این Moneyist: “همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول.’ می توانید سوپر مارکت من مدیر من را مجبور به پاک کردن ماسک صورت در کار است ؟

عزیز Moneyist,

من در دهه 60 و من برای کار به خوبی شناخته شده سوپر مارکت زنجیره ای در کارولینای شمالی. کار من من نیاز به در راهرو و در همه زمان پاسخگویی به سوالات مشتریان و قفسه.

من تصمیم به پوشیدن یک ماسک صورت از آنجا که من قادر به باقی می ماند شش فوت دور از مشتریان دیگر به عنوان در هر ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. من مدیر به من گفت به آن را خاموش. او گفت: این شرکت به دنبال دستورالعمل CDC که اظهار داشت که ماسک لازم نیست که هر گونه تاثیر در حفاظت از ما در برابر coronavirus. او نمی خواهد به من اجازه می دهد به آن را می پوشند.

او همچنین به من گفت که اگر من احساس ناراحت کننده کار من می توانم به خانه بروم. البته او نمی خواهد پرداخت اگر من به خانه رفت تا آن را برای او آسان می گویند. او گفت که تصمیم خود را, و گفت که او فقط به دنبال سفارشات شرکت. اما او می گویند که اگر دکتر به من ارائه با یک توجه داشته باشید بیان کرد که من نیاز به پوشیدن ماسک من خواهد بود مجاز به پوشیدن ماسک در حالی که من مشغول به کار بود.

این Moneyist در عصر coranvirus: چقدر شما نکته تحویل فرد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

پس هنگامی که مردم در قدرت حق دارند برای نگه داشتن شما را از با استفاده از هر وسیله ممکن برای حفاظت از خود را به طوری که شما احساس راحتی در محل کار ؟ آن را مانند همه آنها در مورد مراقبت است به ساختن پول. آن در حال حاضر به اندازه کافی گیج کننده با تمام فشار اضافی از مردم در آینده و در حال خشم در زمان از آنجا که ما در حال از نیازهای اساسی مانند ضد عفونی کننده دست و رول توالت.

هنگامی که او به من گفت: آن را, آن را احساس مانند او در ریختن نمک به زخم. در زمان هایی از این آیا شما نمی فکر می کنم این امر می تواند خوب برای مردم را به نشان می دهد برخی از قدردانی? با پوشیدن این ماسک باعث می شود من احساس امن تر و کمک می کند تا برای محافظت از من در برابر coronavirus. این تداخل با توانایی خود برای انجام کار من من تعجب می کنم اگر شرکت های دیگر در صنعت خرده فروشی در حال درمان کارکنان خود را در این مد بیش از حد ؟

با تشکر از شما برای وقت خود و برای گوش دادن. من خدا نگهدار جهان در طول این بار تلاش.

فقط تلاش برای ایمن ماندن

عزیز تلاش

آمین به آن است. اگر آن را به من می گفت: “پوشیدن, ماسک, اگر آن را می سازد شما احساس امن تر است. با تشکر از شما برای آمدن به کار امروز است.” اما ما همیشه نمی توانید کنترل آنچه که مردم انجام می دهند.

من هم موافقم که ایمان به جای ترس مهم است که در یک زمان مثل این. چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم در مورد COVID-19, اما ما ممکن است نیاز به بیش از خدا به ما از طریق این. ما را و خود را هر چه اعتقادات مذهبی و معنوی است که خود را می توانید با ما ما شکستن. ما را به عمل به عنوان یک تیم در خانه بمانند اگر ممکن است و عمل اجتماعی فاصله برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

وجود دارد استدلال و در مقابل ماسک. وجود دارد برخی از کسانی که استدلال می کنند که مردم به آنها را می پوشند در حالی که پرسنل پزشکی انجام خواهد شد و تنها در خدمت به اشتباه به مردم; آنها می گویند آن را به کسانی که به سادگی ترجیح می دهند به پوشیدن آنها و/یا وضعیت موجود. آنها همچنین اشاره می کنند که ماسک ارسال یک هشدار به کسانی که ممکن است مصرف این ویروس به طور جدی به اندازه کافی.

برخی از مطالعات قبلی به این نتیجه رسیدند که در صورت ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا در طول فصل آنفولانزا; یکی دیگر از ژاپنی-بر اساس مطالعه می گوید: این کار زمانی که زوج با واکسیناسیون یک گزینه نیست در این مورد. ممکن است که آنها را در مقدار کمی از موارد و/یا فقط با پوشیدن آنها کمک می کند تا به ترویج رفتارهای سالم.

این Moneyist در عصر coranvirus: ‘این چنین اعتنایی آشکار برای coronavirus مشاوره از CDC.’ می توانید کارفرمای من به زور مرا به رفتن به محل کار ؟

ماسک صورت کمک به جلوگیری از بيماران از گسترش این ویروس, اما آنها نمی حفاظت از سالم مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید. آنها می تواند کمک به عمل به عنوان یک مانع اگر یک فرد بیمار سرفه یا عطسه. “ترین ماسک های صورت نمی به طور موثر فیلتر ذرات کوچک از هوا و نمی جلوگیری از نشت در اطراف لبه ماسک زمانی که کاربر استنشاق” CDC می افزاید.

آنها هستند اما مورد نیاز برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. N95 ماسک ها تنگ تر-اتصالات از فولاد ماسک و محافظت در برابر ذرات کوچک و قطرات بزرگ با توجه به CDC. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که وجود دارد تنها 30 میلیون N95 ماسک در ملی ذخایر و “به عنوان بسیاری از 300 میلیون ماسک مورد نیاز در ایالات متحده برای مراقبت از سلامت کارگران.”

اگر شما سالم هستند شما فقط نیاز به یک ماسک اگر شما در حال مراقبت از یک فرد مشکوک به COVID-19 عفونت با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. “پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه. ماسک موثر هستند تنها زمانی که در ترکیب با استفاده مکرر دست-تمیز کردن با الکل بر اساس دست مالش و یا آب و صابون” سازمان می افزاید.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

به عنوان سوال خود را به ایمنی و بهداشت شغلی دولت ایالات متحده است که چنین تصمیم گیری “باید بر اساس تجزيه و تحليل خطر از کارگران کار خاص و محیط های مختلف با خواص حفاظتی از هر نوع از تجهیزات حفاظت فردی.” آنها طراحی نشده است و یا تایید شده “برای جلوگیری از استنشاق کوچک آلاینده های” آن می افزاید.

ماسک صورت ممکن است کمک به شما احساس امن تر, اما شما می دانید که وجود دارد این است که هیچ پزشکی ایمنی استاندارد است که می گوید افرادی که نه بیمار باید از ماسک می پوشند. آن را نیز ممکن است ارسال پیام اشتباه به مشتریان و تشویق آنها به این باور است که آنها باید با پوشیدن یکی بیش از حد زمانی که, در واقع, بیمارستان های کشور روبرو هستند کمبود ماسک صورت ماسک و تجهیزات دیگر.

اما حق با شماست. از آن زمان تلاش. مردم تاکید کرد و ترس است. ایالات متحده آمریکا مانند بسیاری از کشورهای در حال انتظار برای افزایش بستری شدن در بیمارستان و واقعی وجود دارد ترس است که سیستم مراقبت های بهداشتی را نمی خواهد باید ظرفیت و یا حتی تخت — برای مقابله با این افزایش بهداشت عمومی بحران. این ماسک چیزی است که شما می توانید کنترل و در حال حاضر شما گفته بودن نه به آن را می پوشند. آن را ممکن است یک شاه ماهی قرمز.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘این sunbathers همه به نظر می رسید به صحبت کردن در مورد کوروناویروس’: استرالیا بریس برای پایان تابستان و آغاز فصل آنفولانزا

وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که شما می توانیدانجام دهید که در حال در درون خود کنترل: پوشیدن دستکش و در صورت امکان حفظ شش پا-یا-فاصله بیشتر از همکاران و مشتریان. صحبت کردن با همکاران خود در مورد نزدیک شدن به مدیر خود را (و یا شرکت HQ) به تلو تلو خوردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه در هر زمان. من را دیده اند همه از Duane Reade WBA, -6.05% به معامله گر جو انجام این کار است.

نظریه دیگری که چرا این مسئله ممکن است منبع اضطراب بسیار برای شما: شما می خواهم مدیر خود را به نشان می دهد برخی از قدردانی برای مشتری رو به کارکنان که در حال کار بر روی زمین. که شامل شما. من آن را دریافت کنید. “با تشکر از شما” و تشکر و قدردانی از چگونه شما در حال مسلما قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به COVID-19 خواهد یک راه طولانی بروید.

بنابراین اجازه دهید من انجام آنچه او انجام نمی شود. با تشکر از شما برای بودن وجود دارد به طوری که مردم خود را می توانید مواد غذایی و خانه ماندن تا زمانی که ممکن است برای کمک به جلوگیری از ابتلا و یا گسترش این بیماری است. با تشکر از شما برای انجام یک کار است که نیاز به بیشتر از بسیاری از خطرات. قدردانی شده است. بیمارستان و آمبولانس کارگران در خط مقدم از این بحران است و اگر چه این ممکن است به شما کمک کند آنها را از آن بدتر است.

در ادامه به تمام اقدامات احتیاطی لازم و سالم بماند. ما همه در این با هم. میلیون ها نفر از کارگران به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود در ماه های آینده به ویژه در مهمان نوازی و هواپیمایی صنایع. این بیماری همه گیر خواهد شد که انشعابات خواهد شد که در مورد نوشته شده در تاریخ اقتصادی و کتاب. افرادی مانند شما که به نوبه خود برای کار هر روز در حال کمک به آمریکا یک محل امن تر است.

رئیس خود است که احتمالا تحت مقدار زیادی از استرس از رئیس خود را بیش از حد. آن است که کار خود را به اطمینان حاصل شود این شرکت سیاست رسمی. من شک دارم که او می خواهد هر کسی به بیمار از جمله خود. در ضمن با تشکر از شما.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘فقدان یک جزیره پاسخ نیز لرزاند جوامع در هر دو طرف ایرلندی مرز.’ بارها از نزدیک با توجه به coronavirus مسائل دولت جدید قوانین سختگیرانه برای مجالس ترحیم

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در [email protected]

Coronavirus به روز رسانی برای خوانندگان:

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 349,211 مورد تأیید و 15,308 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به داده ها از پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی; این پایگاه همچنین گزارش داد 100,165 بهبود. ایالات متحده تا به حال حداقل 35,224 تایید coronavirus موارد و 471 مرگ جان هاپکینز اضافه شده است.

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییتر و جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا شما سوالی در مورد چگونه coronavirus است تأثیر خود را در زندگی و امور مالی? ارسال آنها را به MarketWatch را Moneyist و لطفا دولت که در آن شما زندگی می کنند (بدون نام کامل مورد استفاده قرار خواهد گرفت).

با ارسال داستان خود را به Dow Jones & Company ناشر MarketWatch, شما را در درک و توافق می کنید که ما ممکن است از داستان خود را و یا نسخه از آن در تمام رسانه ها و سیستم عامل از جمله از طریق اشخاص ثالث.

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.09% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات: ارث بخواهد طلاق اوج gifting. من اغلب بحث به وکلا و حسابداران و مشاوران مالی و دیگر کارشناسان در علاوه بر این به ارائه افکار خود من. من بیشتر دریافت نامه از من همیشه می تواند پاسخ, پس من بود و آوردن همه که راهنمایی — از جمله برخی از شما ممکن است در این ستون به این گروه است. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>