حاشیه: Trish ریگان را نشان می دهد در وقفه followering او بحث coronavirus سخنان

چند روز پس از تریش ریگان خشم بسیاری از بینندگان از طریق تماس coronavirus پوشش “یکی دیگر از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور” فاکس کسب و کار اعلام کرد که او وبگاه برنامه است که در وقفه.

این شبکه که سهام مالکیت مشترک با MarketWatch, جمعه اعلام کرد که “تریش ریگان وبگاه” و “کندی” [گروگان لیزا “کندی” مونتگمری] خواهد بود از هوا تا اطلاع ثانوی.

“با توجه به این مطالبات در حال تحول بحران همه گیر پوشش ما در حال استقرار در تمام منابع از هر دو نشان می دهد برای نیازهای نیروی انسانی در طول بحرانی بازار ساعت” شبکه گفت: در بیانیه ای که در گزارش مهلت.

ریگان توییتی که او به حمایت از تصمیم گیری به عنوان “همه ما باید انجام بخشی از ما را به نگه داشتن همکاران امن است.”

در شب دوشنبه ریگان دچار خشم بسیاری در اینترنت با یک بخش که در آن او متهم دموکرات و “لیبرال ها” با استفاده از coronavirus به “از بین بردن رئیس جمهور” رفتن تا آنجا که به می گویند که دموکرات سرزنش و تهمت برای COVID-19 ویروس.

“ما تا به نقطه اوج رسیده,” او گفت: به عنوان یک گرافیک خواندن “Coronavirus استیضاح کلاهبرداری” قرار داده شد بر روی صفحه نمایش در کنار او. “گروه کر از نفرت در حال وارد شده به رئیس جمهور نزدیک شدن اوج به عنوان دموکرات را سرزنش او و تنها او را برای یک ویروس است که سرچشمه در نیمه راه در سراسر جهان است. این است که هنوز یکی دیگر از تلاش برای استیضاح رئیس جمهور.”

“فاکس و دوستان” مهمان جری فالول جونیور نیز ناودان پیش از آن در هفته برای نشان می دهد که کره شمالی ایجاد شده coronavirus به صدمه زدن به آمریکا است. او استدلال کرد که نگرانی بیش از این ویروس مورد استفاده قرار گرفت به عنوان “بعدی تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن” است و ادعا کرد که مردم “زیاده” به این بیماری همه گیر است که به 147,838 مردم و کشته 5,539 در سراسر جهان است.

ایسنا ساخته شده است و حرکت دیگر در پاسخ به کروناویروس در این هفته مانند تماس در اخبار کانال کارکنان به “نگه داشتن در ذهن است که بینندگان تکیه ما را به ماندن آگاهانه در طول بحران این عظمت و ما در حال ارائه مهمی خدمات عمومی به مخاطبان ما با عملکرد به عنوان یک منبع برای همه آمریکایی ها است.”

همچنین دور انداختن زنده مهمانان در حمایت از اسکایپ, مصاحبه, تشویق کارگران به ارتباط از راه دور و ramping تا مایع تلاش ها در محل کار, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط Los Angeles Times, the Daily Beast و دیگر رسانه های خبری در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>