حاشیه: WaPo خبرنگار تعلیق برداشته و پس از او قرار داده بود در مرخصی اداری برای به tweeting در مورد کوبه برایانت مورد تجاوز

خبرنگار واشنگتن پست را تعلیق برداشته شده است و پس از او قرار داده بود در مرخصی اداری برای به tweeting در مورد کوبه برایانت جنسی مورد حمله تنها چند ساعت پس از NBA ستاره در میان نه نفر کشته در یک fatal helicopter crash روز یکشنبه در کالیفرنیا است.

‘هر شکل عمومی این است که ارزش به خاطر سپردن را در کلیت… حتی اگر به شکل عمومی است و معشوق است و کلیت نگران کننده است.’

Felicia Sonmez

Felicia Sonmez ملی خبرنگار سیاسی ارسال یک لینک به یک سال 2016 روزانه وحش مقاله “کوبه برایانت اخلال در مورد تجاوز به عنف با: DNA شواهد دزدى و نیم اعتراف.” که جیر جیر از آنجا گرفته شده است به عنوان آن را به خود جلب قوی پاسخ که او را به نام “بی عاطفه” و “توجه به دنبال.”

و در حالی که اصلی توییتر TWTR, +1.95% ارسال درو صدها و هزاران امثال واکنش در برابر صدای جیر جیر از عزادار برایانت طرفداران فقط به عنوان آوازی با #FireFeliciaSonmez روند به صورت یک بار در روز یکشنبه.

Sonmez نوشت: در پیگیری جیر که از 10 ، 000 خوانندگان به حال آب گرفتگی ایمیل کار خود را با سوء استفاده از نظر و تهدید به مرگ.

“خوب که چشم باز. به 10000 نفر (به معنای واقعی کلمه) که اظهار نظر کرده اند و من فرستاده با سوء استفاده و تهدید به مرگ, لطفا یک لحظه و خواندن داستان — که نوشته شده بود 3+ سال پیش و نه توسط من,” او نوشت.

“هر شکل عمومی این است که ارزش به خاطر سپردن را در کلیت” او افزود: “حتی اگر به شکل عمومی است و معشوق است و کلیت نگران کننده است. که مردمی هستند و پاسخ با خشم & تهدیدات نسبت به من (کسی نیست که حتی نوشتن قطعه یافت اما آن را به خوبی گزارش شده) صحبت می کند حجم در مورد فشار مردم در زیر آمده است برای خاموش ماندن در این موارد است.”

این توییت نیز در نظر گرفته شده است اما زندگی در تصاویر.

تریسی گرانت سردبیر واشنگتن پست گفت MarketWatch در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز دوشنبه که Sonmez شده بود به حالت تعلیق در انتظار بررسی آنلاین حادثه است.

“سیاسی ملی خبرنگار Felicia Sonmez شده و در مرخصی اداری در حالی که پست بررسی اینکه آیا توییتهایی دربارهی مرگ کوبه برایانت نقض این پست و اتاق خبر رسانه های اجتماعی, سیاست,” او نوشت. “توییت نمایش داده می شود قضاوت ضعیف است که تضعیف کار از همکاران او.”

اما پس از واکنش شدید از خوانندگان و روزنامه نگاران از جمله واشنگتن پست صنفی Grant backpedaled در بیانیه ای توییتی توسط پست معاون رئیس جمهور از ارتباطات اوایل شنبه شب. او به نام Sonmez را صدای جیر جیر را “بی موقع” اما مشخص است که خبرنگار شد “نه در آسمان و نقض مستقیم از رسانه های اجتماعی ما سیاست است.” یک پست سخنگوی تایید به MarketWatch توسط ایمیل که دولت ترک برداشته شده بود.

گرانت افزود در بیانیه ای اعلام کرد که “ما حسرت داشتن صحبت علنی در مورد یک پرسنل مهم است.”

Sonmez بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. او نشان داد در مصاحبه با اریک Wemple وبلاگ که او فرستاده عطا و سردبیر پیتر Wallsten مورد تهدید او دریافت — از جمله کسی که تا به حال نوشته شده آدرس خود که به رهبری او را برای بررسی به یک هتل در یکشنبه شب. او دستور به حذف توییتهایی. سپس در یک تماس تلفنی با اعطای او گفته شد که او قرار می گیرد در مرخصی اداری موثر بلافاصله. او گفته بود که او توییتهایی بودند مشکل است زیرا آنها نمی “مربوط” به “منطقه تحت پوشش” و “رفتار خود را در رسانه های اجتماعی است که ساخت آن را سخت تر برای دیگران به انجام کار خود را به عنوان واشنگتن پست روزنامه نگاران است.”

Wemple واشنگتن پست رسانه های منتقد به نام به حال تعلیق “غلط” در ستون خود در روز دوشنبه بعد از ظهر و شرکت انجمن صنفی — که نشان دهنده حدود 1000 کارکنان — با ارسال نامه ای به این مقاله مدیریت تیم حمایت Sonmez. “به جای حفاظت و حمایت از یک خبرنگار در صورت سوء استفاده در این پست قرار داده شده او در مرخصی اداری در حالی که newsroom رهبران نقد و بررسی این که آیا او نقض رسانه های اجتماعی سیاست” انجمن صنفی نوشت. “Felicia مجبور به ترک خانه خود از ترس او را ایمنی و بدست کافی ارشاد از این پست در مورد چگونه برای محافظت از خودش است.”

در اینجا این است که انجمن صنفی در بیانیه کامل:

بسیاری از خوانندگان دیگر آمد به Sonmez دفاع در رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی.

هنوز هم دیگران جشن Sonmez تعلیق.

هنوز معلوم نیست که در حال حاضر حذف شده توییتهایی کردم Sonmez به حالت تعلیق درآمد. اما یک گزارش شامل یک تصویر از صندوق پستی خود که برجسته مبتذل نظرات او بود و نشان داد که این ادعا کامل نام فرستنده.

“او مدیران don’t care about the Daily Beast, صدای جیر جیر” یک کارمند پست گفت: مستقل روزنامه نگار و وبلاگ نویس متی کلید در میز. “اما وجود دارد یک نگرانی که اسکرین شات (از صندوق ایمیل) ممکن است ایجاد برخی از مسائل حقوقی و می تواند نقض توییتر نظر (خدمات).”

لازم به ذکر است که کلیدهای بود در میان کسانی که انتقاد Sonmez در توییتر از جمله یک پست که به نام او نوشته “زمخت” و به پایان رسید با “خداحافظ Felicia.”

The Daily Beast مقاله که Sonmez توییتی بازگو آنچه مسلما تاریک ترین قسمت از اواخر NBA All-Star حرفه ای: در حال بازداشت به جرم تجاوز جنسی به اتهام در کلرادو در سال 2003 زمانی که 19 ساله, هتل, کارمند متهم لیکرز’ بازیکن و سپس 25, تجاوز به او.

برایانت که ازدواج کرده بود و با 5 ماه-دختر — گفت که رابطه جنسی رضایت طرفین بود. دادستان کاهش هزینه در سال 2004 پس از شاکی تصمیم به شهادت. کت و شلوار مدنی آورده شده توسط شاکی در ماه اوت سال 2004 بود که حل و فصل در خارج از دادگاه برای مقدار نامعلومی در تاریخ 2 مارس سال 2005 لس آنجلس تایمز گزارش داد.

و برایانت به یک عذرخواهی در سال 2005 به عنوان بخشی از حل و فصل: “اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من” خود را خواند. “پس از چند ماه بررسی کشف و گوش دادن به وکیل و حتی شهادت او در شخص من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند.”

این مقاله در اصل منتشر شده در Jan. با 27 سال 2020 و به روز شده است با مرخصی اداری برداشته بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>