؟

همسر سابق

عزیز همسر سابق

سوال شما دو بخش است: می توانید املاک خود را بعد از شما آمده برای بازگشت مالیات و می توانید املاک خود را ادعا می کنند پول در حساب سرمایه گذاری خود را. شرکت سرمایه گذاری می گوید: این پول مال تو است. اگر حساب به نام شما برای شروع با من موافقت خود را با بیانیه — تا به یک نقطه.

اگر شما حکم طلاق متحده که شما به تقسیم این حساب که trumps نام در حساب. حکم دادگاه به طور معمول طول می کشد مقدم بر نام که در حساب. وکیل شما باید قادر به رفتن را از طریق کاغذ بازی و ببینید چه چیزی توافق شد بر روی کاغذ.

وجود دارد یک اساسنامه محدودیت ها در حکم طلاق شهرک که به طور چشمگیری متفاوت توسط دولت است. در آریزونا به عنوان مثال آن پنج سال است. در ویسکانسین آن 20 سال است. در می سی سی پی از آن هفت سال است. این مسائل معمولا در اطراف مسائل مربوط به حمایت از کودکان بدون مزد یا نفقه.

همچنین نگاه کنید به: به عنوان یک کودک boomer من رشد نمی کند تا با این فرهنگ حق — آیا من مجبور به ترک من و مستغلات به کودکان و یا همسر ؟

خود را از مالیات به همان اندازه روی حیله و تزویر گزاره. اگر شما در زمینه مالیات خود را به طور مشترک سرویس درآمد داخلی نگه می دارد شما هر دو مسئول هستند. اگر شما به طور جداگانه ثبت IRS می توانید هدف خود را و مستغلات تا شش سال پس از تشکیل پرونده. املاک خود را مجری/مدیر را مجبور به مقابله با این.

در این صورت مجری/مدیر ممکن است به حکم طلاق اگر unsigned مدارک بالا می برد زنگ زنگ. بله, آنها می توانند بعد از شما آمده برای پول فرض کنید که شما همین حالا با ما تماس بگیرید و مستغلات. اینکه آیا یا نه آنها می آیند ضربه زدن بر روی درب خود را با این حال حدس و گمان است.

توصیه می شود: ‘او چه کرد با این همه پول؟’ من در حال مرگ شوهر نقد خود را $700K بیمه عمر و تخلیه حساب های بانکی خود را

آیا شما سوالی در مورد ارث اوج, عروسی, دشمنی خانواده و دوستان و یا هر مشکل مسائل مربوط به رفتار و پول ؟ ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -3.64% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>