حاشیه: سهام غوطه coronavirus و تهمت توییتهایی تصویر از خود بازی کمانچه با پیام شوم

رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جزئی در حالی که جهان برنز ؟

در یکی دیگر از دوران امپراتور روم نرو با توجه به سنت باستانی صعود به بالای دیوار شهر و در یک آشنا عبارت fiddled به عنوان رم سوخته. در حالی که وجود دارد تمام انواع سوالات پیرامون آنچه که در واقع رفت, ضرب المثل که رز از افسانه است که به طور معمول استفاده می شود به انتقاد از کسی برای انجام کاری بی اهمیت در این میان برخی از مرتب کردن بر اساس از بحران است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت های اجتماعی خود را-مدیریت رسانه را توییت, نشان دادن او نواختن کمانچه نمی تواند بیشتر موقع با توجه به ادامه گسترش coronavirus و این واقعیت است که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.98% آماده است برای یک عرق فروش در روز دوشنبه.

در اینجا پاسخ است که در آن تهمت اذعان دارد که او مطمئن نیست دقیقا چه Dan Scavino به معنای “هیچ چیز می تواند توقف آنچه در آینده”:

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران تشویق الگوهای رفتاری, البته, اما, منتقدان کوک به تن شوم در زمان حوادث و “نرو” یک روند موضوع در توییتر TWTR, -4.31% . این واقعیت است که تهمت بود گلف بیش از آخر هفته تنها سوخت آتش است.

در اینجا فقط برخی از نکات برجسته:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>