حاشیه: Ricky Gervais نیست میزبانی مراسم اسکار, اما آن را متوقف نمی شود او را از کوبیدن ‘نفرت انگیز خودشیفتگی طاعون به هر حال

او در آن دوباره.

با تشکر از سحر و جادو از توییتر TWTR, -3.59% ما لازم نیست Ricky Gervais به واقع میزبان مراسم اسکار به گاز گرفتن تفسیر در شهر نقده دسته.

اتمام: Ricky Gervais حملات ‘خواب’ هالیوود و تیکه سیب دیزنی و آمازون در سوگ گلدن گلوب مونولوگ

قبل از 92 سالانه جوایز اسکار حتی در جریان روز یکشنبه در تئاتر دالبی در لس آنجلس Gervais توییتر انگشت بود شلیک به دور بعد یکی از پیروان خود خواسته او آنچه را که او “بهترین شوخی” خواهد بود اگر او میزبانی شد.

اول یک سلام در هالیوود نفاق:

سپس یکی دیگر از واکسن در کل Weinstein چیز:

در نهایت او با استفاده از این فرصت برای فشار خود را محصول:

الگوهای رفتاری در پرواز بودند به عنوان پیروان خود را خوردند تا تفسیر خود را درست مثل زمانی که آنها نتوانستند او میزبانی گلدن گلوب در ژانویه:

در سال گذشته به اسکار رفت بدون یک میزبان برای اولین بار در دهه پس از Kevin Hart کاهش یافته است و در میان جنجال چرخش در اطراف ضد همجنس نظرات او در توییتی سال پیش. این آکادمی دوباره تصمیم گرفتند برای رفتن host-کمتر است.

چه کسی می داند شاید Gervais را پر کردن جای خالی که در رسانه های اجتماعی. نگه داشتن چشم در خوراک توییتر خود را به دیدن اگر او فقط گرفتن گرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>