حاشیه: مردم صرف 1.7 میلیارد دلاری در ولنتاین برای حیوانات خانگی خود را

روز ولنتاین در حال رفتن به سگ.

مردم انتظار می رود به صرف $886 میلیون در خزدار خود ولنتاین امسال با توجه به فدراسیون ملی خرده فروشی تا از $519 میلیون که دوستداران حیوانات انداختن در سال 2008.

این نشان دهنده روند کلی از paramours حذف یک رکورد $20.7 میلیارد دلار در قلب به شکل تعطیلات این سال (حتی به عنوان برعکس کمتری از مردم اعتراف به شرکت در این تاریخ به طور سنتی مشخص شده با خرید گل شکلات و هدایای دیگر برای خود دلبر.) فرد به طور متوسط انتظار می رود به صرف $161.96 در ولنتاین امسال 13 درصد از سال گذشته $143.56 عمدتا به دلیل بیشتر مردمی هستند مقاطعه در, دوستان, خانواده, و, بله, حیوانات خانگی هنگامی که برای خرید هدیه.

“تعریف چگونه جشن روز ولنتاین است گسترش بسیاری; مردم در حال خرید چیزی برای خود و دیگران قابل توجه اما پس از آن آنها همچنین چیدن تا همه چیز خود را برای همکاران و خرید اقلام برای حیوانات خانگی خود را” کاترین کالن های NRF مدیر صنعت و مصرف کننده بینش گفت MarketWatch. “خواهر من در قانون یک سگ که سگ می شود بسیاری از هدیه برای چیزهایی مثل این.”

از دست ندهید: چرا تنها حدود نیمی از آمریکایی ها در حال نشان دادن روز ولنتاین هر عاشق این سال

NRF اشاره می کند که حدود یک پنجم (20%) از مردم را درمان حیوانات خانگی خود را به یک هدیه روز ولنتاین. و Rover.com اضافه می کند که تقریبا نیمی (47 درصد) از آن حیوان خانگی پدر و مادر باید برنامه ریزی کامل-در جشن روز ولنتاین خود را سگ اصحاب در این سال مانند آنها را به خرید لباس های جدید و یا آنها پخت ویژه, دسر. یکی در سه گفت: آنها باید برنامه ریزی خود را تمام آخر هفته در اطراف وقت گذراندن با سگ خود را و یکی دیگر در سه می گویند که آنها به طور منظم آوردن سگ خود را در تاریخ با آنها.

در واقع تقریبا نیمی (47 درصد) از Rover.com’s پاسخ دهندگان اذعان کرد که آنها را نوازش سگ خود را بیشتر از شریک زندگی خود را و 67% اغلب “نگاه با عشق به سگ خود را،” یک 2018 بررسی های مواد غذایی حیوان خانگی نام تجاری فقط حق by Purina همچنین دریافتند که نیمی از صاحبان سگ می گویند که آنها را به جای صرف زمان خود را با pooches از عاشقانه خود را با همکاران و یا اعضای خانواده. صاحبان گربه نشان داد در یک نظرسنجی در پاییز گذشته که آنها صرف بیش از 3½ ساعت در هفته صحبت کردن به دوستان در feline و بیش از نه ساعت cuddling.

از دست ندهید: چرا بسیاری از زنان در حال حاضر می گویند که آنها می خواهم به جای قطع با سگ خود را نسبت به معشوق خود را

بیش از نیمی از خانواده های ایالات متحده یک حیوان خانگی داشته باشند و بسیاری از مردم درک نمی کنند که چقدر خراش در حال رفتن به چهار پا دوستان خود. جداگانه 2018 Rover.com گزارش اشاره کرد که در حالی که مردم فکر می کردند که داشتن یک سگ در حال اجرا بود آنها را 26 دلار به 75 دلار در یک ماه آنها در واقع صرف $153 یک ماه به طور میانگین به اضافه کردن $1,836 یک سال است. یک سال 2017 نظرسنجی از انجمن بین المللی گواهی حرفه ای حسابداران آمریکایی همچنین دریافتند که صاحبان سگ صرف $1,560 یک سال به طور متوسط در خزدار دوستان خود را در حالی که یک سال 2018 TD Ameritrade گزارش اشاره کرد وای صرف $1,285 یک سال بر روی سگ خود را, و $915 یک سال در گربه خود را.

از دست ندهید: آمریکایی ها در حال حاضر به خراب کردن مالی آتی به نمایندگی o حیوانات خانگی خود را

و ما نه فقط صحبت کردن در بازديد دامپزشک و katchers اینجا. Rover.com’s “هزینه مالکیت سگ نظرسنجی” نیز یافت می شود که یکی از چهار حیوان خانگی پدر و مادر است نازپرورده خود را پوچ با خرید آن یک ماساژ; 45 درصد خواهد سگ خود را برای یک وعده غذایی خاص برای تولد خود را; و یک سوم را صرف بیش از 250 $در یک هدیه ویژه برای خود است.pup.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>